Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PreczZPreczem

Co kręci młode dziewczyny...?

Polecane posty

Gość gość
młode dziewczyny 17-20 lat są tak tępe i zepsute przez internet i tv ze kręci je tylko kasa i nic nie robienie. wydawanie nie swoich pieniędzy i j****ie się byle gdzie. a za 10 lat będą wielkimi cnotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.32 ujales to wspaniale.Dodam jeszcze ze jakies sloneczko,czy pociag jako zawody w seksie.A za zlotowke gotowe zamordowac czlowieka.Wysmiac rowiesnika przy kolezankach i kolegach.A seks to tylko chyba z murzynem ktory ma tak wielkiego,bo taki tylko pasuje do ich rozepchanych c**ek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie ujeliscie to wspaniale. Mlode dziewczyny to teraz zwykle d****i/prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam firme i czesto nosze przy sobie dużo gotówki (firma-wpłątomat) robiłęm zakupy w spożywczym i wyciągając drobne miałem (nie afiszując tego) zwinięty w drugiej ręce plik pieniędzy - kilka tysięcy. chyba zauważyły to gówniary stojące za mną bo ja oddaliłem się od kasy to podeszły wprost zaoferowały się tekstem typu: widzimy że nie masz gdzie kasy wydawać dużej to może będziesz nas na stancji odwiedzał, jesteśmy dostępne dla ciebie nawet obie 24h. kopara mi opadła. Starzy dają na pokój harując na wiosce za g*******e pieniądze żeby dzieci się z nędzy wyrwały a one d**y dają na lewo i prawo, i to tekst bez żadnej krępacji. brak szacunku do siebie niszczy wszystkie wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzimy to co chcemy widzieć. Uogólniamy. Córka mojego kuzyna ma 16 lat, zdobywa nagrody w olimpiadach matematycznych, ma stypendia, jest śliczna, zna języki. I ma towarzystwo kręcące na tej samej fali. Nie wszystko jest takie jak wmawia nam TVN czy tam MTV:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo nie szufladkujemy, nie wrzucamy do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chętnie bym się spotkał z taką napaloną 17stką. Jeśli jest jakaś chętna z Warszawy, to mój nr gg46351379 Ja blondyn 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc (wczoraj 15:32) i gosc 5:57 Zgadzam sie w 100 % niestety wiele jest takich dziewczyn. ja osobiscie lubie takie laski bo są głupie i łatwe. Wystarczy prosta bajera i hop do lozeczka. Lubie sex z takimi pustymi kurffami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmłodaa
eh praviki, piszecie a nic z tego nie wynika. Przystojne ciasteczka z kaloryferkiem na klacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diamenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×