Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poznać czy facet jest oszustem na portalu randkowym?

Polecane posty

Gość gość

Witam.Kilka tygodni na Lento;ogłoszenia towarzyskie,poznałam faceta.Zainteresował mnie,ponieważ zdjęcie któro wysłał zrobiło na mnie wrażeni,jego historia zrobiła na mnie wrażenie.Przedstawił się jako pilot samolotów taktycznych z Krzesiny,tzn tam pracuje,a pochodzi z Kołobrzegu.W praniu okazało się,że fotka którą ysłał była nie jego...Tłumaczył to tym,że Kołobrzeg jest stosunkowo mały,a ja z tamtych okolic i nie chciałby by go ktoś rozpoznał...Pozostałe zdjęcia też mi podpadały....Niby na lotnisku,przy efce...ale z daleka,i wydawało mi się,że to nie są zdjęcia jednego i tego samego faceta.Przymknęłam oko.Fajnie mi się z nim pisało :)Zwierzył mi się,że jego córka ma ...no właśnie,że się dusi.Zapytałam czy mononukleoza,przejęzyczyłam się,na myśli miałam mukowiscydozę,a on napisał...Tak...:)Czyli nie wyprowadził mnie z błędu.O sobie niewiele pisał,chętniej dyskutował na temaciki lekkie i przyjemne,nigdy nie napisał jako pierwszy,nie narzucał się.Jednak kilkakrotnie zdarzało mu się wysyłać niemalże tę samą wiadomość....Jak również to samo zdjęcie!?2 razy wysłał mi zdjęcia pięknych kanapek w luksusowej kuchni z napisem:sam nie dam rady,zjesz ze mną hmm??Intuicyjnie czuję,że coś mi tu nie gra,ale strasznie mnie ciągnie,by go poznać...Może dlatego,że jestem z mężem w separacji,planuję rozwód,doradźcie....:(Może to jest fajny facet a ja popadam w paranoję?W internecie rzuciłam raz hasło-jak namierzyć kogoś po numerze tel.i weszłam do jakiejś bazy,wpisałam jego numer i wyświetliło się tylko,że już ktoś 2 razy próbował się czegoś dowiedzieć o tym numerze,ostatni raz w maju 2014.To też jest podejrzane prawda?Tak mnie to intryguje,że przez chwilę nawet myślałam o tym by ten numer namierzyć przez detektywa,tak żeby wiedzieć czy facet faktycznie mówił o sobie prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być chyba w wielkiej desperacji, jeśli wierzysz takiemu oszustowi.Żadna z sytuacji , które opisałaś, nie dała ci wystarczającego powodu by se dać spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz ze jutro jestes w kołobrzegu i chcesz sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie....Wszystko mi nie gra.On twierdzi,że nie ma nic do ukrycia,poza tym tel.ma włączony cały czas,a tacy którzy mają coś na sumieniu często wyłanczają,zmieniają numery...Nie wiem czy gdybym udała się z czyms takim do detektywa nie wyśmiałby mnie....A jako osoba cywilna nie mam szans na zdobycie namiarów na niego,ochrona danych osobowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz na kazdego mozna cos znalezc w internecie wystarczy imie nazwisko email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chcesz namierzac? gdzie on jest czy o o chodzi ? o jego dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wiedzieć czy chociaż imię podał prawdziwe,miejsce zamieszkania;Poznań-Krzesiny,podstawowe dane,nie chcę go szukać itd,czy robić problemów,facet co najwyżej trochę pobajdurzył..Najbardziej w tym wszystkim dziwi mnie to,że kiedy regularnie pojawiają się u mnie wątpliwości i go o tym informuję,to na początku napisał,że jeśli tak o nim myślę,to żebym lepiej w ogóle nie pisała,później ignorował to,nie komentował,czekał aż zmienię temat.Wtedy potrafił się nie odzywać kilka dni.Dziwi mnie to,że po takich wyznaniach itd facet potrafi urywać kontakt i mieć w 4 literach kobietę do której dzień temu wielkie słowa pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pisze do innej jak nie ma czasu dla ciebie? moze lepiej sluchaj intuicji ja bym se dala z nim spokoj a proponowalas mu spotkanie jakies w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie on chce się spotkać,teraz w ten długi weekend,jeśli nie znajdę czasu to później 23-24 maj,itd,napisał że choćby na kawę,wystarczy,że