Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ja a rodzice, kupno samochodu i wieczne wymówki

Polecane posty

Gość gość

cześć, mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką, od roku mam prawo jazdy, od roku mam obiecywane to, że zakupią mi samochód. najpierw było: kupimy Ci jak zdasz prawo jazdy, kiedy zdałam- jak dostaniesz dokument, dostałam dokument- w wakacje, po wakacjach- po maturze. czyli jednym słowem, ciągłe odwlekanie kupna samochodu. problem nie stanowią pieniądze, w zasadzie nie wiem co stanowi problem. nie jestem zadufaną w sobie nastolatką, która rozkazuje paluchem: ten i koniec. pieniążki z 18stki odłożyłam na lokatę, w wakacje pracowałam i mam trochę gotówki, jednak nieco za mało na zakup samochodu + OC. z miesiąc temu powtórnie poruszyłam temat samochodu, że mogą mi nawet pożyczyć, oddam w wakacje jak zarobię (4.5m miesiąca będę pracowała po maturze). obiecali, że kupią, ale nie mają czasu, nie robią nic. żeby kupić samochód trzeba pojeździć pooglądać, jednak u nas kończy się na oglądaniu ofert na internecie. codziennie słyszę teksty odnośnie samochodu, jestem szantażowana: nie zrobisz tego, zapomnij o aucie, po co Ci samochód itd. kiedy dochodzi do rozmowy jest zupełnie inaczej. kilka dni temu znowu zapewnienia: kupimy Ci po niedzieli, dzisiaj niedziela, dzisiaj znowu było: kupimy Ci i przywieziemy. problem w tym, że fajnie byłoby go zobaczyć, prawda? nie wiem czy mam dalej się łudzić i prosić, rozmawiać, dawać argumenty czy po prostu w d***e mieć ich propozycje i łaskę i sama zarobić i nie prosić o pomoc w wyborze, wziąć mechanika, który sprawdzi mi samochód i kupię sama. jestem ciągle zwodzona, ciągle słucham ale działania 0. proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no żeby sama zarobić to jest jakieś wyjście, w końcu sama piszesz ze dałabyś radę zarobić na wakacjach tyle, żeby im oddać.. Mozesz kupić auto po wakacjach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×