Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazana miłość. Dlaczego nas to spotkało?

Polecane posty

Gość gość

"Czasem serce wybierze mylną drogę, nie chce słuchać rozumu. Wtedy właśnie rodzi się bolesna miłość, miłość niemożliwa." x Słuchać serca, czy rozumu? Zapomnieć, czy żyć nadzieją? Jest niemożliwa do spełnienia, nieulotna, trwa w sercu i pogrąża rozum. A może to tylko zauroczenie, chwila słabości. Jak sobie radzicie z czymś takim? Szukacie ucieczki od uczucia, stąpacie twardo po ziemi, czy poddajecie się chwilom uniesienia depcząc wszystko co do tej pory zdobyliście? W sercu wiosna, a w głowie walka o wytrwanie w swoich zasadach... I tylko boli, że za późno się spotkaliśmy... Dlaczego nas to spotkało?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?Dlatego że tak musiało być.Ktoś miał w tym cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest kobieta czy mezczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka-kobieta. Dlaczego uważasz, że tak musiało być? Przeznaczenie? au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce nie klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona czy on ma zone albo meza , dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy zakazana miłość i za pozno ? jaka zakazana i jakie za pozno ? zawsze można wziąć rozwod wiec przestan bredzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zucioweMam wrażenie, że im jestem starsza tym czas szybciej leci...Wy tez tak macie ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Mam wrażenie, że im jestem starsza tym czas szybciej leci...Wy tez tak macie ? gość dziś Mam teraz niecale 26 lat i widze jak te dni leca z dnia na dzien, dopiero co swietowalam sylwestra a juz wiosna, zaraz wakacje i znow jesien i zima pechowiec.gif Dopiero co wspominalam to co robilam z kolezanką w 2008-2009, pierwsza praca itp, mam wrazenie jakby to bylo miesiąc temu a to tyle lat juz minelo smutas.gif gdy bylam dzieckiem czas wlókł się strasznie powoli, nie moglam sie doczekac kiedy skoncze szkole, kiedy zdam prawo jazdy, kiedy bede mogla legalnie pic piwo i nie pytac sie mamy o pozwolenie pechowiec.gif gość dziś Zgoda, niestety pechowiec.gif mam 24 lata i czas naprawdę jakby coraz szybciej mijał... oczko.gif gość dziś Nie ma w tym nic dziwnego, po prostu dla dzieciaka 10 letniego jeden rok to 1/10 jego życia, a dla ciebie już tylko 1/26. gość dziś Jak wyzej usmiech.gif poza tym dzieciakma na glowie glownie szkole, telewizor, komputer, zabawe z kolegami i kolezankami, a dorosli na codzien prace od poniedzialku do piatku, monotonia, ciagle to samo i wydaje ci sie ze czas szybko mija... gość dziś Właśnie. Paradoksalnie monotonia sprzyja szybszemu mijaniu czasu, bo wszystko się zlewa w jedno. gość dziś Zapewne też umysł dorosłego człowieka inaczej wszystko klasyfikuje jezyk.gif gość dziś Masz rację autorko, ale jak będziesz mieć 35 lat tak jak ja to dopiero ci będzie czas zapieprzał. Mi ostatnie 5 lat to zleciało jak 5 miesięcy. Za 10 lat co będzie to już nawet nie chcę myśleć. Ja już dziś sie zastanawia czy opłaca mi się robić pewne rzeczy, oddawać czemuś bez reszty, bo nawet jakbym dożyła 80-tki to teraz to mi się wydaje tyle co kot napłakał gość dziś Tak-usmiech.gif W tym roku kończe 30. gość dziś No i mam te 35 lat i coraz częściej łapie się na tym że usiłuje coraz bardziej selekcjonować rzeczy od takich najważniejszych po mało ważne i z przerażeniem odkrywam że to co kiedyś było ważne to w obliczu spraw prawdziwie życiowych to okazuje się marnotrawieniem czasu, boję się po prostu że jak oddam się czemuś bez reszty, pochłonie mnie coś jakaś pasja albo wiele pasji to że nie zauważę kolejnych upływających lat i nagle mnie zaskoczy ...koniec życia pechowiec.gifsmutas.gif I co dalej ? Na to pytanie nie odpowie mi już nikt żyjący. gość dziś mam tak samo jak ty pechowiec.gif gość dziś Też się zastanawiałam nad tym fenomenem! W dzieciństwie np. wakacje to się wydawał taaaki szmat czasu, a teraz? Co to jest dwa miesiące? Mijają, zanim się obejrzysz. I tak jest ze wszystkim. gość dziś bo dziecko potrafi cieszyc sie kazdą