Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lena24061

Czy są jakiekolwiek skuteczne tabletki na odchudzanie?

Polecane posty

Bo w telewizji jest ich mnóstwo ale telewizji sie nie wieży. Może stosowałyście jakieś? są jakiekolwiek efekty czy to tylko oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet prawdę ci powie. zmasowany atak african cos tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma i nie będzie ,o ile lekko wspomagają (roślinne suplementy) to nie licz na cud ,że schudniesz x kilo w miesiąc,skoro na wagę i tkankę tłuszczową pracuje się miesiącami czy też latami ,to nie ma opcji by schudnąć x kilo w krótkim tempie,i w pierwszej kolejności zawsze organizm pozbywa się wody ,by zdrowo zmniejszyć wagę bez efektu jojo i powikłań zdrowotnych i zwiotczałej skóry trzeba po prostu zmienić styl odżywiania się!!! a nie jakieś diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtforlajf
Nie ma, chyba że nielegalne, od których można się przekręcić. Wszelkie "próbowałem, super działa" to tylko reklamy dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim ja shcudłam na nich 8 kg jak dla mnie to bardzo dużo, pewnie gdybym jeszcze ruszyłą bardziej moje 4 litery było z 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111
ja schudlam po white lion tea oryginaly kupicie u ja2e3358@gmail.com sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Tobie doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąc. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były święta wielkanocne. Stół obficie zastawiony to nie było szans sobie odmówić tej przyjemności. Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietetycy, trenerzy są zgodni - szybka utrata wagi w przypadku tabletek odchudzający jest to tylko utrata wody nie masy ciała. Kto chce naprawdę schudnąć, musi powrócić do starych sprawdzonych metod: ruchu, ćwiczeń i zmiany sposobu odżywiania. Dobrze jest skontaktować się z dietetykiem który napisze tobie dietę dostosowaną do ciebie to będą mądrze wydane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syliwa_ffik
Słuchaj bez odpowiedniej diety i porządnej dawki ruchu nie schudniesz...Ja zamawiam sobie Kiełki na Widełki mam więcej czasu na fitness i rower, chudnę, swoim tempem ale daję rade. Nic się samo nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam www.actislim.pl,ja schudlam sporo i to w krotkim czasie i to jest w formie proszku i kapsulek:)poczytajcie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak, nie ma tabletek, które odchudzają. Myślisz, że nic nie będziesz robić łykać tabletki i schudniesz? Nie.. Owszem mozesz brać tabletki, ale przy tym musisz ćwiczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jest...żadne tabletki cudów nie zdziałają! Owszem, czasem fajnie wspomagają odchudzanie i faktycznie ułatwiają natomiast nie schudnie się bez diety i ćwiczeń! Jeśli miałabym już polecać to moja koleżanka zażywa teraz to http://greenbarleyslim.eu i strasznie sobie chwali. Kojarzy ktoś może? sama się zastanawiam, czy nie spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska kto nie spróbuje ten nie zrzuci zbędnych kg ;) A te złe opinie pewnie od konkurencji :P Ja kupiłam z tego linku http://nplink.net/btkjP7vM i paczka przyszła po 4 dniach. Jeśli się boicie to jest opcja zapłaty przy dostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zośka83 - nie od konkurencji pewnie, tylko te wasze reklamy co są dosłownie wszędzie, spamujcie jak cholera ;P a to raczej antyreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńkaa00
Polecam Ci firmę PharmoVit http://pharmovit.pl/home tam są ciekawe i dobre preparaty. Najważniejsze że bez chemii, tylko naturalne ekstrakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys kupilam Meridie na allegro i nie mialam w ogole apetytu, schudlam, ale mialam straszne kolatania serca po tygodniu, mdlalam, az raz mialam taka zapasc, ze myslalam ze juz po mnie. Wyrzucilam to swinstwo, o malo sie nie wybralam na tamten swiat na swoje wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skusiłam się na kurację tymi tabletkami Green Barley Slim, po zamówieniu paczkę dostałam w ciągu 72 godz, w opakowaniu dostałam też przygotowaną dietę i zestaw ćwiczeń, zastosowałam wszystko według wskazówek i muszę się pochwalić po miesiącu mam 5 kg mniej, nie odczuwam głodu i mam więcej energii. Więc mogę napisać, że te są faktycznie skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVeli
