Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artemidka

Moja siostra o siebie nie dba !

Polecane posty

Gość artemidka

Moja siostra ostatnio nic nie robi tylko cały dzień siedzi przed komputerem i... zamienia sie w rasowego nolife' a . Ma mnóstwo pryszczy na twarzy i mocno zapchane pory na nosie i czole :/ do tego ( świeży) piercing ucha zaczął się jej psuć ale co to tam dla niej - jak ją upominam, zarówno delikatnie jak i ostrzej to nie wiedzieć czemu wybucha złością i każe mi sie odczepić i nie wtrącać w nie swoje sprawy, oczywiście z twarzą dalej nic nie robi mimo tego że mamy w domu całą gamę najróżniejszych kosmetyków do twarzy.. . Wiem, nie powinno mnie obchodzić jak wygląda itp. ale jako osoba mocno dbająca o cerę strasznie przeszkadza mi jej wygląd, po prostu chcę dla niej dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ma kompleksy odnoscie twaryz i przez to unika wychodzenia z domu. A Ty swoim zachowaniem jeszcze bardziej ja dolujesz i pogarszasz jej stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemidka
Heh, szkoda że jej nie znasz.... Akurat przy kompie jest zajęta czatem z kolegami, porownałabym to bardziej do ,, nie muszę o siebie dbać, bo i tak jestem cudowna i piękna a chłopcy z internetu widzą tylko moje przerobione zdjecia" :p młoda ma wysoką samoocenę i baaardzo często twierdzi że jestem zazdrosna, że nie mam takiego powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×