Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy podoba wam się imię Aleksandra Ola

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, za niedługo rodzę drugą córkę. o ile dla starszej mieliśmy imię pewne i wybrane i wiedzieliśmy, ze to na 100% to, to dla drugiej nie wiem co wybrać. W sumie żadne imię jakoś tak bardzo mi się nie poodba, myślałam o Zuzi, ale za dużo tego wśród znajomych i sąsiadów. Mąż wymyślił Olę. Aleksandra jest według mnie takie sobie, ale wiadomo, ze to będzie tylko w papierach. Ola jest według mnie ok imię, takie, że tak powiem "bezpieczne", ale z kolei żebym jakoś w zachwyt wpadała to też nie. a wam jak się to imię widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz na to, jak się do niej będą zwracać ludzie, jak będzie dorosła. Dzieckiem jest się tylko "chwilę" Dlatego mi np. Zuzia podoba się tylko dla dziecka. No bo potem do dorosłej kobiety mówić "Pani Zuziu"?? A "Pani Zuzanno" brzmi tak strasznie poważnie. Poza tym skrót Zuza i Zuśka są okropne. "Pani Olu" jest w spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne, nie takie wymyślne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Jagna
Owszem bardzo mi się podoba to imie.Tak ma na imie moja wnusia.Aleksandra, czyli Olenka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 14 miesięczną Olę. Dostała imię po cioci-mojej siostrze i bardzo mi się podoba. Nie zmieniłabym na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem imię proste, piękne i polskie :-) bardzo ładne imię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza córka ma Maria/Marysia i to imię jest dla mnie numerem 1. zawsze bardzo mi się podobało, i na szczęście mężowi też. Jak przy pierwszej ciąży się dowiedzieliśmy, że będzie córka to jednogłosnie było: Marysia!. a teraz nie ma pomysłu, ale wydaje mi się, że do Marysi pasuje Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzia to fajne imię dla dorosłej osoby też. Mam 40letnią ciotkę Zuzannę , 32 letnią koleżankę Zuzannę i 29 letnią koleżankę Zuzannę, do wszytskich mówię Zuzia i jest ok. a do kolezanki mowią też Zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie beznadziejne, ale na szczęście to nie moje dziecko :) Ola tak samo jak Zuzia, bardzo popularne i oklepane. Do Marysi/Marii wybrałabym jakieś równie tradycyjne, żeby (jak ktoś napisał) choć trochę pasowało. Może Anna? Hanna? Choć też są bardzo popularne, to jakoś dla mnie lepiej brzmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nie dam, bo Ania to moja babcia, a na dodatek moja przyjaciolka ma corke Anie parolatke, nie chce sie powtarzac. Han jest z kolei od groma i znacznie wiecej niz Ol. przejadlo mi sie to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci się Aleksandra nie podoba, to może Olga? Na Olgę tez wołają Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się Olga poodba, ale mężowi nie i w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa też będzie Aleksandra! Znaczy jak kiedyś będę ją mieć, bo póki co to nawet nie mam z kim. Moja pierwsza w życiu przyjaciółka tak miała na imię. Niestety nie utrzymujemy już kontaktu, bo wyjechała jak byłyśmy małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córeczkę Olę. Skończyła roczek i jak tak na nią patrzę to nie wyobrażam sobie innego imienia dla niej. Za to z drugą córką jest problem, wybrałam Michasię i każdy krytykuje, żę brzydko. Muszę poczekać, aż się urodzi bo jakoś nie "czuję" żadnego imienia dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam coreczke Aleksandre na poczatku jak jeszcze bylam w ciazy nie bardzo mi to imie pasowalo ale nie znalazlam innego i jakos sue do niego przekonalam i tak zostalo teraz juz nie wyobrazam sobie innego imienia dla corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Barcina
Piękne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×