Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drusia11

Ból żołądka, kłucie serca, mdłości.

Polecane posty

Co jakiś czas mam dziwne bóle żołądka takie kłucie , uczucie wzdęcia jakbym była najedzona nawet gdy nie jadłam nic cały dzień . Występują mdłości , ale nie wymiotuję . Czasem jest mi słabo mam wrażenie , że za chwilę zemdleję i kręci mi się głowie. Rok temu miałam robione badania z krwi (potrzebowałam na obóz sprawnościowy) i wszystko było aż za dobrze , nie wiem o czym mogą świadczyć te objawy . Podejrzewam , że może być to nerwica jak jestem zdenerwowana ból się nasila i dochodzi kłucie serca , uścisk w klatce piersiowej i trudności z oddychaniem ... pomóżcie , bo już nie wiem co myśleć :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie odpowiedzialas, dopoki nie zapanujesz nad stresem, doputy bedziesz miala problemy ze zdrowiem. poza tym zoladek musi miec cos w srodku, nie moze byc kilka godzin pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byc moze masz niedokwaszony zoladek, ktory nie trawi pokarmu, lub ty sama niedokladnie zujesz kesy pokarmowe w jamie ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce masz zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o,proszę,Papaja wszędzie wlezie ze swoim Ziębą. Kobieto, nie wszyscy mają niedokwasotę,szczególnie w młodym wieku. Czytaj ze zrozumieniem - dziewczyna robiła badania na obóz sprawnościowy. Na tego typu obozy ''emeryci'' ( z całym szacunkiem dla pokolenia emerytów) raczej nie jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno nie diagnozuj się przez internet. Objawy, o których piszesz mogą świadczyc o problemach z żołądkiem, wątrobą, woreczkiem żółciowym , sercem /raczej nie/lub byc tylko zwykłą nerwicą. Idź do lekarza zrób ponownie badania i się dowiesz co ci jest. Badania sprzed roku już dawno są nieaktualne i mogą byc dziesiątki innych nowych już /oby nie/ problemów. Nie słuchaj laików z forum, to zazwyczaj są osoby już zdiagnozowane i leczące się czasami nawet latami lub po prostu piszące li tylko dla rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro są objawy sercowe to ja na pewno bym się wybrała do kardiologa, najlepiej wszystko po kolei sprawdzić, porobić badania, w Szczecinie mogę polecić http://kardiologszczecin.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak,pamiętaj,koniecznie w Szczecinie i koniecznie w tej przychodni podanej w linku. To nic,że wątek jest z 2015 roku,przychodnię zawsze warto zareklamować,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×