Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaGrześ

Dziewczyna nic do mnie nie czuje po 5 latach .

Polecane posty

Gość JaGrześ

Witam . Byłem z dziewczyną 4.5 roku , ogólnie ze sobą mamy kontakt 5 lat nie licząc małych przerw. Od 2 tygodni nie jesteśmy razem , bo powiedziała ze nie wie czy coś czuje do mnie . Mowie dobra okey , zobaczymy co za parę dni będzie , w pierwszym tygodniu się odzywaliśmy jako tako ale jej przeszkadzało ze ciągle dzwonie... Wieczorem sie wybrałem do znajomych na mała imprezkę w plenerze ona do mnie zadzwoniła czy jestem głodny czy zrobić mi kanapki mowie jak chcesz to zrób wpadnę na chwile (Bo chciałem ją zobaczyć) wpadłem do niej na chwile dała mi te kanapki i tak się popatrzyliśmy na siebie i się całowaliśmy ostatni raz wtedy i pytałem czego tak zrobiła to powiedziała ze "ciągnie mnie do ciebie " mowie to zabawa taka a ona że nie... Ale dobra nie ważne , z dnia na dzień było gorzej , bo poznała na portalu jakiegoś gościa i z nim ciągle gada na skype przez kamerkę , Nie mam z nią kontaktu od tygodnia , ale z tego co mi wiadomo to z tym typem coś planują razem być a on mieszka w angli a ona w Polsce ,. Widze jej zdj na fb wstawia ze się dobrze bawi . Co mam robić w takiej sytuacji ? czekać aż jej się coś odmieni ... W wakacje podobną sytuacje miałem z nią ale wtedy pracowała i w pracy poznała innego ale sie odezwała i jej uczucie wróciło i tak byliśmy do tej pory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci kobieta, która ugania się za innymi będąc z tobą? ona nie ma szacunku do twoich uczuć. odpuść ją sobie i poszukaj innej, a nie latawicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×