Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dać 9 miesięcznemu dziecku poduszkę?

Polecane posty

Gość gość

Czy poczekać jeszcze? Widzę, że mała lubi leżeć na czymś miękkim, przytulać się. W naszym łóżku zawsze się wtula w poduchy, bywa, że zasypia, widać, że je lubi. I tak się zastanawiam, kiedy dać jej poduszkę? Czekać do roku? Mam taką płaską, niemowlęcą, ale już sama nie wiem. Nie chcę zrobić jej krzywdy. Córka sama siada, wstaje w łóżeczku itp. Czy taka poduszka może być dla niej jeszcze zagrożeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zaczekala ..jak się lubi tulić to daj jej kolo twarzy pieluszke tetrową albo my kladziemy misia i zarzucamy rączkę małego na niego ;-) śpi jak ta lala :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez sa takie plaskie poduszki,poza tym to duze dziecko,wiec naturalnie sie obroci,jakby ew.nosek sie przytkal.U noworodkow to niebezpieczne,ale teraz to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko powinno spać na płaskim do 2 roku życia - rok to absolutne minimum. Tu nie chodzi o ryzyko uderzenia, ale o rozwój układu kostnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu wszystkie takie mundre.Moja spala od 6go miesiąca na takiej miękkiej poduszce z LaMillou i zyje i ma się świetnie.rozczulacie sie i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już Twój problem, że Ty nie jesteś mądra. Ja dla swojego dziecka chcę jak najlepiej, dlatego ma 14 mscy i wszystkie noce przespał we własnym łóżeczku bez poduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak a ja chce jak najgorzej...puknij sie w swój pusty leb.Nikt nie mówi o twardej poduszce lecz o przeznaczonej specjalnie dla niemowląt.innej bym nie dala...a w LaMillou maja specjalne,wiec sie nie wymądrzaj przewrażliwiona mamuśko.nie moja wina ze nie stać cie na porządną poduszkę dla swojego dziecka.bez odbioru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja też bym nie dała poduszki bez względu na jej magiczną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>>>jak czytam takie wypowiedzi to współczuje dzieciom, które wychowuje taka matka... Bez kultury, szacunku i wiecznie najmądrzejsza.... Tak samo wychowasz swoje dziecko :O To aż przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne bo kiedyś jak wy byłyście Male to wasi rodzice i dziadkowie nie slodzili sie z wami tak jak wy sie teraz cackacie ze swoimi dziecmi.tego nie tamtego nie..moj boże.co te media potrafią zdziałać,niebywałe ;-) wszystko w granicach rozsądku a bedzie dobrze dziewczyny,na prawdę .... Wyrosna później te wasze dzieciaki na facetów w rurkach z make'upem ja to widzę w ten sposób....jak czytam czasem tu na kafe co te matki wyprawiają ze swoimi dziećmi (poduszka nie,tv nie,słodycze nie,gluten nie) to mam ochotę pozabierać wam te dzieci.Ciekawe czy wasi rodzice was tak wychowywali...zaloze się ze nie i co żyjecie jakos nie? Pozdrawiam mądre mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wkładałam dzieciom poduszki płaskie jak naleśnik, kiedy były już na tyle mobilne, że same się podnosiły, przekręcały itp. było to ok. 10 miesiąca życia. Bez przesady, że poduszka grubości 2 cm wpłynie na układ kostny i dziecko będzie krzywe :O tu chodzi bardziej o atrapę poduszki, niż o jej rzeczywiste funkcje, bo dzieci lubią mieć tak jak dorośli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka mam 10,5 mies. i od jakiegos miesiąca sypia na poduszce takiej jak my a to dlatego , ze w pewnym momencie zaczeła zasypiac wtulona w kołderkę za kazdym razem kładłam ją na niemowlęcej poduszce a ona i tak lądowała na odwrót wiec dałam normalna poduche i spi zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×