Udało mi się stracić 11 kg przy pomocy tabletek foreverslim. O ile nigdy nie wierzyłam w takie metody, to jednak całkowicie się to zmieniło. Jak jest teraz? Teraz wróciłam do normalnej wagi, do kiecek, które nosiłam przed ciążą. Sama nie spodziewałam się takiego efektu, a jednak się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaGes
Walczę z nadwagą od wielu lat, ważyłam zawsze mniej więcej 80kg :// na studiach jakoś tak zaczęłam bardziej zwracać uwagę na swoją sylwetkę :) po przeszukiwaniu sieci, szukając najlepszych tabletek suplementu diety trafiłam na bardzo duzo pozytywnych opinii na temat Therm line fast :) Produkt nowy chyba na rynku, ale robi go firma znające się na rzeczy i będąca na rynku od dłuższego czasu. Muszę przyznać, że stosowałam je jako dodatek do mojej diety i jestem zadowolona z efektów :) widzę po miesiącu zdecydowaną różnicę, na wadze spadek już o 5 kg, a czuje się świetnie i mam sporo energii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki sa takie tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się odchudzałam to miałam mizerne efekty do momentu kiedy zaczełam również stosować suplement diety Slimcea. Był dodatkiem do mojej diety i nowego lepszego stylu życia. Sportowego życia. Suplement bardzo pomocny przyczyniał się do znacznego spadku wagi u mnie. Polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wybrane tabletki działają - bo moja przygoda na Foreverslim zakończyła się pozytywnie, ale wiele innych przygód tak pozytywnie nie wyglądało, a przerabiałam różnych środków na odchudzanie całe multum. Więc radzę próbować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam African Mango, nie trzeba się katować a stosując proste zasady żywienia chudnie się naprawdę. Jestem żywym dowodem na, zamawiałam z tej strony http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkazzz
słyszałam kiedyś o firmie pharmovit, porządna firma. maja produkty na ochudzanie, na odmlodzenie skóry i błonniki, które są rewelacyjne! Po zmieszaniu z wodą mają konsystencję kisielu. polecam najbardziej kakaowy! http://zdrowaznatury.pl/shop/22-b%C5%82onnik-kakaowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie i w ogóle na cały organizm nie ma nic lepszego niż drożdże. Tanie, ogólnie dostępne, łatwe w przygotowaniu. Niestety niezbyt smaczne. Ja stosuję na stałe, nigdy nie miałam tak dobrych włosów jak teraz, na tym mi najbardziej zależało. Schudłam dodatkowo, niby w efekcie ubocznym. Żadnej diety nie stosowałam, żadnych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna tyle jesc i nazywac to dieta 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Ja osobiście używałam produktu ze strony http://nplink.net/btkjP7vM (african mango) Oczywiste jest to, że sam produkt nie pomaga w odchudzaniu, ale w połączeniu z odpowiednią dietą bardzo pomaga. Ja na przykład dzięki produktowi przestałam podjadać. Wcześniej własnie przez moje podjadanie diety przynosiły małe efekty. Dzięki tym tabletką również poprawił się mój metabolizm. Więc jeśli ktoś szuka produktu wspomagającego dietę, to mogę serdecznie polecić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuska
Zawsze sceptycznie podchodziłam do wszystkich specyfików na odchudzanie. Dwa miesiące temu zaryzykowałam i kupiłam Foreverslim. Schudłam w ciągu dwóch miesięcy 7,5 kg. Pilnowałam się i jadłam mniej, ale częściej. Nie zmobilizowałam się do ćwiczeń, a mimo to efekt jest zadowalający. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna091
Istnieją preparaty wspierające odchudzanie lecz same nie zdziałają cudów. Najważniejsza jest dieta oraz systematyczny trening. Zawsze brakowało mi czasu na ćwiczenia, dopiero gdy kupiłam sobie rower treningowy do ćwiczeń w domu zaczęły przychodzić rezultaty https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe_Rowery-pol-komercyjne-1118.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×