Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pudełko ślubne na koperty propozycje

Polecane posty

Gość gość

Hej, macie może jakąś firmę która niedrogo robi pudełka na koperty, lub sami się tym zajmujecie? Proszę, przesyłajcie propozycje czy własne czy jakiś firm bo chciałabym gdzieś zamówić a nie ukrywam, że 60 zł na ozdobne pudełko to dla mnie trochę za drogie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę miała pięknie przystojny kosz na koperty i bardzo ładnie będzie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super, ale sama robisz czy gdzieś kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosze możesz kupić w ikei,yusku i wielu innych z takimi artykułami dla domu i wyposażeniem ja mam taki kosz od dawna teraz są wyprzedaże koszykow po świętach i można sobie kupić różnej wielkości za nie duże pieniądze ubierze mi go ładnie babka w kwiaciarni i będzie piękny za nie duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kuzyn kupił białą skrzynkę na listy, taką jak się wiesza na płcie przy domu. Była nieprzezroczysta i każdy tam wrzucał swoją kopertę po złożeniu życzeń. Potem ta skrzynka stała w otoczeniu kwiatów, prezentów i butelek wina na ozdobnym stole w sali weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam zwykły kartonik po butach oklejony papierem prezentowym w kwiatki. Być może mnie wyśmiejecie, ale to było 9 lat temu, a pomysł na tamte czasy nowy i tani w realizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
To może takie pudełko?: http://art-madam.pl/pudelka/prezent-paryska-zima,108327,242 :) jest bardzo ładne, elegancie oraz ręcznie malowane, ozdobione techniką decoupage, z przodu ozdobny szyldzik. Wieko delikatnie połyskuje drobnym brokatem. Wnętrze surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem zbędna pierdoła, co z tym potem zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako swiadkowa ozdobiłam zywkłe kartonowe pudełko kolorwymi papierami i wieką kokardą - wyszło bardzo ładnie:) Nie ma sensu inwestować w tego typu gadzety, prawda jest taka, że chwilę po weselu i tak ulega ono zniszczeniu. Dużo ciekawych inspiracji odnośnie dekoracji weselnych znajdziesz na fanpage'u serwisu http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może sama zrobisz, ja na swoje wesele sama wykonałam takie pudełko w stylu decoupage. W sklepie www.swiatmargo.pl znajdziesz potrzebne materiały. Fajny sposób na zrelaksowanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kano 24
Nasz ślub bardzo nas stresował. Strasznie stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Ustaliliśmy, że temat wystroju zlecić osobom bardziej doświadczonym , był to bardzo dobry wybór. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, dbałość o szczegóły Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto samemu zrobić takie pudełko - zamawiasz przez internet drewniane pudełko, papiery ozdobne, dekoracyjne litery itp i do pracy :D My z mężem kompletnie nie mamy talentu plastycznego, dlatego woleliśmy zlecić komuś. Po za tym przed ślubem nawet nie mieliśmy dużo czasu, aby w coś takiego się bawić. ;D Koleżanka mi poleciła Kasię http://katarzynatrochimiuk.pl/, która ręcznie maluje pudełka. Tydzień czasu i mieliśmy już gotowe pudełeczko w naszym stylu (boho) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porypało cię? Koperty w pudełku? Żeby ktoś zauważył, gdzie odkładasz i mógł ci świsnąć? Ile ty tych kopert masz zamiar otrzymać, że potrzebujesz pudełka? Staje za tobą świadkowa z torebką i wszystkie koperty lądują w torebce. Dlatego ważne jest, żeby do świadkowej mieć zaufanie, żeby nie gwiznęła z torebki jakiejś koperty. W ostateczności trzyma te koperty w ręce. Mieszczą się, nawet jeśli wesele jest duże. Bo to nie jest tak, że goście wkładają koperty do pudełka. Koperty dostajesz zawsze do własnych rąk. Czasem można koperty dawać mężowi. W marynarce, w wewnętrznej kieszeni pomieści się ich naprawdę sporo, przecież są płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×