Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz80

Rocznik 80, przystojny, uroda włoska, ciemna karnacja, wykształcony

Polecane posty

Gość Łukasz80

Jestem Polakiem i nic nie wiem o innych korzeniach swoich. Niedawno skończyłem 35 lat, po studiach, 8 lat pracy doświadczenia zawodoweego, w tym 7 w firmie wysoko wyspecjalizowanej, 130000 na koncie. Znajomość dwóch języków obcych. I żadna fajna dziewczyna mnie nie chce. Czasami się zastanawiam w czym tkwi ten paradoks. Niejednokrotnie widzę brzydali chodzących z pięknościami, nie umiejących się ubrać - chodzących w znoszonych spodniach, bluzach z kapturami. Co we mnie nie tak....Widocznie coś jest nie tak. Może to....175, 93 kg choć budowę ciała mam dosyć zbitą i tak bardzo tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz80
A przystojny myślę że jestem obiektywnie patrząc, myślę że nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norosti
A może po prostu jesteś nieskromnym, egoistycznym zapatrzonym w siebie zarozumialcem? :) Patrzcie jestem taki cudowny... :D Ale tak naprawdę zmyślasz i pora się obudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz80
No wiesz, może jestem nieco zarozumiały że napisałem bardzo przystojny. Gdybym napisał brzydzki - ktoś by napisał że jestem niepewny siebie, nie znający własnej wartości. A udowodnić Ci tego nie udowodnię bo jak...mogę jedynie przesłać wydruk z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz80
Więc jeśli są tutaj fajne dziewczyny z Bielska-Białej lub okolic to chętnie popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norosti
Dziękuję, ale nie interesuje mnie twój wydruk z konta :P Ale już samo to ze chwalisz się ile to masz kasy jest nie na miejscu. Brzydko tak. Zresztą dziewczyny nie lubią zarozumialców fajniejsi są skromni, uśmiechnięci faceci z dystansem do siebie i do świata. Ideały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo 0/10 za bardzo poniosla cie fantazja, gdybys mial tyle kasy nie siedzilabys na zalosnym forum dla bab, starych panien i prawikow tylko korzystal z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz80
przesłać wydruk z konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norosti
Wszyscy wiemy, że to prowo ale nie zaszkodzi się trochę powygłupiać i poudawać, że nie wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zarozumiałym dópkiem,cwaniakiem,wqqrwiajacym i dlatego jestes sam.Po co piszesz o kasie na koncie.Burak!Juz wiesz w czym"tkwi"sęk?Charakterek "do bani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mysla, ze za wysokie progi, podales sie jak jakis towar, list motywacyjny moze jeszcze do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz80
A widzisz normalni, wolni romantyczni 35 latkowie jeszcze istnieją....Jak coś mogę podać swój mejl gdyby tu była jakaś fajna romantyczka z okolic w wieku od 24. wucash1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie lubią pięknych mężczyzn, bo do nich ciągle slinia się dziunie, nie ma takiego poczucia bezpieczeństwa z pięknym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak poza tym to co to jest 130000,chaty za to nie zbudujesz-to grosze są wiec z czego sie cieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz80
Dziękuję za niektóre komentarze, zapamiętam je i postaram się poprawić ze swoim charakterkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz80
wucash1@interia.pl Gdyby tu była jakaś fajna wolna dziewczyna z Bielska-Białej lub okolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie kkiwi@interia.pl a z Warszawy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czasami się zastanawiam w czym tkwi ten paradoks. Niejednokrotnie widzę brzydali chodzących z pięknościami, nie umiejących się ubrać - chodzących w znoszonych spodniach, bluzach z kapturami." .... dużo zależy od charaktru .... JA WIDZIAŁAM NATOMIAST DUŻO BRZYDKICH, AROGANCKICH, WREDNYCH, ZADUFANYCH W SOBIE DUPKACH W DROGICH samochodach i z******tych ciuchach .... brydal ale z fajnym charakter wygra z czy brzydal z chujwym głupim charakterem .... zresztą kazdyz was kąmie wiec co zaróznica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie lubią pięknych mężczyzn, bo do nich ciągle slinia się dziunie, nie ma takiego poczucia bezpieczeństwa z pięknym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_40_BB
130K w wieku 35 lat? hahahaha, niezorganizowana bidula, ja w twoim wieku operowałam już wielokrotnościami tej sumy :P, z taką kasą co najwyżej na wiejskiej zabawi możesz poszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczeła się wojna i przechwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobiety nie lubią pięknych mężczyzn, bo do nich ciągle slinia się dziunie, nie ma takiego poczucia bezpieczeństwa z pięknym." .... to prawda ....po z tym oni maja słaba psychę a propo zdrady ... częściej zdradzają bo więcej chętnych "dziuń" i ciężko im zreydnować i odpędzić gdy "dziunie" się chętnie podstawiają ... z brzydkim jest mniej problemów bo mniej tych "dziuń" ale i tak mają słabą psychę ... faceta najłatwiej na d**e złapać ... a mając przystojniaka to przesrana sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tyle w temacie .... szpaner dpk piękniś z c******m kłamliwym charakterem przegra ze skromym normalnym przeciętnej urody prawdomównym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"175, 93 kg choć budowę ciała mam dosyć zbitą i tak bardzo tego nie widać. " X może tobie się wydaje, że nie widać. widać. jesteś po prostu otyły 🖐️ faceci przy takim wzroście i wadze wyglądają jak kobieta pod koniec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekasz az jakas dziewcyna Cie poderwie? facet musi sam dzialac. a jestes w takim wieku, ze teraz zostaly te, korych nikt nie chcial, albo te ktore zakoczyly swoj zwiazek. miales wczesniej jakie powazne zwiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która by chciała grubasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom, 175 cm wzrostu to lipa dla faceta... przykro mi, ja zauważam panów tak około 2 m i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
175 cm to nie lipa dla faceta, ale lipa dla żyrafy, która ma ograniczony wybór w materiale genetycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 155 cm wzrostu więc dla mnie facet o 175 cm jest w sam raz :P więc nie dla wszystkich lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×