Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żony Hollywood kto ogladal

Polecane posty

Gość gość

widzialam pierwszy odcinek , po pierwsze to nie zony tylko stare panny po drugie ta od Playboya jest tak popiertolona ze az zeby bola:o psy na sile w sukienki ubierala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam fragmenty jednego odcinka i nigdy więcej nie obejrzę. Żenada. Dno i trzy metry mułu. A później się wszyscy dziwią, że obcokrajowcy śmieją się z Polek i zarzucają im, że są głupie, puste i są materialistkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam na playerze 4 odcinki chyba albo 3 i dodatki odniosłam inne wrażenie niż piszecie ta od tych psów jest raczej normalna mi się spodobało jak powiedziała że zamiast torebki czy butów woli pomóc dzieciom albo uratować parę psów ,opiekuje się tymi psami w schronisku sprząta ich kupy ,jedynie ta Kinga jakaś pani wielka bo gadała że obracają się w towarzystwie majętnych ludzi więc sami muszą tacy być dosyć wyniosła baba,ci z tą dwójką dzieci ta co jest byłą wicemiss tez w miarę normalni .Ta cała producentka tel i aktorka co jej nigdzie nie widziałam też damę rżnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny program oby wiecej takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla kroliczkiem playb. czyli taka prywatna prostytutka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ta co psy ubierala m meksykanskie kapelusze i sukienki jeszcze moze byc, Kinga to zenada, straszny pustojeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wszystko na pokaz, te spotkania, niespodzianki i wileka miłość. Wyreżyserowane od A do Z. Trochę nie da się oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego one to same blondynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam pierwsze odcinki, teraz od dwóch tygodni jakoś zapominam o emisji. Przyznaję, że sam pomysł na program bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ona tylko z wyksztalcenia prawnik w zawodzie nigdy nie pracowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim one są wieku? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam ; ) jedyny ich problem to w co się ubrać - ewentualnie w co ubrać swojego psiaka - beztroskie życie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta niby "najmlodsza" Iza juz ma 40 albo i lepiej, a ta Wołejnio ma z 43, tak mniej wiecej z netu wiem, Ewa tak z 46, ta Helena to grubo po 50, Kinia poejrzewam tez juz po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga faktycznie...ładna ale nic poza tym. Kasia ...po rozmowie z jasnowidzem i telefonie do wrózki rzuciła faceta...Zamraża jajeczka zamiast zrobić sobie dziecko z kimś kogo znała i jej sie podobał...bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ha123
hmm oglądałam 3 odcinki, cóż reżyserka taka że oglądać się odechciewa, te niespodzianki, przyjęcia - wszystko by pokazać blichtr i bogactwo. OK takie rzeczy ogólnie się sprzedają, ale to jest o Polkach, które "odniosły sukces" za wielką wodą. No na prawdę bardziej stereotypowego programu o Polkach to nie mogli wymyślić - "Żony Hollywood"...serio? Bo przecież Polki to tylko urodą zdobywają świat... smutne to trochę. A główne bohaterki to mi najbardziej przypadła do gustu Helena, z tego co zaobserwowałam jedyna która zna swoja wartość i nie szuka/potrzebuje faceta na siłę, taka twarda babka z duszą artystki. Potem króliczek playboya , tej etykietki nigdy się nie pozbędzie, choć dziewczyna wydaje się w miarę ogarnięta, oszczędna , no i pomaga zwierzętom, to na plus. Ewa ma dzieci, męża, pokazują wszystko jak sielankę, a jak jest na prawdę tego nikt nie wiem. Kasię bzyknęło już chyba pół Hollywood a ona nadal sama, to co można sobie myśleć i jeszcze radzi się wróżki, koniecznie z Polski, bo innej to nie ufa -hahaha A Kingunia - wyhaczyła sobie majętnego męża co na każde jej skinienie, jak jakiś głupi to żyje sobie od imprezy do imprezy, od diamentu do diamentu - najmniej sympatyczna. Ale czy mnie to oceniać, biednej Polce co w kraju została i światowego życia nie zna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mnie mialy bzykac jakies no-life'y z Hollywood to bym sie chyba pochlastala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam fragmenty odcinków i naprawdę zastanawiam się, kto to wymyślił. Przecież ich życie i ich problemy są po prostu śmieszne. A większość z nich nie wiele ma rozsądku i pojęcia o życiu. Przyznam szczerze, że oglądając ten program siedzę i większą część czasu śmieję się jak na naprawdę dobrej komedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka i jeszcze raz porażka. Kto oglądał film Pt. Szczęśliwego Nowego Jorku ? Jest tam taka scena jak Pazura chodzi po mieście i chwali są co to on tam nie ma i pyta co chwilę: Macie to w Polsce? Dokładnie tak wczoraj się te wstrętne baby się zachowywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jak zapowiadano Izunie to lektor powiedzial "byla zona mlodego prawnika" juz wiemy skad jest "prawniczka" haha a ta Kinga to patola jakas ło masakra, a Wołejnio żalosna i oblesna, ta jej wizyta u Vergary haha przyjaciolki a tamta jej nawet rolki w nedznej reklamowce nie zalatwi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Izunia to nie byla zona starego od playboy'a Kinga to dno i trzy metry wodorostow :o Tej co po wrozkach dzwonii medium sprowadza w pewnym sensie mi szkoda , biedna ryczaca stara panna Wsumie tylko o Helenie mozna powiedziec ze odniosla sukces i zachowala zdrowie psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Iza byla k***a u Hefnera, ale normalnie byla mezatką, stad jej nazwisko St.James tez "lubie" Helene i jej tego Rodrigo- Helena ma klase i wgl.nie podnieca sie glupotami jak reszta idiotek, chociaz Ewa tez nie najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla zona innego mezczyzny a k***ila sie u Hefnera?? No ale to nie k******o :) to kroliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga jest tak pusta ze az patrzec sie nie da Helena super babka z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladalam odcinek 7 jak maz Kinguni koszta obnizal :o nigdy w swoim zyciu nie spotkalam tak glupiej i pustej kobiety , massssssakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno, stare lampucery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ogladalam i wszystkie jako tako ujda oprocz KINGI . matko co za pustak. Zal mi jej meza. Doi go jak moze z kasy. Len i pasozyt. Za robote by sie wziela. Projektantka bizuteri a jakos nigdy nie pokazali zeby do roboty szla. Najbardziej lubie Ewe Haline Rich. Jedyna normalna i ma jednego meza od kilkunastu lat i nie jest nabotoxowana. Helene tez lubie ale ona tak sie ciut wywyzsza ale fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×