Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skwarka81

Zawodowe stereotypy

Polecane posty

Gość Skwarka81

Spotkałam się ostatnio ze stereotypem mojego zawodu. Jestem sekretarką i wszyscy, którym powiem o swoim zawodzie, łączą to z bardzo erotycznym schematem myślenia. Zaczęłam się temu przyglądać i odkryłam, że równie mocno erotyczny zawód to np nauczycielka. Za to najmniej erotyczna wydaje się facetom księgowa. Sama łape się na takie stereotypy. Księgowy to w moim przekonaniu taki melepeta w okularkach, a przecież to tylko stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skwarka81
Prawdziwa wizytówka-szefa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo oczywiście każda sekretarka tak wygląda. onanisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzęta wyłącznie myślą o jedzeniu i o kopulowaniu. Jeśli chcesz pogadać normalnie to tylko na temat kuchni o której mężczyźni zazwyczaj nie mają zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz porozmawiać o gotowaniu? ja bardzo chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda na kawę rozpuszczalną... ile minut musi się gotować i jak szybko należny kawę wrzątkiem zalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skwarka81
W sumie czarna kiecka i 12cm szpile i może gdzieś bym zbliżyła się do ideału :D A nauczycielki? Też z tego co wiem działają na mężczyzn erotycznie. Jakie jeszcze zawody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpuszczalnej podobno nie powinno się zalewać wrzątkiem, więc generalnie pytanie zawiera samo w sobie błąd logiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pielęgniarki... ;) oczywiście jak młoda, ładna i pod fartuchem nie ma zbyt wiele ;) W sumie wystarczy jak wejdziesz na sklep z ciuszkami do przebieranek, wyrzuci wybrane zawody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa haiku i jeden głupi dowcip
na mnie bardzo działają panie w takich mocno formalnych strojach, nazwijmy je ogólnie w stylu Pani Prezes. obcisła, elegancka spódnica, koszula i marynarka. do tego buty na wysokim obcasie. takie połączenie elegancji i władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa haiku i jeden głupi dowcip
a ja właśnie nie, bielizna musi być, ale taka wręcz wyzywająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gospo 🖐️ w repertuarze erotycznych kostiumów "zawodowych" są jeszcze pokojówki, stewardessy i - chyba z trochę innych względów - policjantki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem ;) jeszcze strażaczki kojarzę a pokojówki rzeczywiście, dla mnie po sekretarkach i pielęgniarkach, w ścisłej czołówce ;) bibliotekarki jeszcze może, takie co muszą wejść na wysoką drabinę po jakąś książkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mam identyczny gust jak gospoś :D Pielęgniarka i pani prezes zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skwarka81
Mój księgowy jest dość obszernym facetem z tatuażami. Uwielbia motocykle i też kompletnie nie pasuje do stereotypu "księgowego". Prezesi też są w czołówce erotycznych stereotypów zawodowych, ale mój jakoś tak mi do niego średnio podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa haiku i jeden głupi dowcip
Pani Prezes to mój typ, przepraszam. a moja księgowa to stateczna pani po 60-tce. z seksem kojarzy się jedynie dlatego, że kompletnie się z nim nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skwarka81
Erotycznie to mi się kojarzy chyba ratownik wodny :D w okresie sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skwarka81
a jaki to zawód? :) może jesteś gdzieś w ścisłej czołówce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tańczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w klubie go go :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale faktem jest, że stereotypy jednak często mają jakieś umocowanie w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×