Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wygląda przeprowadzka z firmą?

Polecane posty

Gość gość

Czy można się zabrać ciężarówką razem z panami od przeprowadzki i swoim mieniem, jeśli np. oba miasta dzieli 5h jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ducata
Na pewno możesz się jakoś z nimi dogadać. Odezwij się do Japy, pracują tam fajni ludzie, także na pewno Ci pomogą. Tutaj znajdziesz do nich namiary: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygląda? firma podjeżdża, zabierają rzeczy, pomagają w demontażu mebli i zniesieniu, w pakowaniu także. ładują wszystko, zabezpieczają itp. Przynajmniej tak było, gdy trwała moja przeprowadzka, a przeprowadzałam sie z firmą przeprowadzkową z Wrocławia - http://www.przeprowadzki-marmad.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananas66
Jak wygląda? O wiele łatwiej niż samemu, przeprowadzałam się 2x, pierwszą przeprowadzkę pomogli mi zorganizować kumple i mimo ich szczerej chęci to była makabra - stres i na końcu oczaskana komoda :(. Drugi raz z firmą i.. mimo że z jednego końca miasta na drugi, przeprowadzka szybka i totalnie bezstresowa - wszystkim zajmuje sie firma a Ty mozesz malować paznokcie i pić wino ;). Ja przeprowadzałam się z TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/ i polecam, przemili panownie i ostrożnie traktują rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poggio
Odezwij się do firmy, z którą będziesz chciała współpracować, oni Ci wszystko wyjaśnią, a jeżeli firma jest spoko, to na pewno uda Ci się dogadać tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Możesz skontaktować się z Japą, tam pracują konkretni chłopaki, także na pewno we wszystkim Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavello
Jak wygląda? Normalnie, panowie (zwykle sympatyczni) biora Twoje zabezpieczone graty, pakuja i jada z miejsca A do miejsca B ;). A Ty masz stres i wysiłek z głowy, wiec o wiele lepiej z firma... nie napisałaś skad jestes (albo jestem slepy;p) ale od siebie polecam http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie sie z nimi w jakiś sposób dogadasz. Zadzwoń do www.a-2logistic.pl to naprawdę kompetentna firma, więc pewnie uda Wam sie dojść do konsensusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, ze warto spróbowac się dogadać. Może tak byc, że uda Wam się z firmą www.przeprowadzka.wroc.pl zadzwoń i zapytaj - są kompetentni i można się z nimi bez trudu dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunna
Na pewno wygląda o wiele prościej i szybciej, niż miałabyś to robić sama. Szczególnie, jeżeli wybierzesz dobrą firmę. Ze swojej strony mogę Ci polecić Japę. Tutaj znajdziesz na nich namiary: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Z nimi cała przeprowadzka na pewno pójdzie Ci o wiele sprawniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszuniaxx0
nie wyobrażam sobie przeprowadzki na własna reke, to by był koszmar jakiś :/ zwłaszcza jak zabierasz też meble... przeprowadzałam się 2x na terenie Poznania i za każdym razem z firma... Jak cos to polecam http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już zależy od konkretnej firmy przeprowadzkowej. Ja z czystym sumieniem mogę polecić Wojtal Trans www.wojtal-trans.pl z którymi przeprowadzałam się z Krakowa aż do Gdańska więc ładny kawałek drogi :). Przy okazji pomogli mi w pozbyciu się starej kanapy więc miałam to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00077
wiesz co, to zależy z jaka firma, bo znajoma się nacięła (obchodzili sie niedelikatnie z jej rzeczami i kilka było uszkodzonych:/) na szczęscie my trafiliśmy dobrze TDU z Poznania, tu masz stronke http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6004323&start=30 ) i wszystkie meble i nasze rzeczy "przeżyły" na dodatek nie musielismy sie o nic martwić - wiec zalezy jak trafisz, bierz firme z polecenia najlepiej, jakas sprawdzona, a nie prywatne ogłoszenia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram przedmówców, TDU jest rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1111
Nie polecam firmy www.perfect-przeprowadzki.pl z Wrocławia!!! Uwaga, są bardzo nieuczciwi!!! U mnie przez telefon umówili się na konkretną kwotę, a potem facet przyjechał (godzinę spóźniony) i chciał 2x więcej, bo szafa i pralka to są ciężkie (a jakie niby mają być??? skoro to przeprowadzka???). W końcu spuścił z ceny, ale i tak chciał 200 zł więcej niż się umawialiśmy, a potem już na miejscu, zanim wszystko wyładował, znowu chciał podwyższyć cenę!!! Skończyło się na postraszeniu ich policją - wtedy wyładowali resztę. Dużo stresu się przez nich najadłam, a przeprowadzka odbyła się bardzo nieprofesjonalnie - nie zabezpieczyli rzeczy, a przy wnoszeniu porysowali mi nowe schody. Naprawdę nie polecam! TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU I NIEUCZCIWOŚĆ - oto perfect-przeprowadzki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że przejazd z firma przeprowadzkowa jest mozliwy do dogadania. ALe to musisz już zapytać u źródła i wszystko ustalić. Ja np przeprowadzałam sie z www.a2logistic.pl i panowie byli przemili, ze wszystkim co tylko możliwe szli mi na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, jesli chodzi o przeprowadzkę z firmą musisz pamiętac, żeby wybrać zaufana, której nie będziesz się bać powierzyć dobytku życia. to bardzo wazne, zwlaszcza przy takich przewozach pomiedzy miastami, my wybralismy www.przeprowadzka.wroc.pl i efekt zadowalajacy. a co do tego czy mozna jechac znimi samochodem - jest to rzecz, która byc moze da sie dogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TDU !! daja rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayaman
Jeżeli trafisz na dobrą firmę, to na pewno uda Ci się dogadać. Przedzwoń sobie do Japy, tam pracują naprawdę spoko ludzie, także załatwią Ci kompleksowo całą przeprowadzkę i na pewno będziesz z niej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yumma
aktualne czy już po przeprowadzce jesteście? ja przeprowadzałam się zarówno z firmą jak i bez i bez to była tragedia :( ciężka praca, rzeczy łatwo poniszczyć.. z firmą o wiele lepiej, widziałam że kilka osób poleca TDUtransport i ja właśnie z TDU skorzystałam i byłam zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie placki
z firma - masz wywalone i o nic sie nie martwisz, bez firmy..cóż zależy kto Ci pomaga, ale róznie bywa, mi znajomi uszkodzili rzeczy i najgorsze było to ze cięzko było miec jakiekolwiek pretensje bo przecież chcieli dobrze.. a z firma masz pewnosc ze dojadą w całosci.. p.s. jak wiele osób przede mna polecam TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryasa
Trzeba przyznać, że firmy w znacznym stopniu ułatwiają całą przeprowadzkę, szczególnie, jeżeli mają doświadczenie i po prostu wiedzą co robią, choćby tak jak firma Japa&Co Pana Jakubowskiego. Widać, że robią to od lat, także można spokojnie powierzyć im swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz musisz zapytac ekspertow, jezeli chodzi o przeprowadzki to smialo moge polecic firme www.fachowcydlaciebie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem lepiej jest po prostu kupić kartony i samemu się zapakować, przynajmniej jest pewność, że niczego nie zapomnisz. Ja tak zrobiłąm, kupiłam kartony tu: http://www.wok-kartony.pl/ a potem przewóz to juz można i firmie powierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×