Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

na jakich stronach kupujecie ubrania przez internet ?

Polecane posty

ewentualnie strony reserved, croppa i sinsay jak są wyprzedaże

Edytowano przez Tanuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osób które brały udział w konkursie napoju piwnego "Somersby- graj w kolory". Chodzi otóż o to, że grubo ponad miesiąc temu zostałem wyłoniony jako zwycięzca trzeciej rundy tego konkursu, i w myśl regulaminu nagroda winna była mi być dostarczona przez kuriera do 30 dnia od daty wyłonienia zwycięzcy. Minęło półtora miesiąca, kuriera żadnego u mnie z nagrodą nie było więc dziś postanowiłem zadzwonić na ich numer kontaktowy. " Miła Pani" ( która uczyła się rozmawiać chyba z ludźmi w jaskini), zaczęła na mnie naskakiwać że wydzwaniam po nagrodę, kiedy faktycznie ja tam pierwszy raz zadzwoniłem, to jej odpowiedziałem że nie chodzi o tą nagrodę, ale o sam fakt, że taki dobry napój piwny a taka zła reklamę sobie robią . W sumie to chciałbym znaleźć takie osoby które coś w tym konkursie niby wygrały , a t pięć liter od nich dostali.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej to tam gdzie są rzeczy dobre  gatunkowo, modne no i w promocji. Czyli najczęściej odwiedzam cross jeans, mohito czy zarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz polskich marek i polskich sklepów to będzie to na przykład Hibou. To są ubrania które będą stanowiły super bazę do kompletowania stylizacji. Poza tym są super jakości i długo będą służyły 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×