Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pantera66

Zespół na wesele Rzeszów

Polecane posty

Witam serdecznie:) zaczęłam poszukiwania zespołu na wesele ale jest tego ogrom i im dłużej szukam tych dochodzę do wniosku, że ciężko znaleźć coś naprawdę fajnego:/ Do tej pory spodobały mi się takie: 1.Madam 2.Jakiś fajny zespół 3.Grzechu warci Mogłaby mi któraś z Was napisać jakąkolwiek opinie na temat któregoś z ww zespołów lub polecić jakiś który warto przesłuchać? Z góry dziękuje za każdą odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
jeśli chcesz wypromować swój zespół to może dodaj ogłoszenie na http://www.muzykanawesela.pl/ Z tego co wiem zagląda tam mnóstwo młodych par więc portal ma duży zasięg. Poza tym dodanie ogłoszenia nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
To jest forum ogólnopolskie:)Ktoś poleci wam kapelę,która was olśni. Jest tylko jeden mały problem..Oni są z Poznania,oczywiście przyjadą,tylko dwa dni trzeba ich "nocować" i karmić:)Rzucając kamieniem w stronę Dębicy,Kolbuszowej..itd" zabijesz":) "muzyka,muzykanta z zespołu weselnego,tyle tu tego jest:)Tam szukaj,bo blisko i na pewno znajdziesz coś co nie odbiega od poziomu,wyższej półki kreowanego w kraju:)Najciemniej jest pod latarnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzechu warci zespół tylko grał do 3 od 6 nie warty tej kasy odradzam po ostatnim weselu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek 650
Odniose sie do wypowiedzi dot. Grzechu Wartych "grali od 6 do 3" . Na naszym weselu grali odkąd weszliśmy na sale, rozpoczęli od marsza . Zakończyli o 4 tak jak została podpisana umowa. Bez zarzutów. Profesjonalni, zdolni, mlodzi ludzie. Ja ze swojej strony ich polecam, choc zawsze ile ludzi tyle bedzie opinii :) pozdrawiam Grzechu Wartch !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol Grzechu. Warci sa po prostu nic mie warci. Za taka kase powinni grac tak ze lgoscie nie powinni siadac. Dno. A na dodatek pija wiecej od gosci. Od polnocy to juz w ogole porazka. Husteczka i dretwe zabawy. Masakra. Nie wierzcie w reklamy bo ich poziom siega zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak być wieśniakiem, który nawet poprawnie nie potrafi napisać słowa "chusteczka" Brawo Ty ! Poziom inteligencji, wypowiedzi oraz Twoich informacji na temat wesela, o którym piszesz nie sięga nawet stopnia nr 1 w skali 1-10 . Najpierw porozmawiaj z organizatorami wesela, którzy wymyślili scenariusze i w rezultacie okazały się porażką, a później dopiero oceniaj pracę zespołu muzycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma do tego wyraz chusteczka napisany przez "ch" czy "h". Odwracanie tematu. Zresztą może i mój poziom wg. pana czy pani sięga zera, nie ma to dla mnie znaczenia, ale zespół na poziomie 10 też nie upomina się o wódkę na stoliku, bo się skończyła. Więc poziom tutaj 0. I nie zmienię zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Grzechu warci to świetny zespół, profesjonalni muzycy jak i muzyka. Wszystko na żywo , świetne aranżacje piosenek dla każdej kategorii wiekowej. Odniosę się do komentarza o oczepinach. To nie jest sylwester i oczepiny nie muszą być punkt 00:00 , zwłaszcza jeżeli zespół wraca z biesiadowania przy stołach. Moim zdaniem mało jest zespołów takich jak właśnie Grzechu Warci. A jedna niezadowolona osoba na 100 czy 150 to kropla w morzu i cóż.... Nie da się wszystkim dogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani młoda
Grzechu Warci grali w tym roku na naszym weselu i mogę powiedzieć jedno: negatywne komentarze sa albo od złośliwych, albo od bardzo wybrednych osób. Ten zespół przekazuje gościom wiele, wiele energii i jest profesjonalny. Młodzi utalentowani ludzie z tego co się dowiedziałam to niektórzy po akademii muzycznej. W 100% polecam. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę się z nimi bawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam jakiś czas temu na weselu na którym grał zespół www.morton.pl . Dawno tak dobrze się nie wybawiłam, chyba właśnie dzięki nim. Potrafią sprawić, że nawet największy ponurak ma ochotę na zabawę. No i głos pani Moniki, coś niesamowitego…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kojarzy ktoś zespół Demo z Brzozowa? Jakie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia polecam prima
Zespol Prima sa super w miare tani goscie weselni byli zachwyceni maja kilka kawalkow na youtube 4 chlopakow jedna blad wlosa pani ,pelny instrumental normalnie boska zywa musyka dawno takiej zabawy nie bylo (pozdrawiam zespol prima )https://m.youtube.com/watch?v=knkB6cvdh7Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Dlaczego Nie. Znakomity zespół na wesele. Świetnie prowadzą imprezę. Kto na nich postawi nie będzie żałował. http://www.dlaczegonie.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrikax2
A może przemyśl to i postaw na jakiegoś DJ? My tak zrobiliśmy z mężem i goście bawili się naprawdę znakomicie. Mogę Ci polecić kogoś z playdjs.pl - np. Kuba pomógł nam dobrać muzykę i cena nie była zbyt wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobre wesele w Rzeszowie, to tylko polecam zespół Dla Czego Nie, bo są niesamowici i ich muzyka płynie prosto z serca. bedac na parkiecie, to człowiek czuje się zrelaksowany i nawet nie musi coś wypić, żeby tańczyć. sam repertuar mają idelnie skrojony i muszę przyznać, że lepiej tego się nie do ogarnąć. ogólnie miły i profesjonalny zespół przez duże Z. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się , zespół Wymiatacze Pana Grzegorza wymiatają :) Korzystałam z usług zespołu na urodzinach 18tych syna i to był fajny i dobry wybór. Wszyscy goście bawili się cały czas, jedynie już zmęczenie i chęć wrócenia do domu ich powstrzymał :) Sympatyczni ludzie, dałam wolną rękę jeśli chodzi o dobór muzyki, tylko powiedziałam, że zadanie nie będzie łatwe bo będą młodzi kuzyni jak również moi rodzice, ale Grzesiu dał radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas grał ten zespół http://zespolvario.pl/ zamienili nasze wesele w bajkę. mają bardzo bogaty repertuar, który dostosowują do pary młodej. do tego super muzyka, wokal i sprzęt, a prywatnie bardzo sympatyczni i skromni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×