Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

manicure hybrydowy, robicie sobie same??

Polecane posty

Gość gość
Jak długo trzeba utwardzać lakiery w tej lampie? Jest lepsza niż ta 6w bo cena ta sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas utwardzania w tej lampie jest krótszy niż w lampie 6W, wszystko to dzięki większej ilości diod, dodatkowo mieści się w niej cała dłoń oraz posiada ona sensor ruchu. :) W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa1996
Hej :) w ramach zajec razem z kolezanka prowadze badania nad wizerunkiem marki Semilac. Będziemy bardzo wdzięczne za wypelnienie krótkiej ankiety (dosłownie kilka pytan). Z góry wielkie dzięki za wszelka pomoc :) Link do ankiety: https://aniaania.typeform.com/to/nEsbz9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tylko sama, kilka razy byłam u kosmetyczki, a teraz wolę sama - efekt jest taki sam :) Na pierwszy raz polecam robić z dobrym tutorialem, sporo materiałów można znaleźć tu http://www.modoweinspiracje.pl/manicure/. No i praktyka czyni mistrza, to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sobie na ich stronkę i oczy przetarłam jaką mają obecnie fajna niespodziankę. Same zobaczcie semilac.pl/pl/lampa-uv-led-9w-semilac w cenie 39,80 :) Super . Już wiem co kupię koleżanke na prezent świąteczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam czasu ani talentu do tego. Wolę iść do salonu po pracy. Najczęściej chodzę do www.spa-warszawa.com.pl. Świadczą bardzo dobrej jakości usługi w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A CZY DAJECIE KOSMETYCZKOM NAPIWKI? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusiaaa
Ja już dawno zrezygnowałam z usług kosmetyczek i strzelam sobie hybrydy sama. Doszłam już do wprawy i robię też paznokcie mamie czy koleżankom :) Trzy wizyty u kosmetyczki i masz w tej cenie cały zestaw z lampą, który posłuży Ci długo. Ja kupiłam zestaw startowy z mollon i chwalę sobie. Poza tym jestem uczuleniowcem i te lakiery się w moim przypadku sprawdzają. Na pytanie co się opłaca możecie sobie odpowiedzieć sami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja place za hybryde 50 zl, to nieduzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja robię, w dodatku nie tylko sobie, ale też znajomym i naprawdę fajnie na tym wychodzę. Wiadomo, że najpierw trzeba zainwestować w takie akcesoria http://www.cocolita.pl/akcesoria-do-manicure/semilac-czysty-aceton-kosmetyczny-1000ml i lampię , jednak jeśli zrobimy kilka razy takie paznokcie naszym znajomym czy rodzinie , to szybciutko to do nas wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna94
Robię sama już dobre kilka miesięcy. Na kosmetyczkę nie zawsze mam pieniądze i czas. A tak to mogę sobie przysiąść na spokojnie w domu o każdej porze i pobawić się zdobieniami. Teraz np. mam na paznokciach efekt lustra z EM nail i bardzo mi się podoba jak to wyglada. Myślę jeszcze nad czymś fikuśnym na sylwestra. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY DAJECIE KOSMETYCZKOM / FRYZJERKOM NAPIWKI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yups
Jakby inaczej, teraz uczę się przedłużać paznokcie na formie za pomocą harda z semilaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moriskana
Co powiecie dziewczyny o lampach w semilacu, warto kupić z zestawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię sobie sama po obejrzeniu instruktażowego filmiku na YT i już za pierwszym razem wyszło mi super. Wcześniej dużo malowałam tradycyjnymi lakierami, więc wprawa mi została. Hybrydy są nawet łatwiejsze, bo można poprawiać do woli, bo nic nie zasycha, dopóki nie włoży się ręki pod lampę. Tylko jeden lakier mi się samoistnie oddala od brzegów, ale mam na to sposób. Każdy palec po pomalowaniu wkładam dosłownie na kilka sekund pod lampę i dopiero później wszystkie na 0,5-1 minutę. Mam kilka lakierów kupionych w cenach od 5 do 35 zl i każdy z nich trzyma się do zmycia bez odprysków, więc to, jaki się kupi lakier chyba nie ma większego znaczenia. Lepiej zainwestować w bazę i top a lakiery kupić tańsze. Lampa UV/LED 24W sprawdza się u mnie super, większość lakierów utwardza się w pół minuty. Ozdabianie też nie jest jakieś trudne, choć stosuje się czasem nieco inne techniki niż przy zwykłych lakierach. Aktualnie nabieram wprawy w stemplowaniu (zwykłym lakierem na topie i na to znów top, bo hybryda się nie przeniesie na stempel). Efekty są bardzo fajne. Moja mama 50+ też kupiła sobie niedawno podobny zestaw i już drugie malowanie wyszło jej fajnie, choć wcześniej nie malowała za wiele zwykłymi lakierami, więc nie miała wielkiej wprawy. Ja lakier ściągam po ok. 1,5 maksymalnie 2 tygodniach, bo nie lubię odrostu, ale spokojnie wytrzymałyby o wiele dłużej. Ja bardziej nie lubię zdejmować hybrydy, bo mi się dłuży, ale malowanie to pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moriskana, polecamy zakup naszych zestawów startowych, znajdziesz w nim nie tylko lampę, ale też wszystkie niezbędne akcesoria oraz lakiery :) W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale reklamy lakierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robię tych tipsów hybrydowych czy żelowych bo to strasznie niszczy paznokcie. Dbam o swoje wlasne naturalne paznokcie i je maluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZADNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie potarfiłabym, chodzę do Trendy Nails Fashion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka22
Robię sama i na prawdę nie ma nic w tym trudnego , już tak się wprawiłam, że całej rodzinie i znajomym robię. Kupiłam fajne lakiery Mollon, dobrze się trzymają, nie odpryskują, są bez formaldehydu i DBP. W umie kupiłam u nich cały zestaw łącznie z lampą. I na prawdę jest to proste i przyjemne zajęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja chyba jedyna istota która od lat nie malowała paznokci niczym, nawet bezbarwnym lakierem. Pracuję w szpitalu na sali operacyjnej - nie wolno mi nie tylko malować paznokci, ale i nosić żadnej biżuterii. Obrączkę też musiałam schować do lamusa:D Ale to nic, przynajmniej widać, że żałoby nie noszę za paznokciami [krótko przycięte - kolejny wymóg]. Czasami widuję wypacykowane lale, ale mydła nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camka89
Sama już robię kilka miesięcy ale początki bywały trudne. Teraz idzie mi to znakomicie i przy tym używam semilaców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole zapłacić profesjonalistom i zrobić porządnie niż samej próbować, ostatnio byłam w http://beautyboxnails.pl i na prawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×