Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PerwersjaX

Zimno. Ktoś weźmie mnie pod kocyk?

Polecane posty

Gość gość
nowa i jaka obeznana z forume :-O kurffa jakie zalosne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj kvrwo mezowi obiad gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki przewiń bo ryczą za matką i zmień ten awatar, takich było tu 12345.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo słodko winna albo pewna w nowej odsłonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, pewna raczej nie, to jeszcze gorszy tłuk niż to tutaj, ledwo pisać umie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka jeśli chcesz zacząć snuć domysły o tym, że mam tu już konto i jestem kimś tam to oszczędź mi tego :D A jeśli chodzi o kogoś z rl to oby to były dobre skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się rozbiorę to mi się dopiero zimno zrobi. A gwarancji rozgrzania mnie mi nie dałeś ;) Kotka poes - nie mam zamiaru się pod nikogo podszywać. Taki nik obrałam, bo taki miałam na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna kretynka /nieświadoma/ gdzie wchodzi ale awatwarek wie jaki wrzucić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wejdziesz nago pod kocyk to nie musisz się martwić o rozgrzanie :D Obiecuję. A na jakim forum wcześniej pisywałaś? I co Cię naszło, żeby wejść na Kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SW 100%, dlaczego nie piszesz jako nieogryzek ? uzależniona od forum wariatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slodko winna
No szkoda, że nie mam tutaj nicka swojego, straszna szkoda:( Usunęłam konto , gdybym tego nie zrobiła, nie obrazaliby Cię Perwersjo moim imieniem:D obiad ugotowałam, dzieciaki nakarmione, piątek więc pozwoliłam sobie was poczytać. Nosz k***a:D wy we wszystkich mnie widzicie. U Koke, Wilka, Rozmówcy, no szok:O leczcie się krwiopijcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahahahahahahha, słodka przez PRZYPADEK weszła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co za przypadek :-D:-D ja piertole jaka tępa sciera z ciebie slodka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slodko winna
Już wystarczy, dlaczego ja k***a muszę wszystkich bronic? A i tak po mnie jadą,noo jakież to nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy rejestracji jest opcja "wgraj nowy avatar". Więc faktycznie filozofia.. Tylko geniusze i stali użytkownicy wiedzą takie rzeczy. Aż takie idiotki tu siedzą? Master znajoma opowiadała kiedyś o tym forum to postanowiłam sprawdzić, ale widzę, że większość tu to paranoiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha 15;20 przybij :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za przypadek :) :D Słodkiej dzwoni budzik, jak na kafe ktoś o niej wspomni:D Perwersjax :P dobreeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos dziewczynie próbuje roz/je/bać nika i się pod słodką podszywa.. Zapewne pewnaa, bo zazdrosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nowa perwX, paranoiczki, a teraz spadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahahahahahahha, słodka przez PRZYPADEK weszła x DO-KŁA-DNIE :classic_cool: tak jak kiedyś Foxy-Lady pojawiła się ZUPEŁNIE przez przypadek na temacie gdzie było że Wadera to jej nowe ubranko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slodko winna
Nie, nie przez przypadek, to, że sobie poczytalam, nie oznacza przypadku. Przypadkiem to wy powstaliscie:O Nie jestem owa dama, uważacie się za inteligentnych, a głupota aż dymi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka zapewniam, że 100% Mastera. Perwersja jednym słowem masz przekichane ;) Ktoś próbuje Ci nika zniszczyć, bo widocznie komuś przeszkadzasz. ;) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna zazdrosna ? przecież jej się wydaje ze wszystkie laski na forum sa o nia zazdrosne :-D bo gościom obciąga i czasami jackowi jak jej pozwoli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto pisząca pod wieloma nickami: Słodka, Gracja, Innych nie wymienię, na których piszesz na nich u wilka , widma, u koke, czy ty myślisz że ludzie nie rozpoznają ciebie? Strasznie smutne musisz mieć zycie. Po co ci ta perwersja? Masz coś jeszcze tutaj do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość slodko winna
Nie obrażajcie Perwersji moim nickiem jelopy , :D no to idę chłopu jest dac. Perwersja, to tutaj to jest norma. Więc bądź wytrwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to mogą mnie te baby uważać nawet za św. Mikołaja ;) Master wierzyć mi się nie chciało jak pisałeś o tej ich zazdrości, ale widzę, że biją się tu o uwagę i zadają sobie tyle trudu by udowadniać sobie nawzajem te wszystkie gnioty, że aż miło poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×