Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Molestowala mnie starsza kobieta

Polecane posty

Gość gość

Witam! Nie chce się poskarżyć, ale stwierdzić ze było to najlepsze doświadczenie życiowe jakie mi się przydarzyło. Miałem 16 lat na wiek wyrośnięty i dojrzały. Była starsza ode mnie o jakieś 10-12 lat i to z nią przeżyłem swój pierwszy raz. W tv w necie co chwile wybucha afera ze starsza kobieta uprawiała z nastolatkiem seks. Moim zdaniem taka powinna być kolej rzeczy. Starsza doświadczona kobieta wiele cie nauczy. Powie kiedy trzeba być delikatnym a kiedy rżnąc tak aby wióry leciały. Na jedno nie byłem przygotowany tzn późniejszy kontakt w rówieśnicami, one nie wiedziały co chcą jak chcą a pierwszy raz to dramat. W ich oczach zamiast pożądania widziałem strach. Minęło kilka lat zanim spotkałem taka laskę o podobnym temperamencie. Mega plusem tej sytuacji było to że zamiast czepiać konia tak jak w 90% kolegów ja wolałem wyrywać laski i kończyć na ich brzuchu niż na podłodze Moim zdaniem zanim każdy nastolatek zanim zacznie spotykać się z laską powinien mieć swoją nauczycielkę która wprowadzi do w świat seksu. Seks to nie tylko bezmyślne ruszanie tyłkiem, ale to przede wszystkim wspólnie przeżywanie rozkoszy. I zanim się włoży trzeba być pewnym że to właśnie ten moment. Ja miałem to szczęście ze mojej siostry znajoma pokazał mi prawdziwe oblicze seksu i pokazała jak z niego korzystać pełnymi garściami. Pierwszy raz to jej inicjatywa ale do końca życia nie zapomnę gdy ja całowałem jej piersi, gdy po tym jak zrobiła mi loda usiadła mi prawie kroczem na twarzy aby ja skosztował i to uczucie gdy jedna ręka trzymając mnie a druga rozszerzając wargi wpuściła mnie do siebie. Żadna, ale to żadna z koleżanek z którymi się spotykałem nie dała mi tego. Może przez to związki były burzliwe, krótkie - dopiero po kilku latach spotkałem dziewczynę która spotykała się ze starszym facetem i to ona już wiedziała czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7nastolatek
zaazdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiales byc strasznie tepy w mlodosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepy w jakim sensie. Że wolałem wyrwać laskę niż onanizować się przy p****lu? A czy to moja wina że małolaty dużo mówią a jak przychodzi co do czego i chciałem je rozebrać to tak się wyrywały jak by miały kupon z 6 wytypowaną w lotto. Z jednej strony chciały bo gdy włożyłeś rękę pod majtki to było OK, by 2 min później gdy z trudem zdjąłem bieliznę i chciałem wejść w nią dostawały ścisku kolan. To kto tu był tępy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty byles tepy bo zanim sie zacznie brac za te rzeczy to trzeba troszke zrozumiec kobiety a ty sie ;tylko brales za te rzeczy; a to nie o to tylko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumieć kobietę - dobre. Co chce kobieta to ona sama czasami nie wie. Myślicie że wasze zmieniające się nastroje w przeciągu 1 min to normalne zachowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reagowaly tak bo kobiety z reguly lubia jak sie o nie zabiega.jak sie je zdobywa,troche powalczy...a nie od razu wklada go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te starsze są bardziej otwarte i lubią takie zabawy w saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 39 lat
Chętnie bym poszła do sauny zerkać na młode ciała 17-18latków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też raz na jakiś czas lubię się wybrać do sauny na potocką lub do łaźni popatrzeć sobie na fajnych nagich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×