Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupować letnie, bawełniane sukienki?

Polecane posty

Gość gość
ja kupiłam ostatnio dwie piękne sukienki na butik-kesi.pl jedna z blado-różową skórą, a druga dzianinowa, szara. ślicznie się układają :) https://butik-kesi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrogaMleczna
Właśnie w tym jest największy problem, że najwięcej sukienek i ogólnie ciuchów ze sztucznych materiałów. Na lato zawsze szukam tylko tych z bawełny, szczególnie luźnych, przewiewnych sukienek, mogę zaproponować takie http://castaway.com.pl/zalety-luznych-sukienek-dla-kobiet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_Karola
Zobacz sobie na www.marbellawear.pl ja tam kupuję i zawsze jestem zadowolona z jakości, w ogóle przychodzą pięknie zapakowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne okularki Dita zamawiałam parę tygodni temu przez stronę www.dobre-repliki.pl . Mogę ten sklep polecić, mają rzeczy prosty z Chin, są dosyłane z Azji bez dodatkowych opłat. Ja robiłam zamówienie do Niemiec, to powiem, że wyjątkowo szybko dostałam paczkę, bez jakiś problemów z cłem i tego typu przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są repliki bo też różni sprzedawcy. Ja kupuję już dłuższy czas u kobiety na stronie www.dobre-repliki.pl . Pani, która tutaj sprzedaje mieszka w Chinach i tam wynajduje repliki w lepszej klasie. Jest sporo firm, które tylko piszą, że importują z Chin, a się okazuje że wszystko mają kupowane w Polsce w centrach z chińską odzieżą, co jest totalnym zdziestwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam przejrzeć stronę cosmosmoda.pl Mam wiele fasonów sukienek z tego sklepu i jestem bardzo zadowlona. Materiał bardzo dobry, przede wszystkim polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbójniczka
Jak chcę coś lepszej jakości zaglądam też na loulou http://louloustore.pl/60-sukienki - ceny nie są najniższe ale czasami można dorwać coś fajnego na jakiejś promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka852
o, luisa cerano, mają spoko jakości ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbójniczka
Jeszcze nic od nich nie miałam ale właśnie przymierzam się do zakupu sukienki więc mam nadzieję że masz rację z tą jakością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka to synonim kobiecości, więc drogie Panie chodźcie w sukienkach! Wyglądamy w nich pięknie, ja np. nieraz wolę kupić nową sukienkę niż buty, więc jestem prawdziwym sukienkowym maniakiem. Ostatnio często zamawiam https://moodo.pl/pol_m_KOLEKCJA_SUKIENKI-DAMSKIE-189.html bo mają świetne kolekcje i częste kody rabatowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bawełniane do w Carry! są na prawdę super przewiewne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikalne sukienki dla swoich druhen zamawiałam w https://www.lejdi.pl/ z idealnym dopasowaniem aplikacji. Akurat miałam motyw pereł na weselu i sukienki też były w tym stylu. Bardzo dobra współpraca i szkoda, że wcześniej nie słyszałam o tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Ja bardzo lubię kupować w Isel Onir. Nie trzeba u nich zapisywać się wcześniej na przymiarki, mają długo otwarte, miła i pomocna obsługa, polecam. Co do samych materiałów to zamawiają je specjalnie zza granicy, często nawet spoza Europy. Ta suknia balowa którą ostatnio kupowałam jest przykładowo uszyta z tkaniny prosto z Dubaju! Jeśli ktoś ma pytanka to najlepiej od razu kontaktować się z właścicielką, mogę zostawić do niej tel - 889 888 967.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa

zgadzam się, że Carry ma śliczne ...enki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa

zgadzam się, że Carry ma śliczne ...enki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki

Jak dla mnie idealne ...enki na tegoroczne lato można kupić w internetowym sklepie e -manzana. Warto wejść do nich na stronę i zapoznać się z oferta na ...enki i torebki.  Teraz na stronie  jest niezły rabat -70 %!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

 

Możecie zobaczyć sobie ofertę w sklepie .lejdi.pl/. Wydaje mi się, że całkiem fajnie się prezentuje, tych różnych produktów w sprzedaży jest sporo więc pewnie każdy coś dla siebie będzie w stanie wybrać. Z mojej strony mogę powiedzieć, że odzież jest na dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie tak dawno ktoś mi polecił sklep  stylija.pl/ i rzeczywiście jest tam sporo produktów w tradycyjnych krojach więc pewnie coś interesującego dla siebie także znajdziesz, warto tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Nie wiem, co Ci się podoba, ale w tym sklepie masz takie ...enki, że dosłownie oczy wychodzą z orbit lejdi.pl/k447,odziez-damska-...enki-...enki-sylwestrowe-i-z-cekinami.html. W każdym możliwym kolorze, rozmiarze i długości i mnóstwo tych błyszczących i cekinowych. Jak dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Polecam polską markę MYOKO natural direction !!! www.myoko.pl Szyją z tkanin naturalnych jedwabiu, bawełny i wiskozy! Ostatnio kupiłam tam 3 jedwabne ...enki i jestem mega happy! Na wakacjach przy wysokich temperaturach w ogóle się nie pociłam!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×