Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulompa

czym zadaszyc taras

Polecane posty

Witam... w tamtym roku przeprowadziliśmy się do nowego domu, niestety na dworze nie robiliśmy jeszcze nic i na wiosnę planuję zadaszyć taras. Ostatnie lato było bardzo deszczowe i nasze spotkania ze znajomymi przy grilu bardzo często kończyły się przeniesieniem imprezy do domu. W związku z tym szukam jakiegoś ładnego zadaszenia, zastanawiałem się nad markizą ale to rozwiązanie chroni jedynie przed słońcem a w czasie deszczu trzeba je zwijać więc nie bardzo sprawdza się w naszym klimacie, nie mówiąc już o wietrze. W internecie spotkałem się z ofertą firmy oferującą zadaszenie tarasów które wyglądają bardzo ładnie i solidnie. może macie jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markizy nadają się tylko na lato wlasciwie. Nie chronia, jak piszesz, przed niczym innym procz sloncem. ja mam akurat balkon, a na nim zamontowany blaszany daszek. nie wyglada jakos specjalnie atrakcyjnie, ale przynajmniej, gdy pada deszcz lub snieg nie zalewa mi balkonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markizy to się mogą sprawdzić w klimacie śródziemnomorskim, a nie u nas :D Jak zacznie wiać to się pożegnasz z tymi markizami. Lepiej zamontować tam coś na stałe z jakiegoś wytrzymalszego materiału. Może jakiś lekki daszek z tworzywa sztucznego? Jak masz więcej wolnych środków to możesz zmontować drewnianą konstrukcję. Możliwości jest całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że taka markiza to ostateczność ... tak jak napisał ktoś wcześniej chronią tylko przed słońcem a kiedy pada i wieje wiatr trzeba ją zwijać żeby jej nie uszkodzić więc jak dla mnie takie zadaszenie mija się z celem ... zdecydowanie polecam bardziej stabilne zadaszenia na stelażu z drewna bądź ze stali to według mnie najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio na topie są zadaszenia wykonane z poliwęglanu :) Jest to świetne rozwiązanie zarówno na balkon, jak i do tarasu :) Wydaje mi się, że w Twoim przypadku również może się sprawdzić :) Poszukaj w internecie informacji na ten temat. Takie daszki nie są jakoś szczególnie drogie, a wyglądają naprawdę super i świetnie zdają egzamin, chroniąc przed deszczem, słońcem i śniegiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt plyty z poliwęglanów sa na tyle solidne ze naprawde długo wytrzymaja. My mamy akurat plyty z plexi i tez wygląda nieźle, a po za tym wiadomo, ze takie zadaszenie to już inwestycja na długie lata . jeśli chodzi o takie tworzywa to bardzo szeroka oferte ma ten sklep internetowy sklep.akces-plexi.pl/ i maja wysyłki na terenie całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jeszcze przed zimą zadaszeniem tarasu zajęła się firma www.e-mar.com.pl . Mają fajne i ciekawe pomysłu oraz solidnie wszystko montują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flynn
Ja mogę polecić warszawską firmę solidnemarkizy.pl. U mnie w listopadzie montowali automatyczną markizę nad tarasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz co mają na www.daszkinawymiar.pl :) na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam także piccolux.pl. Bardzo solidna, fajna firma. U nas robili zadaszenie tarasu i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić firmę www.zadaszeniatarasy.pl robili nam właśnie taras z zadaszeniem. Świetni fachowcy, skontaktuj się z nimi dobiorą odpowiednie zadaszenie. Ceny mają przyzwoite a pracę wykonują naprawdę solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka12PL
Najlepiej zadaszyć taras markizą. Sama ostatnio sprawiłam sobie jedną od Rolbest, bo słońce ostatnimi czasy robiło się nie do wytrzymania dla mnie i moich roślinek. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolona, a tutaj masz różne rodzaje oferowanych przez nich markiz : http://www.rolbest.pl/systemy-zewnetrzne/markizy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zadaszyć taras niedużym kosztem np. używając stali nierdzewnej. Ja mam taki daszek od firmy http://stalnierdzewna.biz/ i uważam to za bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa1
Ja zdecydowałam się na zakup markizy z automatyką, gdyż to duża wygoda. Zbierając opinie wśród znajomych, najwięcej pozytywów usłyszałam o firmie http://dobremarkizy.pl/ dlatego też skorzystałam z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejek78
Całkiem fajnym rozwiązaniem jest daszek szklany, bo zapewnia dużą przejrzystość. Powinien być jednak zamontowany na dobrej stalowej konstrukcji. Ja zainwestowałem właśnie w takie rozwiązanie i sprawdza się świetnie. Coś jak tu : http://ccmetal.pl/daszek-szklany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sam robiłem daszek, materiały kupowałem w firmie klinkier.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam zadaszenie z firmy Pthu Trans- Mat-Bud. Maja bardzo solidne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, czemu nie zadaszać, to bardzo praktyczne pod wieloma względami:) Ja mam u siebie drewniane zadaszenie, wykonane pięknie przez firmę www.partner.szczecin.pl którą serdecznie polecam, bo na to naprawdę zasługują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tader111
W przypadku tarasów możesz sobie pozwolic na taras nie zadaszony, ale wtedy jednak poszedłbym w wybór płyt Presstone jak Dolomit Mleczny czy może kostki dekroacyjnej a ich do wyboru w Pozbruk nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Zdecydowanie nie brałbym się za to sam. Jeśli chcecie gdzieś robić zadaszenie, to najlepiej jak zatrudnicie do tego firmę, która specjalizuje się w takich robotach jak http://cambria.pl/pl/zadaszenia-tarasow Dzięki temu będziecie mieć pewność, że śmiało możecie przebywać na tym tarasie przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl poważnie nad płytami poliwęglanowymi PCV. Postanowiłem skorzystać z takiego rozwiązania, jednak znalezienie odpowiedniego producenta sprawiło mi kłopot. Na szczęście trafiłem na http://www.scaladachy.pl , dzięki którym posiadam obecnie zadaszenie najwyższej jakości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsowia8
W markizy trzeba zainwestować. To jest najlepsze i najprostsze rozwiązanie. Zobaczcie sobie tutaj https://www.markizy-poznan.pl jak to genialnie wygląda. Zamiast kombinować, to warto zastanowić się nad czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×