Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pantera66

Zespół na wesele Rzeszów

Polecane posty

Gość gość0207
Witam, czy ktoś miał styczność z przyjęciem weselnym z jednym z zespołów Mocna Kawa lub Laser Live? Jeśli tak, prosiłbym o wrażenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, ze tak naprawdę część udanej pracy zespołu zależy od nagłośnienia? Jeśli zależy wam na naprawdę profesjonanym nagłośnieniu to polecam firme Krzysztof Topór M&K Nagłaśnianie imprez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszukując odpowiedniego zespołu na wesele trafiłam na agencję www.artmargot.pl, która oferuje usługi wielu różnych zespołów muzycznych i DJów. Dzięki nim na pewno znajdziecie idealny zespół, który będzie pasował do waszego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinaa

Według mnie najlepszym Zespołem jest Mocna Kawa, która wie jak sprawić by goście chętnie wyszli na parkiet i dobrze się bawili. Gorąco Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Popieram, Mocna kawa jest naprawdę dobra w tym co robi, ich bogate doświadczenie i profesjonalizm widać już na pierwszy rzut oka. Mają dużo ciekawych piosenek i w fajny sposób wszystko prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Nie ma lepszego zespołu niż Mocna Kawa, grają bardzo fajnie i współpraca z nimi jest na naprawdę wysokim poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nak

Ja również polecę Mocną kawę, naprawdę fajny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrJeż

Tak jak piszą osoby wyżej, tak również ja polecę Mocną Kawę, najlepszy zespół na wesela z okolicy, grali na weselu u kumpla. Prowadzą fajne zabawy w czasie których bywa naprawdę zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarycja

Mocna Kawa i nikt inny, oni są najlepsi w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husarka

Z mojej strony polecę zespół Brutta, który naprawdę cudownie gra, a w swoim repertuarze ma piosenki z najróżniejszych gatunków, od disco polo, aż do muzyki góralskiej z pewnością każdy znajdzie u nich nutkę idealną dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietlana

Brutta to naprawdę fajna grupa przyjaciół, która wie czego na żadnej imprezie nie może zabraknąć, szalałam przy ich muzyce na parkiecie już od samego poczatku zabawy, aż do jej końca, gdy o tym pomyśle pamietam jeszcze ten ból nóg następnego dnia hahhaha, ale to tylko potwierdza to jak dobrze potrafią bawić się z gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulek

Dla mnie najlepszym wyborem na wesele jest Mocna Kawa, mają naprawdę super wokal, bardzo ciekawy repertuar muzyczny jak i zabaw, uśmiałam się jak nigdy w życiu, a miłe wspomnienia pozostały do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja tam polecam zespół Brutta, naprawdę super grają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek
8 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Ja tam polecam zespół Brutta, naprawdę super grają!

nie stać was na płatną reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

ja osobiście polecam zespół Gorąca Kawa. To najlepszy wybór jeśli chcesz mieć profesjonalistów na swoim weselu :) Poza tym to ogólnie fajny zespół jest. :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
3 minuty temu, Gość Marta napisał:

ja osobiście polecam zespół Mocna Kawa  To najlepszy wybór jeśli chcesz mieć profesjonalistów na swoim weselu 🙂 Poza tym to ogólnie fajny zespół jest. 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Zespół Mona Kawa to profesjonaliści 😊 ja również ich polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja znam zespół mocna kawa, mogę  polecić , Jeśli szukasz zespołu który profesjonalny podchodzi do swojej pracy potrafi zabawić gości i rozkręcić imprezę zdecydowanie mocna kawa to jest najlepszy wybór. Pozdrawiam serdecznie Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

 Najlepszy dla mnie zespół to Brutta Zabawa była rewelacyjna, nigdy wcześniej się tak nie bawiliśmy  można się dogadać i wszystko ustalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Faktycznie zespół Brutta jest dobry byłam całkiem niedawno na weselu na którym grali , zabawa była bombowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Mocna Kawa to fajny zespół który potrafi poprowadzić impreze , grali na weselu u mojej siostry ,było fantastycznie  dlatego innym polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
Dnia 23.05.2019 o 11:55, Gość Tamarycja napisał:

Mocna Kawa i nikt inny, oni są najlepsi w okolicy

Popieram  Mocna Kawa to fantastyczny zespół , profesjonalny i pełen pozytywnej energii 🙂 Jeśli szukasz zespołu który sprawi ze będzie udana zabawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda
23 minuty temu, Gość ona napisał:

Popieram  Mocna Kawa to fantastyczny zespół , profesjonalny i pełen pozytywnej energii 🙂 Jeśli szukasz zespołu który sprawi ze będzie udana zabawa. 

Płacicie podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta senior
Dnia 30.09.2019 o 19:51, Gość Maja napisał:

Mocna Kawa to fajny zespół który potrafi poprowadzić impreze , grali na weselu u mojej siostry ,było fantastycznie  dlatego innym polecam

Ja również polecam zespół mocna kawa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiondz

Rzeszowiokow nie bierz. Wiesiek Wojnar brał kapele z Rzeszowa i znaleźli dziadka w futerale po kontrabasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiondz

Rzeszowiokow nie bierz. Wiesiek Wojnar brał kapele z Rzeszowa i znaleźli dziadka w futerale po kontrabasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor
 

Ja również polecam zespół mocna kawa 🙂 

Wystawiacie faktury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×