będę i się do niego uśmiechnę.Teraz znowu się nie odzywa,bo go zasypałam oskarżeniami,że czuć od niego kłamstwem na kilometr...W ogóle to czasem mam wrażenie,że nie czyta moich wiadom.dokładnie...Poza tym kiedy człowiek się zauroczy itp to strasznie go ciągnie do tej drugiej osoby,a on potrafi urywać kontakt,gdy mu coś nie pasuje,nic nie tłumaczy...Po rostu nie ma mnie też jest ok,a mnie aż skręca,teraz już nie wiem czy z ciekawości,czy co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma zone i dlatego tak nagle sie nie odzywa. jakies dziwny typ cos ukrywa na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha przecież wszyscy faceci to oszuści a ty masz jakieś złudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma żonę...i do tego się przyznaje :)Powiedział,że gdy był na szkoleniu w stanach doprawiła mu rogi i.....jakoś im się nie układa,są razem ze względu na chore dziecko,nie sypiają ze sobą,ona go kocha ale jej bliskość go nie cieszy,jego słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym problem bo chyba spoko wszystko jest tylko facet tylko pewnie ma kogos na boku 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ma kilka na boku to spoko chyba nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ma żonę...i do tego się przyznaje usmiech.gif x i dalej rozważasz spotkanie z nim? :D no cóż, głupich nie sieją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz...ja mam męża...:)I wiem jak to jest,kiedy życia nie da się uprzątnąć jak biurka ,przestawić.....Kiedy małżonek sam Cię puszcza kantem...W takim przypadku nie ma się prawa do szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdzie się ktoś kto wie jak po numerze tel.namierzyć właściciela?Czy jest jakiś sposób,może na forum jest ktoś z pacowników Plusa i chciałby pomóc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko moze mieć drugi telefon..jaka ty naiwna jesteś. Facet szuka bzykanka na boku dlatego ci daje fałszywe foty..co by było jakby ktoś go rozpoznal i rozwód murowany a on tego nie chce.trudno ci zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakim prawie do szczescia gadasz autorko??? rozstan sie z mezemi wtedy szukaj wrazen a jak nie masz do tego jaj to mecz sie dalej, po drugie nawet jakbys byla wolna i on, to musisz byc straszna desperatka zeby dalej sie z nim kontaktowac, koles sie zorientowal ze wystarcza ci mile slowka, gada jakies bzdury, niescislosci, jedengo dnia gada potem przez kilka olewa, malo ci znakow??? jak glupim tzreba byc zeby sie nie zorientowac, ze sie toba bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet wysyła nieswoje fotki, ma wyłączony telefon, potrafi się nie odzywać kilka dni, ma żonę to szuka w necie tylko kochanki. Jeśli Ty szukasz kochanka to nie baw się w detektywa bo wszystko już wiesz :) jeśli chcesz się zaangażować szukasz miłości to jak najszybciej skończ tą znajomość, to taka moja rada. Nie łudź się żony nie zostawi, to taki typ. Sama kiedyś to przerabiałam i dobrze Ci radzę trzymaj się z daleka od takich jak on. Są uczciwi, wartościowi faceci po przejściach sama takiego spotkałam ale zawsze mówiliśmy sobie prawdę od początku, teraz jesteśmy razem już prawie 6 lat :) życzę powodzenia i mądrości w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety,ale to wszystko prawda....Ku..a do czego zdolny jest sfrustrowany człowiek....Po prostu jestem w takim stanie,że byłabym skłonna uzależnić się od gumy do żucia...Zakończyłam tę znajomość już wczoraj,ale miałam nadzieję,że się odezwie,ale skucha.....Olał mnie....Może i to dobrze,tylko lekki niedosyt jest....Chciałabym znać prawdę :)Kim jest itd a będę musiała się obejść domysłami.Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jak jest ciężko jak się człowiek na kimś zawiedzie ale mała rada, wiem że łatwo nie będzie ale nie myśl o nim, nie analizuj... będziesz się tylko zadręczać i nic dobrego z tego nie wyjdzie! głowa do góry, będzie dobrze trzeba tylko nabrać dystansu i nie rzucać się na oślep w każdą nową znajomość! i dobrze byłoby gdybyś nie skupiała się na jednym facecie tak bardzo lepiej mieć kilu znajomych i podchodzić do znajomości bardziej na zasadzie chcę poznać fajnego człowieka a nie wielką miłość, wtedy jest łatwiej bo się tak nie spalasz.... mówię z własnego doświadczenia są fajni faceci i można się zakochać, tylko nic na siłę i jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to najczęściej masz racje, facet coś kręci, chociaż zawsze będzie próbował znaleźć jakąś wymówkę... głowa do góry gdzieś czeka ten dla Ciebie idealny ale trzeba cierpliwie szukać i nie zadowalać się byle czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale randkowe służą do dymania naiwnych c.pek. po wydymaniu jednej namierza sie następną. każdą zaliczoną odstawia sie na bok, żeby inni ją dymali. gdzie tu miejsce na oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W google jest możliwość wyszukiwania grafiką, sprawdź zdjęcia, które Ci wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloz drugi profil i zaproponuj namietne spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje nie pozamykaliście do końca rozdziałów waszego życia. wasze życie, Twoje i jego nie jest uporządkowane do końca. żeby zaczynać coś od nowa trzeba zamknąć poprzednie rozdziały. żeby zacząć nawet najlepszą znajomość potrzeba szczerości, bez której nie ma jakiegokolwiek fundamentu. on kręci jak najęty od początku. wysyła nieswoje zdjęcia, prawdopodobnie lokalizację też zmyślił. wydaje mi się, że wszystko to jedna wielka fikcja. po co chcesz wynajmować detektywa? żeby nabić mu kieszeń ? co Ci da prawda, każdy zwykły Kowalski wie, że sprawa śmierdzi na kilometr, nie trzeba nikomu za to płacić. nie odzywaj się do niego i nie kontaktuj z nim, nie licz na rozmowy, bo on plecie same głupstwa. na pewno ma rodzinę, mieszka w jakiejś małej wsi (niekoniecznie w tej, którą podał. skoro wrzucił fikcyjne zdjęcie, aby go nikt nie rozpoznał, to prawdziwej nazwy też nie podał, przecież mogłabyś kogoś stamtąd znać, świat jest mały). założył konto pewnikiem dlatego aby zrobić skok w bok. o córce i jej chorobie ewidentnie ściema, ze względu na przekręcenie nazwy choroby. nie dociekaj, nie umawiaj się z nim pod żadnym pozorem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie możesz, ale to już typowo dla swojej własnej ciekawości, nie łudząc się na nic i nie zdradzając mu tego, założyć drugie konto tak jak ktoś już podpowiedział, wrzucić też jakieś nieswoje zdjęcia, jakiejś atrakcyjnej pani, napisać miejscowość tą, co on Ci napisał. napisać wszystko tak, aby on się zainteresował, zainteresowania, wiek itd. zaproponuj spotkanie, bez rozpisywania się, poproś o telefon, kup inną kartę za 5zł i umówcie się gdzieś, ale idź i z dalekiej odległości zobacz. albo idź z koleżanką, niech ona przechodzi obok i wybada. jak napisze później dlaczego nie przyszłaś to potnij kartę, skasuj profil i wszelkie kontakty z nim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Deree
Pewnie gośc ma kilka takich panienek jak ty, dlatego się myli w mailach i wysyła po kilka razy to samo. Takich gości jest cała masa. Telefon wyłącza, gdy jest z inną kobietą, tak to by jedynie wyciszył. A zawód - pilot - ma adekwatny gdyż zajmuje się przelatywaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo temat sie tu przeniósł "oszust z sympatii? Tu jestescie dziewczyny? Bo tam temat die zacinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija93
Po pierwsze zawsze warto testować faceta :) sprawdzać, rozmawiać, poznać znajomych, spędzać czas, chodzić np. na kolację... I najważniejsze aby nie przespać się z nim za szybko, jeśli tego nie zrobisz później nie będziesz żałować tej znajomości :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×