Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mniej zrej, czy działa?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny odchudzala się któraś z was zwyczajnie jedząc mniej? Mniej dając na talerz i słodycze np tylko w weekend, trochę ruchu. Ja skacze na piłce i jeżdżę rowerem. Byłam kiedyś nad diecie montiniac i schudłam bardzo ładnie i szybko, ale jojo mnie rozwalilo, przytyłam w kilka miesięcy to co schudłam plus 5 kilo. Wiec teraz sobie pomyślałam, że zwyczajnie zacznę jeść mniej i ruszać się więcej. Oczywiście nie jem białego chleba i fast foodów. Udało się komuś schudnąć w ten sposób i ile kilo i jak długo? U mnie efekt to siedem kilo przez cztery miesiące, ale od jakiegoś czasu waga ani drgnie, niewiem czy muszę zaostrzyć, czy czekać. Bardzo boje się jojo wiec drastyczne diety odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dieta to nie jest jem określone posiłki oczywiście niskokaloryczne przez jakiś czas a potem wrócę do starych przyzwyczajeń i nie przytyje.... Dieta jest po to żeby zgubić nadbagaż ale i nauczyć się nowego sposobu odżywiania. Jeżeli masz tendencję doo tycia to musisz się kontrolować przykro mi ale taka prawda. Mniej żryj zadziała o ile nie przekroczysz swojej CPM. Tłuszcz który nam się odkłada to zawsze nadprogramowe kalorie które zjedliśmy a nie spaliliśmy w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak schudłam koło 10kg z 15 lat temu i trzymam wagę! Jadłam mniej, odpuszczałam ziemniaki, pizze, ograniczałam słodycze, więcej roweru, spacerów itp. To właściwie nie dieta, a styl życia. Schudłam mniej więcej w pół roku i nie wróciło. Nawet po ciąży wróciłam do dawnej wagi. Jak widzę, że spodnie robią sie przyciasne, to się pilnuję, zrzucam ze 2 kg i znowu jest dobrze. To najrozsądniejszy sposób, do tego skóra nie wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc . mozna sie dołaczyc? , tez chce schudnac na mz, bo diety juz na mnie nie dzialaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godzenie się to nie jest rozwiązanie na pewno ale wiadomo że nie można podczas odchudzania jeść jak zwierze hodowlane. Jak zaczynałam się odchudzać miałam problem z utrzymaniem diety ale z pomocą przyszedł mi preparat figurena, w efekcie schudłam na całej kuracji 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w moim mniej zrej staram się jeść białkowe kolacje, nie zawsze się udaje, ale walczę, musli na śniadanie i mały obiad bez dokladania do talerza i rzadko ziemniaki. Zobaczymy. To skakanie na piłce jest super, bardzo przyjemne, nie męczy a nogi, pupa i brzuch pracują, nie chce mi się zbyt ćwiczyć, więc plan jest trzy razy w tygodniu skakać. Myślicie że 40 minut wystarczy? Do rąk daję odwazniki i macham na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się używać preparaty, picie maslanki jest bardzo dobre to słyszałam, piłam przez dwa miesiące, ale znudziło się, wiec teraz tylko owocek na drugie śniadanie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w podobny sposób chudnę jakiś kilogram na dwa tygodnie. odchudzam się tak od półtora roku, schudłam około 12 kg. Waga czasami staje, ale w sumie cały czas w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jedz musli (ze sklepu), rob sobie sama owsianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.45 super, fajnie czytać że ktoś ma efekty A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.47 myślisz, że to musli jest z cukrem? W sumie nie myślałam o tym, jem ba przemian musli, owsianka a czasem manna jak mi się juz znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukier, jak cukier, ale ten syrop glukozowo-fruktozowy, napędza apetyt. Unikam go jak tylko mogę, dlatego nie jem paczkowanych ciastek, byle cukierków itp. Jak mam ochotę na słodkości to jem owoce świeże i suszone i domowe ciasta, konfitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej kupić zieloną kawę? Znajoma zakupiła na stronie http://www.zielonakawa3.pl straciła w ciagu 7 dni 3kg czyli daje to najlepszy efekt jeki dotychczas mieliśmy. Ja po 7 dniach schudłam 2.4 troszke mniej ale to i tak bardzo ładnie. dam znac co bedzie po 30 dniach Ona Zatrzymuje wchłanianie cukrów i pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. Mniej wysiłku i więcej spalania kalorii. Nawet nie wiesz, kiedy chudniesz. To powód, dla którego lekarze kardiolodzy doceniają i polecają zieloną kawę. Jej działanie od wieków wykorzystuje medycyna naturalna, a teraz masz szansę i Ty. Zawarte w zielonej kawie polifenole niszczą wolne rodniki. To odmładza organizm od wewnątrz, a także uelastycznia skórę. Największa na polskim rynku dawka naturalnego ekstraktu z zielonej kawy szybko pomoże Ci schudnąć, nawet 8 kg w ciągu pierwszego miesiąca. Bez diet i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej kupić zieloną kawę? Znajoma zakupiła na stronie http://www.zielonakawa3.pl straciła w ciagu 7 dni 3kg czyli daje to najlepszy efekt jeki dotychczas mieliśmy. Ja po 7 dniach schudłam 2.4 troszke mniej ale to i tak bardzo ładnie. dam znac co bedzie po 30 dniach Ona Zatrzymuje wchłanianie cukrów i pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. Mniej wysiłku i więcej spalania kalorii. Nawet nie wiesz, kiedy chudniesz. To powód, dla którego lekarze kardiolodzy doceniają i polecają zieloną kawę. Jej działanie od wieków wykorzystuje medycyna naturalna, a teraz masz szansę i Ty. Zawarte w zielonej kawie polifenole niszczą wolne rodniki. To odmładza organizm od wewnątrz, a także uelastycznia skórę. Największa na polskim rynku dawka naturalnego ekstraktu z zielonej kawy szybko pomoże Ci schudnąć, nawet 8 kg w ciągu pierwszego miesiąca. Bez diet i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×