Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

na jakich stronach kupujecie ubrania przez internet ?

Polecane posty

Gość gość
allegro, szafa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafiareczka
tylko www.riccardo.pl. Robię tam zakupy od kilku miesięcy i jest rewelka. Szybka dostawa, fajne rzeczy i konkurencyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnimi czasy jestem częstym gościem sklepu Bialcon dla mnie piękne ubrania dla nowoczesnej kobiety i do pracy, i do wyjścia dosłownie na każda okazję. Nawet dla puszystych mają duzy wybór http://bialcon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalando.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja BIALCON też cenię i to za 2 rzeczy - świetna jakośc no i szyte w Polsce , a jakoś od tych nowinek o niewolniczych szwalniach na wschodzie wolę zdecydowanie polskie ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio ( dzięki forum ) zajrzałam do sklepów mody na stronie www.bardzomodna.pl , jest dość sporo sklepów nie tylko z mody . Zainteresowała mnie torebka dla córki , którą wczoraj ostatecznie zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo często kupuję u nich http://senseishop.pl/ i jak na razie jestem zadowolona. to świetny sklep, mają dobre ceny, szybka dostawa, nigdy nie miałam żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamkarik
Mam taki swój zaufany sklep internetowy. Szybka wysyłka i nie ma problemu z wymianą, jeśli jest taka potrzeba :) www.lejdi-sklep.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madikal
Ja kupuję na http://www.cozacena.pl/dla-kobiety Mają bardzo duży wybór naprawdę ładnych rzeczy i to w różnym stylu, więc niezależnie od preferencji znajdziesz coś dla siebie. Zajrzyj tam, a na pewno będziesz zadowolona. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Goodlookin polecam odwiedzić. Mają super wybór kurtek i ogólnie fajnych ciuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalando, mohito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj na allegro, ale teraz znalazłam świetną stronę z bonami na ubrania - http://4vpuh.szort24.ga/A7V To jest super można wygrać bony o dużej wartości. Polecam spróbować szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasada
ja przeglądałam ostatnio te oferty z goodlokin, no powiem wam z wyboru można dostać oczopląsu, istny raj dla kobiet jeżeli o asortyment chodzi, kurtki zimowe wyglądają na bardzo porządne, zastanawiam się czy nie zamówić tam mamie na święta, bo ta jej to już się nadaje na posłanie dla zwięrzątek ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mnóstwo takich stron i non stop odkrywam nowe, uwielbiam kupować akcesoria odzieżowe, ostatnio widziałam ładne szelki na stronie http://www.eszelki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Ja od jakiegoś czasu ciuchy zamawiam z recea.pl. Mega fajna jakość i super ceny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejvva

mi pasują bardzo ubrania z nico.com.pl - mają spory wybór, ładne ubrania i rózne rozmiarówki! no i wszystko w jednym miejscu wiec jest to mega wygoda!jestem bardzo zadowolona z tego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Myślę, że możesz sobie zerknąć na lejdi.pl/. Udało mi się kupić tam kilka razy różne produkty i w sumie zawsze estetycznie naprawdę fajnie to wyglądało, wybór był duży. Jak szukasz niezłych ubrań w rozsądnej cenie to myślę, że coś sensownego będzie można tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Jamajkas napisał:

Najcześciej to na 5ave.pl kupuje i w sumie głównie stamtąd

Podobne gusta mamy nie tylko w kwesti prazentów ale tez ubrań widzę #team_5ave ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seeria

W noor.pl są fajne męskie eleganckie ubrania. Mój facet bardzo chętnie je kupuje i nosi z przyjemnością. Mówi ze wygodnie jest i komfortowo. A skoro cały dzieńjest tak ubrany to chyba istotna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta

Wogole nie kupuje ubrań przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewuchy, a ktoś poleci może sklep internetowy z męskimi ciuchami, ale takimi wiecie, do chodzenia na co dzień, bluza, koszulka, a nie klasa garniaki? 😄 Przeglądnęłam już Zalando, wszystkie typu Nike, Adidas, ale może wiecie o jakiś streetwearowych co mają promki na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam stronę / aplikację Vinted!
I zapraszam zobaczyć moje przedmioty

Mój nick  >>  00miayo00
 
Mam tam około 140 przedmiotów ,w tym większość ubrań i np. książki

Wiele rzeczy można dostać ZA DARMO!! albo ZA PÓŁ CENY

Edytowano przez 00miayo00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedażą ubrań zajmuje się na FB sporo podmiotów, natomiast wiem po sobie, że można się przejechać na podróbkach. Ostatnio kupowałem już kilka razy przez grupę Cheap & Fashion i jeśli chodzi o nich to byłem zadowolony, na tą chwilę nie miałem z nimi problemu wszystkie produkty z metkami jednocześnie pierwszy gatunek, nie ma wad a można kupować znacznie taniej, warto więc z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×