Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krem do rąk

Polecane posty

Gość gość

W pracy mam styczność ze środkami czystości a nie mam możliwości pracowania w rękawiczkach. Wprawdzie kontakt jest mały (czasem coś pozmywam, umyję itp) ale moje dłonie są bardzo wrażliwe, na drugi dzień wyglądają tragicznie- czerwone, podrażnione, szczypiące, wysuszone. Jaki krem polecacie? Nie mogę stosować tradycyjnych kremów, wtedy szczypie jeszcze bardziej. Czym to smarować? Jak to złagodzić? Wstyd mi z takimi dłońmi się pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam szostakowskiego na podrażnienia, i jakiś krem dla atopowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do rermatologa bo to moze byc uczulenie. mysle, ze zwykly krem to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej chyba do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikii19
A może krem z olejem z wiesiołka? Idealnie działa na skóre. Ja ma z seri Oeparol Balance, sprawdza się mega dobrze. Nawilża, wygładza i zabezpiecza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oegóównol, spamerko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam ostatnio z zabiegu, który może też tobie pomoże. Dużo sprzątam, ale nie korzystam z rękawic, bo nie mam w nich wyczucia. Ostatnio wybrałam się na zabieg http://princessacademy.com.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/cialo/rewitalizacja-dloni/ i moje dłonie znacznie się zregenerowały. Jeśli mieszkasz w Warszawie, to możesz wypróbować ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceci
Ja wprawdzie nie pracuję w takich warunkach, ale i tak krem do rak noszę zawsze ze sobą i smaruję dłonie kilka razy dziennie. Bez tego byłoby kiepsko. Ostatnio odkryłam coś nowego i mam wrażenie, że ten krem jest znacznie lepszy niż poprzednio używane http://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala/le-petit-marseillais-regenerujacy-krem-do-rak Myślę, że trafiłam w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariolka180
Miałam podobny problem i zaczęłam używać regenerującego kremu do rąk z olejkiem i miodem Manuka pomogło. www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uzywam jak koleżanka wcześniej kremu z oeparola. Dostałam cały zestaw kosmetyków na urodziny od mamy i są naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ja jeszcze nie korzystałam z kosmetyków tej marki, czy to są może dermokosmetyki, bo osobiście jakoś nie przemawiają do mnie kosmetyki z drogerii, wolę kupować w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masuj olejem kokosowym, mocz w ciepłej oliwie a potem ubierz bawełniane rękawiczki do nawilżania, zabieg w gabinecie kosmetcznym z ciekla parafina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może warto spróbować. Są na naturalnych składnikach, w tym tłoczony na zimno olej z wiosełka. Nawilża skórę dłoni, wygładza i łagodzi podrażnienia. Kupisz go tylko w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nakladaj jakies maski w domu? Parafinowe? Albo z dodatkiem np. oliwki? Bo mysle ze pielegnowanie w ciagu dnia kremem moze nie wystarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukacie dobrego kremu nawilżającego do rąk to zerknijcie na stronę http://scananida.com.pl/ według mnie ich kosmetyki naprawdę działają, ja widzę wyraźną różnicę w nawilżeniu dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kremu linocholesterol z dermo receptur ziołoleku, ma prosty apteczny skład i świetnie pielęgnuje dłonie. Raz w miesiącu robię sobie też maseczki z siemienia lnianego, również polecam! Wygładzają i świetnie nawilżają skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam tego linocholesterol, idealny do ochrony dłoni w chłodne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny jest krem neutrogena. Jak dla mnie to klasyk wśród kremów do rąk. Czasami (zimą) jak mam bardzo suche dłonie to nakładam grubą warstwę kremu nivea na noc i rano ręce są mięciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie niezmiennie seria comfort, mozesz sobie kupić ten z pomarańczowa nakretka bo jest to maska, Moze cos pomoże na Twoje dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×