Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arnolda

jak się zachowuje facet który jest zauroczony lub zakochany w kobiecie

Polecane posty

Gość Arnolda

Podajcie jakieś sugestie wam znane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robi, czeka az sama sie domysli i go poderwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak sama ma się domyśleć:D śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
stalkuje ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale jakie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzy się:) jeśli nie tzn. że ma cie w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczesny kawaler teraz patrzy sie na kobiete - to jest jego podryw, a cala reszte ma odwalic kobiete, takie mamy ci.oty teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś konkretne wypowiedzi sie znajda może faceta sama mnie to interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka005
Czekamy na odpowiedzi jakiegoś męskiego samca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ej, bo też jestem ciekawa. Chciałabym zrobić porównanie z zachowaniem pewnej osoby, ale nie mam czego porównywać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie, to ten z którym chciałam porównywać tak się nie zachowywał. Czyli nic z tego :( A może on nie lubi żuć gumy? Czy ci co nie żują gum mają inne metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jessssssssssssu, kibito! To byl żart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-.- Wiem. Z mojej strony też. Ale jak teraz odebrałaś to na poważnie, to i w ten post pewnie nie uwierzysz. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od faceta. Ja tam początkowo - dopóki nie jestem pewien, czy ona odwzajemnia zainteresowanie - staram się wybadać teren. Jakiś dwuznaczny tekst, uśmiech, oczko itd. A jak mi da sygnały, że też jest chętna na coś więcej, to normalnie, prosto w oczy jadę i bajeruję :D Generalnie jestem odważny, więc się nie bawię w żadne podchody, bo mi czasu szkoda. Wolę, żeby po kilku tygodniach powiedziała "nie" niż po kilku miesiącach, gdy się za bardzo zaangażuje. Uda się - super. Nie uda się - robimy poprawki i szukamy następnej kandydatki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta uwodzi. mezczyzna musi dostawac sygnaly od kobiety ze moze zrobic kolejny krok. Ale uwaga mezczyzni sa mniej wrazliwi na odbior mowy ciala i gestow kobiet i czesto trafiaja sie przypadki gdzie kobieta wysyla dosc czytelne sygnaly a facet nie widzi i czeka podswiadomie dalej na zielone swiatlo. Pamietajcie ze przecietnemu mezczyznie podoba sie co 3 kobieta. I do kazdej nie bedzie zagadywal. Czeka na "zaiskrzenie" czyli reakcje na jego osobe kobiety. Co do tych co podchodza do obcych kobiet w ciemno bez zielonego swiatla to zazwyczaj mezczyzni bardziej zakompleksieniu niz Ci co nie robia nic. Poprostu ich kompleksy czesto przeradzaja sie w arogancje ktora mozna pomylic z pewnoscia siebie a przedmiotowe potraktowanie kobiety pomaga facetowi w podejsciu do obcej kobiety i wylozenie kawy na lawe. A klamstwo zawsze jest latwiejesze i powiedzenie prawdy zwlaszcza jesli mamy sie otworzyc. Czyli nie proboj szukac zachowan swiadczacych ze mu sie podobasz na poczatku a naucz sie roli kobiety w dawaniu zielonego swiatla oraz czerwonego. Ci co nie beda reagowac na swiatla . PS uwazaj zebys nie pomylila zielonego swiatla dla flirtu z zielonym swiatlem dla seksu - zbyt wyuzdany stroj i zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuje jak najszybciej zrobić użytek z guzików jej bluzki oraz jak najszybciej ściągnąć jej majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara sie spedzac z nia jak najwiecej czasu, patrzy jej w oczy badawczo i sa to takie dłuzsze spojrzenia wiecej niz 5 sekund, probuje jej dotknac chyba ze jest niesmiały ale jak smiały to bedzie dotykał jej talii przy kazdej okazji, przygryza usta, patrzy na jej usta, piersi, zadaje jej duzo pytan- ogolnie o jej plany na przyszłosc, ideał faceta, aspiracje, co jest dla niej wazne, chce ja jak najbardziej poznac, jest zazdrosny gdy rozmawia z innymi facetami, w rozmowe wplata dwuznaczne zarciki i sprawdza jak ona reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×