glupotą, tym ze jest slonce i mozna pojezdzic rowerem, a doroslym ciagle malo, ja tak to widze smutas.gif za duzo spraw na glowie, pojade na wakacje i juz pierwszego dnia odliczam dni do konca urlopu smutas.gif PRACA ZABIJA, to glowny problem, cale dnie spędzamy w pracy, co z tego ze mamy potem kase jak nie mamy kiedy i jak sie z niej cieszyc ? Gdybym nie musiala pracowac i miala kilka milionow na koncie to pewnie czas by plynąl wolniej, bym zwiedzala Wlochy, Francje, Hiszpanie, Meksyk, Afryke, Ameryke, imprezowala, chodzila na spacery, na zakupy, na basen, moglabym wszystko i kiedy tylko chce smutas.gif Inne tematy z tej kategorii Jak wytłumaczyć kobiecie ? stały zwiazek? gość dziś czuję dokładnie tak samo, z tym że teraz moje dzieci też się nie nudzą i czas im leci szybko... może to nie z wiekiem przychodzi tylko czasy takie coraz szybsze są /?/ kiedyś pamiętam nudne, długie wieczory...jako dziecko siedziałam godzinami czekając na coś... w szkole się dłużyło, wakacje były dłuuugie, był czas na wszystko i jeszcze więcej. Teraz nie mam czasu na nic a dni mijają jak szalone. Właściwie do środy jeszcze się orientuję, później z górki. Ledwie w piątek wrócę z pracy już niedzielny najpierw ie przedstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardziej skomplikowane. Nie do przeskoczenia, tak jakby los sobie ze mnie zadrwił. au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.16 oboje zajęci. Ułożone życie. Wszystko na swoim miejscu. au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.22 nie jestem żadną s. jakby co. Nie ten adres. Miłość zakazana, nie dla nas, nigdy nie znajdzie ukojenia, nigdy nie wyda owocu i nigdy nie pójdzie w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mussisz być b niedojrzała ,skoro piszesz takie tamciki ?po co to wspominac , skoro :D:D:D miłosc zakazana :D:D:D haaa mąda nie jesteś ile masz lat 16 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie kochacie to badzcie ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.26 Nie wiem, czy to przeznaczenie, czy raczej chichot losu. Taki żart żeby mi za fajnie nie było. Nie wiem, czy jest coś takiego jak przeznaczenie. Jeśli jest, to znaczyłoby, że mam żyć nadzieją, że kiedyś ta miłość się spełni? Wątpię w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiesz pisać w języku powszechnym autorko? Zostaw męża jak kręci Cię inny a nóż się uda, w co wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.28 nie kochamy się. A nawet jakby to i tak nie moglibyśmy być ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam 16 lal ,mam 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj au, pięknie napisałaś na początku, będę później :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedno, im trudniejsza miłość tym bardziej powinno się o nią walczyć.. Prosta miłość jest łatwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.33, ok ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez to spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.33 A co jeśli ta walka przyniesie spore straty i nie, nie moje, czyjeś.. To nie takie proste. Poza tym tak do końca nie wiem, czy druga strona coś czuje. To naprawdę skomplikowane.au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.35 chcesz opisać swoją historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza jest milosc bez wzajemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.37 i na dodatek jeśli ta ruga strona wie o naszym uczuciu. To boli. Dlatego ja milczę, nigdy nie powiedziałam mu, że wzbudza we mnie jakieś uczucia. A Ty powiedziałaś? au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziałem , że to jest proste, tylko że wymaga większej walki w stosunku do łatwej miłości. To w sumie jest oczywiste a jednak trudne. Kumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumiem ;) tylko, że ja nie chce walczyć. I nie mogę. Może idę na łatwiznę, może wybieram łatwiejszą miłość, może łatwiejszą drogę, ale nie mogę, po prostu nie mogę.au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
au coś oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×