Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość golalo

Dobre firmy windykacyjne

Polecane posty

Gość spot

Czyli eos ksi polecacie? zależy mi na jak najszybszym odzyskaniu moich należności. Tzn do miesiąca. Dadzą radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

spot, ja swego czasu z nimi współpracowałem i było OK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie dobrej firmy windykacyjnej to nie lada wyzwanie mi na szczęście się udało dzięki pomocy znajomego. Od jakiegoś czasu wszystkie nieopłacone faktury podsyłam do payhelp. Są skuteczni, odzyskują należne pieniądze z których naliczają sobie jedyne prowizje od odzyskanej kwoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę BON, jest bardzo skuteczna. Jej pracownicy to doświadczeni i bardzo kulturalni ludzie, którzy podchodzą do każdego przypadku indywidualnie i zawsze zaczynają od negocjacji, nim podejmą jakieś mocniejsze działania. Czasem to wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmy, które zajmują się tylko windykacją. Dzięki temu specjalizują się w tej dziedzinie i są skuteczne. świetnych fachowców znajdziesz w windykacja-online.pl, działają w 100% online, dzięki czemu kontakt z nimi jest prosty i nie trzeba się spotykać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2021 o 08:42, Helixer napisał:

Polecam firmy, które zajmują się tylko windykacją. Dzięki temu specjalizują się w tej dziedzinie i są skuteczne. świetnych fachowców znajdziesz w windykacja-online.pl, działają w 100% online, dzięki czemu kontakt z nimi jest prosty i nie trzeba się spotykać. 

Potwierdzam - jedna z najlepszych firm w tej branży, na plus z pewnością jakość usług, bo są bardzo skuteczni w swoich działaniach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw analiza umowy, aby móc odpowiedzieć na pytanie czego można się domagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw analiza umowy, aby móc odpowiedzieć na pytanie czego można się domagać.

Zresztą najlepiej jest skontaktować się z firmą windykacyjną:

https://subra.pl 

Daje tutaj namiar na doświadczoną kancelarię.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×