Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Łukasz W

Kredyt hipoteczny z dofinansowaniem (MDM)

Polecane posty

Witam, Poruszam wątek kredytu hipotecznego z dofinansowaniem w ramach programu MDM - Mieszkanie Dla Młodych. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania, chcielibyście się czegoś dowiedzieć bo zamierzacie kupić swoje własne M to piszcie śmiało, odpowiem na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w którym banku? Zastanawiam się nad pko bp, bo znajomi wzięli i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pko bp mogę polecicie na kredy hipoteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Który bank to trudne pytanie, gdyż wszystko zależy od Waszej obecnej sytuacji finansowej - natomiast jeżeli chodzi o ofertę PKO BP to jest ona konkurencyjna przy LTV na poziomie 60% z innymi ofertami rynkowymi. Przy mniejszym wkładzie własnym można znaleźć banki które będą miały niższą marżę oraz koszty około kredytowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MdM podobnie jak RnS to programy wspomagajace deweloperow,a nie kredytobiorcow. Lepiej kupic tansze mieszkanie z rynku wtornego niz ladowac kase deweloperowi za lokal zbudowany najtanszymi materialami . Ceny zwykle z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie gość
A czy ten program działa wstecz?Tzn mam już mieszkanie w kredycie i chciałabym skorzystać z dofinansowania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie można tak jak piszesz, a jeśli chodzi o bank pko bp, to polecam. Ja mam w nim hipotekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zaczynam rozglądać się za własnym M. Na razie chciałam sobie coś upatrzyć, a potem myśleć o kredycie. konto mam w pko wiec pewnie tez tutaj udam sie na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Myślę, że kilka cennych porad na temat kredytów hipotecznych możecie znaleźć w tym poradniku - http://www.kredyty-mieszkaniowe.info/3,koszty-zwiazane-z-uzyskaniem-kredytu-hipotecznego.html . Jest to bardzo dobre miejsce żeby sprawdzić sobie informacje oraz rankingi o kredytach hipotecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka z Lublina
Dokładnie sprawdźcie, czy w ogóle Wam się opłaca korzystać z tego programu MDM, oczywiście jeśli macie wkład własny. Ja miałam wkład własny i po konsultacjach z doradcą finansowym - w moim przypadku był to Łukasz Mendocha z Lublina - okazało się, że mogę wziąć potrzebny kredyt hipoteczny na o wiele bardziej korzystnych warunkach, także warto dokładnie przeanalizować indywidualnie, czy w ogóle to się Wam opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby zainteresowane z Krakowa zapraszam do biura Profensa - http://www.profensa.pl żeby bezpłatnie sprawdzić zdolność kredytową. Nasi doradcy pomogą znaleźć najkorzystniejszą ofertę i pomogą przejść przez cały proces kredytowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolkaa
W kwestiach kredytów polecam tego Pana http://1doradca.pl zajmuje się naszymi sprawami finansowymi, to jak druga ręka dzięki czemu masa pieniędzy i czasu zaoszczędzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Radomia
A nam w kredycie pomagał Pan Łukasz. Znalazłam go jakoś na facebooku i to było chyba największe szczęście. Byliśmy z partnerem po 2 odmowach w 2 bakach. Ja pracuję na umowie zlecenie a partner ma umowę na czas określony - już myśleliśmy, że nie kupimy swojego "M", na szczęście Pan Łukasz przeanalizował Naszą sytuację i znalazł 6 alternatywnych rozwiązań :) dziś mamy już swój kąt dlatego szczerze polecam jego usługi. To co jeszcze jest bardzo ważne nie wziął od nas nawet złotówki. Poniżej link do jego strony, może i komuś z Was pomoże. https://www.facebook.com/SDkielce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy szansę na taki kredyt jeśli mój partner ma na umowie 2tys ją nie pracuje ale za rok ide do pracy i mamy dziecko? Jeśli nie teraz to załóżmy że pojde do pracy i też będę miała na umowie 2tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa. Nam się udalo załapać w tamtym roku (a był to ostatni rok, kiedy mogliśmy wziąć). Wiedzieliśmy, że od 2016 będzei większy wkład własny, akurat kończyła mi się umowa o pracę, i był to ostatni dzwonek. Porównywaliśmy oferty, wyszło korzystniej niż używka (kupiliśmy dom w stanie developerskim), w moim mieście domy z rynku wtórnego są drogie. Jakby na to nie patrzeć, te kilkadziesiąt tysięcy dofinansowania na drodze nie leży... przynajmniej naszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SD Kielce
Zapraszam do kontaktu WSZYSTKIE osoby zainteresowane kredytem HIPOTECZNYM. Odpowiem na wszelkie pytania, bezpłatnie sprawdzę zdolność kredytową oraz przeanalizuję oferty baków. Posiadam dostępy do ponad 20 banków a moje usługi są dla klientów bezpłatne. SPRAWDŹ ZAMIAST PRZEPŁACAĆ!! kontakt poprzez: https://www.facebook.com/SDkielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×