Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stefuśek

Dlaczego ona tak się na mnie patrzy ?

Polecane posty

Gość Stefuśek

Znamy się od gimniaka. To właśnie wtedy jej powiedziałem, że mi się podoba, że chciałbym mieć taką dziewczynę jak ona. Zaśmiała się tylko ironicznie. Od tego czasiu minęły już ponad 3 lata. Teraz, a trwa to już od ferii ciągle się na mnie gapi. Na lekcji formalnie czuję na sobie czyjś wzrok, odwracam się w jej stronę i patrzymy sobie w oczy minutami, nie spuszcza głowy jak inne, to zawsze ja odwracam wzrok. O co jej chodzi ? Chce mnie zahipnotyzować ? Raz na przerwie zapytałem dlaczego tak się na mnie patrzy, czy jestem nieumyty czy nieogolony, odpowiedziała; „Ja ? Chyba coś sobie insynuujesz”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywac dziewczyn to ty jeszcze nie umiesz. Wspolczuje jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes kretynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobasz jej sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się patrzy, czy na ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuśek
Nie wiem, czy aż tak się zmieniłem, że naraz zacząłem się jej podobać. Ja ją sobie odpuściłem. Niech sobie teraz na mnie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ladny jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuśek
Czy ja wiem ? Nie cierpie na brak powodzenia. Szkoda tylko, że jej się odmienilo. Mam nadzieję, że nie cierpi przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Cię lubi , to nie musi być planowane. Czasem tak mam że moje patrzenie nie tylko odemnie zależy . Jakoś tak się samo dzieje ktoś się patrzy to ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy ludzie przyciągają czasem mój wzrok. Po takim spojrzeniu zastanawiam się co kobieta sobie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonamek czeka na name
na mnie tez sie taka wariatka non stop gapiła, nawet kilka, jedna siedzała ze swoim faciem w jednej ławce a nanie ciągle się gapiła (zdrajczyni) ... inna się mi do domu na strych włamała (wariatka) oj wiele psychiczych kobiet spotkałem (omal sam nie wyladowalem w psychiatryku przez nie) przyciągam idiotkii wariatki jak magnes szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka
A na mnie gapisie taki chlopak ale sie nie odezwie, juz niewiem, mam sie pierwsza odezwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×