Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy też tak nienawidzicie sprzątać?

Polecane posty

Gość gość
Te co tak omijaja sprzatanie to jak sie wchodzi do ich domu to juz cuchnie na wycieraczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Nie wyobrażam sobie nieraz po 12 godzinach w pracy, jeszcze latać ze ścierą i układać coś w jakiś pudełeczkach :O Tak robią osoby które mają więcej czasu i siły na to. Szczególnie te z tego działu :D . Ja też jak nie pracowałam zawodowo, to pucowałam dom i nawet to trochę polubiłam, a teraz sprzątanie traktuję jak największą karę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie powiedziałabym ze chorobliwie obsesja sprzątania nie ma żadnego wpływu na innych, nie jedno dziecko ma potem traume z powodu nawiedzonej matki na punkcie sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie na bieżąco utrzymuje czystośc to nie trzeba robić generalnych sprzątań.Wystarczy nie mieć bałaganiarzy i samej nie być brudasem.Kazdy powinien zostawiać po sobie porządek i wtedy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj traumę to mają ci którzy z niewiedzy zamieszkują z partnerem_fleją ktory nie został nauczony przez matkę czystości i dbania o porzadek choćby po sobie.To dopiero zaczyna się jazda,kłotnie i rozwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka traume, ludzie. Nie mowie żeby sprzątać codziennie, ale raz na tydzień spokojnie można poświęcić 2 h(bo jeśli faktycznie się sprząta regularnie to nie marnuje się wiele czasu. A te co tak najezdzaja na innych to chyba naprawdę nie mają już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę sprzątać ale zaciskaam zęby i raz w tygodniu sprzatam na błysk i codziennie tak po pół godziny bo w sumie najgorzej jest z kuchnią i salonem ale szybko się ogarnia. Okna myję raz w miesiącu, raz na kwartał dywany do czyszczenia chemicznego. Prac też nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja paradoksalnie nie cierpie sprzątać,ale lubie mieć czysto." To tak jak mój mąż. Zgadnij kto sprząta. Podpowiem nie mój mąż. A że ja też nie lubie sprzątać to często jest na mnie w****iony. Na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam mieszkanie prawie 80 m.am dwóch synów nastoletnich i gdybym np jedzenia nie robiła to może by jakoś było a tak ? Nie wiem jskvto ludzie robią ze maja porządek. Ja mam wrażenie ze ciągle jest bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem że potrafiłabym nawet wynieść coś z tego sprzątania czy gotowania może gdybym nie miała dziecka. Po prostu kupiłabym sobie słuchawki bezprzewodowe i robiąc manualne czynności słuchała jakichś audycji, filmów dokumentalnych, segregowała muzykę na kompie przesłuchując ją, bez słuchawek nie uszłoby to raczej bo nie mieszkam sama a tu musiałoby głośno chodzić skoro chodze to tu to tam. Ale jak mam dziecko to słuchawki na uszach odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże znaczenie ma, czym się sprząta. Mając trójkę dzieci i pracując, można się pochlastać sprzątając. Ja tak miałam, cały tydzień praca, a cała sobota na sprzątanie. Na szczęście dostałam na rocznicę ślubu specjalną maszynę do czyszczenia i teraz sobota wygląda zupełnie inaczej. Nie mówię, że nie trzeba sprzątać, bo trzeba, ale zajmuje to o wiele mniej czasu i większość soboty mogę mieć dla siebie :) Sprzęt dostałam kupiony ze strony www.euro-mop.pl Sprawdźcie sobie, bo naprawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uwielbiam czystość i porządek, jednak trudno go utrzymać, dlatego używam najlepszych środków czyszczących, polecam sklep chemlux https://chemlux.pl Mają bardzo duży wybór profesjonalnych środków czyszczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×