Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spanie 3miesiecznego miemowlaka na brzuszku

Polecane posty

Gość gość

czy wasze dzieci spały/śpią na brzuszku w nocy? Moj synek tylko tak lubi spać, ale czy to jest bezpieczne,....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielo byc NIEMOWLAKA oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak moj tak spal bo nie chcial w zaden inny sposob. Malo tego, w wozku na spacerach tez spal na brzuchu inaczej sie nie dalo :p Teraz ma 1,5 roku i nadal tak śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paullaa91
Moja tez spala i przeszło jej jak miala 5 miesięcy. Bezpieczne ponoć to nie jest ale co zrobić jak nie chce inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie spał od pierwszego dnia w szpitalu :-) do dziś spi tylko na brzuszku, ma 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek tak spał od urodzenia i nadal tak śpi, ma 20 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój spał tak od czasu narodzin, ma 13 miesięcy i dalej uwielbia tak spać, na plecach dla niego to dziwna pozycja, aczkolwiek na spacerach w wózku tak spał czy bezpieczna? nie do końca, moje żyje, ale w łóżeczku nie miał nigdy zbędnych przedmiotów, nawet poduszki, twardy materac, przykryty lekkim kocykiem, lubi spac z pieluszka na głowie, to dodatkowy przedmiot "do uduszenia" lekarka kiedyś w szpitalu jak miał właśnie 3 miesiące zasygnalizował, ze nie powinien tak spać, ale ja go bacznie obserwowałam i nic się nie stało, w nocy patrzeć się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, i spanie na brzuszku jest wskazane, bo brzuszek się odgazowuje, brak kolek, u nas tak było, i odr****moro wybudza dziecko, co je męczy i denerwuje, spanie w tej pozycji tłamsi ten odr***** dziecko śpi spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla bioderek taka pozycja tez jest najzdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że uważa się że spanie na brzuszku może być przyczyną tej słynnej śmierci łużeczkowej. Teraz jest tendencja aby dziecko malutkie nie spało na brzuszku, aby nie przyzwyczajało się do spania w takiej pozycji. Ma to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja napisałam, ze moje żyje, ale nie jest to bezpieczne dla samego życia jak na razie czas ś.ł. minął, wiec już nie powinna nam zaszkodzić ale mój inaczej spać nie chciał i koniec, moja czujność podczas jego spania była wielka, ale wiadomo?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×