Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lena24061

Czy są jakiekolwiek skuteczne tabletki na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gośćssd
Skoro polecam go swoim znajomym, to i Tobie mogę... W skrócie - CHEWING C 500 to generalnie witamina C naturalna i całkowicie nieszkodliwa dla organizmu, dzięki której będziesz dużo lepiej się czuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje African Mango już od 3 miesięcy - 8 kilo więc żyć nie umierać :D ale jeszcze nie kończę swojej przygody z tym suplementem :) Tutaj można nieco więcej poczytać: http://witchking.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zajrzeć sobie na stronę: http://malakawka.pl/ znajdziecie tam wiele suplementów diety, może znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie idealnie działał therm line fast . Suplement na składnikach odżywczych , bez chemii która zapychałaby żołądek. W ciągy 3 tygodni poszło prawie 4 kilo. To efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero teraz od nie dawna wiem co to znaczy żyć zdrowo.Jem teraz znacznie mniej jestem bardziej aktywna.Wcześniej tak nie było dopiero jak udało mi się schudnąć stosując Foreverslim zrozumiałam żę już nie chcę być gruba chce żyć i wyglądać normalnie.Całe szczęście że trafiłam na te tabletki bo nie wiem jak bym teraz wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska390
Nie wiem jak inne tabletki na odchudzanie ale ja stosowałam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego zadowolona do dnia dzisiejszego, ponieważ nie ma efektów jojo;) A ja mogę cieszyć się zgrabną sylwetką ;)2 miesiące 16 kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina zaraziła się owsikami, prawdopodobnie od syna przeszło na innych domowników. Leczyliśmy się preparatem Amla Slim Max oraz konwencjonalnymi metodami. Co ciekawe ten suplement Amla mocno zadziałał na męża, bo schudł jakieś 7 kg w miesiącu. Przyjemny skutek uboczny można powiedzieć, bo braliśmy pierwotnie na oczyszczenie i odrobaczanie ten środek, a okazało się, że też świetnie odchudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna chemia nie pomoże tak jak zdrowy tryb życia.Podstawa to dieta i aktywność fizyczna .Mi w utracie kilogramów bardzo pomogła ta dieta http://dieta-lux.pl/44535 :) już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris22

Prócz slimnoxów są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak tabletki, które same odchudzają. Do uzyskania efektu trzeba ćwiczyć, tabletki poprawiają tylko efekt ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Jop

No ale wspomagają odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dannna

Są tylko takie które wspomagają dzialanie diety i treningu..cud pigułki nie istnieją niestety.Wytłumaczyli mi to jak się odchudzałam z fit2be.pl że droga na skróty nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotkaaa

Jeśli szukasz czegoś taniego i co naprawdę działa to warto zajrzeć na tego bloga: dietalux.wordpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adw

w doborze tabletek na odchudzanie kierowałam się opiniami oraz składem. Dobrałam tak figurena do mojej diety i kuracji i pomogło. Zrzuciłam 14kg, czyli całą ciążową nadwagę jakiej się nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunix. Jestem przekonana, że bez zastosowania tych tabletek nie dałabym rady pozbyć się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo w telewizji jest ich mnóstwo ale telewizji sie nie wieży. Może stosowałyście jakieś? są jakiekolwiek efekty czy to tylko oszustwo?

skuteczne tabletki na ochudzanie to acatar 🙂 

serio.. rano na czczo pijesz 1 energetyk zero kcal + 3 tab acatar, 

spokojnie do 14:00 nie jesteś głodna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje figurena problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam figurena koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. figurena to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosta i soczysta odp: NIE. trzeba diety i ruchu, a nie tabletek. jak chcesz przyspieszyć metabolizm to możesz zawsze pić np. wode z imbirem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałam się na figurena. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska 🙂 widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja schudłam 12kg stosując figurena oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez figurena nie było by możliwe abym tyle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Ja osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie dietalux.wordpress.com  pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.? Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Z autopsji bardzo polecam sprawdzone zioła Tybetańskie na odchudzanie. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pomogły tabletki z tej strony: 

schudnijmyteraz.wordpress.com 

i udało mi się schudnąć 20 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są skuteczne tabletki pozwalające schudnąć bez oporu, blokuja uczucie głodu i spalają nadmiar tłuszczu w tkankach. Sama wlasnie zaczęłam kuracje i od wtorku jest mnie mniej o 3 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki na odchudzanie sa ale to sa tabletki ktore predzej moga zrobic krzywde niz pomoc. I osoby ktore sa w kryzysie i chca szybko schudnac ratuja sie tymi medykamentami bo mysla ze to im pomoze. A tak naprawde moze tylko narobic szkod. Problem psychologiczny. Nie ma magicznego leku na schudniecie. Mniej zrec^^ i mozna schudnac. 🤗🤗 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2021 o 16:58, Ksenia napisał:

Są skuteczne tabletki pozwalające schudnąć bez oporu, blokuja uczucie głodu i spalają nadmiar tłuszczu w tkankach. Sama wlasnie zaczęłam kuracje i od wtorku jest mnie mniej o 3 kilo.

hahahaha komu ty kit wciskasz?

to ciekawe, bo KILKA MIESIECY TEMU sama mowilas, ze masz leki od kolezanki w USA, a jak moja znajoma napisala, to okazalo sie, ze sama jestes sprzedawca xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×