Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie buty dla maluszka

Polecane posty

Gość gość

Jakie buty polecacie dla dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika_999
Polecam obuwie sprawdzonych producentów dzieciom aby za młodu nie nabawiły się wad postawy. Musisz kierować się obuwiem ze znakiem zdrowej stopy. Obuwie Memo Bartek Dawid czy Mrugała. Wiem to z doświadczenia ze nie warto oszczedzać na obuwiu czy też używać obuwie po kims bo tylko dziecko może przejąc wadę po innym dziecku jeśli skoślawił już bucika. Polecam sklep internetowy zdrowebuciki.pl ceny konkurencyjne i bardzo duży wybór obuwia zdrowego dzieki którym dziecko będzie miało piękne nożki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowy bucik tak a,e bartka ci odradzam. emel,superfit,memo to sa swietne buty. leciutkie,zginaja sie gdzie trzeba i dziecko ladnie w nich chodzi. a propo bartkow jeszcze. dzieci chodza w nich jak w butach narciarskich i sa nawet 1zl nie warte. aaa jeszcze polecam gucio czy gufi nie pamietam dokladnie nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.zdrowebuciki.pl jak polubi sie ich strone na ffejsie macie 6% rabatu. Ja kupowalam od nich juz kilka razy i wszystko bylo wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaa288
Moim zdaniem tutaj https://www.ministore.pl/buty-i-wkladki-profilaktyczne-k13 warto kupować buty. Danieli, to dobry wybór. Zaprojektowane są bowiem zgodnie z profilaktyczną konstrukcją i modnym wzornictwem. Dzięki temu są bardzo komfortowe. Można w nich zastosować np. wkładkę ortopedyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja próbowałam buty różnych firm, aktualnie kupuję dzieciom tylko buty Memo, to jest obuwie ortopedyczne a więc najlepiej wpływa na stopy dzieci, a z butami z sieciówek to różnie bywa. A poza tym te buty są naprawdę ładne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty memo widzę , że są bardzo popularne. Moje dzieci też stawiały swoje pierwsze kroki w tych butach. Buty zapewniają właściwe ułożenie stopy już przy pierwszych krokach i zabezpieczają przed pojawieniem się ewentualnej wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×