Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BogusiaS

Restauracja

Polecane posty

Gość olall
Ja zawsze jadam w Krakowie w Mekongu tym w Bonarce. Biegam po sklepach a potem z pustym brzuchem szybko go tam zapełniam. Jedzenie pyszne i dużo warzyw. Mają też dowóz do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurd**el na amortyzatorach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecic ci resaturacje w domu weselnym http://www.ballaton.pl/, serwuja tam swietne tanie obiady. To idealne miejsce na posilek z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto odwiedzić centrum http://www.creatorklub.pl/pl/ gdzie oprócz restauracji z pysznymi daniami jest też m.in. sala do kręgli. Świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sprawdzoną restaurację w Krakowie http://www.restauracjabialaroza.pl/ do której chętnie zaglądam na przepyszny posiłek , jak tylko jestem w tym mieście. A trafiłam do niej dzięki koleżance, która zorganizowała tam wesele i byłam wówczas gościem weselnym. Na weselu podawali super wykwintne i smaczne dania. Od tamtej pory jak tam wracam, przypominam sobie to wesele - super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wiadomo jedzenie smakuje najlepiej w klimatycznych miejscach dlatego ja zawsze jadam na Kazimierzu. Zdecydowanie warto odwiedzić restaurację Bombonierka. Mają pyszną kuchnię i co najważniejsze dla mnie- bardzo dobre wina (również z polskim winiarni) Lepszego miejsca na południowy domowy obiad i romantyczną wieczorną randkę nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam krakowski Kazimierz, bo tam jest pełno klimatycznych miejsc. Oprócz tego byłam niedawno w Pino na rynku i też było super. Fajny mają wystrój i wgl jedzenie na deskach, duże burgery itp. Ale byłam teraz na wakacjach w Muszynie i tam była świetna łemkowska restauracja bodajże Strakija. Jedzenie jak u babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1morela
w małopolsce :)? dosyć obszerny teren :P ale widzę ze większość i tak proponuje coś w Krakowie więc dorzucę swoje trzy grosze :D ja stołuje się w damarco. Przekonałam się do tego miejsca od kiedy byłam tam na chrzcinach dzieciątka kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wyjść we dwoje, z takich bardziej romantycznych miejsc to ja bardzo lubię swoją narzeczoną zabrać do Da Pietro w kamienicy Pod Obrazem. Super klimatyczne piwniczki, ale też z drugiej strony jest bardzo przyjemnie i przytulnie. Nie siedzi człowiek na człowieku można się schować przed innymi klientami. A jedzenie pierwsza klasa, czuć że robią na świeżo i na oryginalnych składnikach. Choćby makarony warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minerwa5
o nie słyszałam tym. z takich fajniejszych to też mogę wskazać http://www.damarco.pl/. Tam mają smaczne i zdrowe jedzenie, więc powinno odpowiadać postawionym wymaganiom. jesli chodzo o dowóz to tez na pewno jest, wiem ze wiele osób zamawia obiady do pracy ale ja akurat bywam tylko osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądnij do Starej Zajezdni. Ja bardzo lubię tam jeść, mają dobre rzeczy, świeże i bogate menu :) A cenowo naprawdę ok. Poza tym miejsce fajne na spotkania, jest duża przestrzeń, i dobra lokalizacja, bo na kazimierzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kraków, to ja uwielbiam Da Marco na mogilskiej. Mają dobre, świeże zawsze jedzenie, no i klimat tam bardzo fajny - zawsze można porozmawiać czy to z szefem czy z kelnerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o fajne i klimatyczne miejsca w Krakowie to zdecydowanie bym postawiła na Starą Zajezdnie. Miejsce jest niesamowite, z atmosferą i dobrym jedzeniem:) Czesto też chodzimy tutaj ze znajomymi na mecze, jest swietnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie zjeśc w grand croissants na krupniczej. Co prawda nie jest to restauracja, ale kawiarnia, gdzie serwuja pyszne croissanty. Miejsce idealne na kawę i szybką przekąskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Polecam odwiedzić Restaurację Zamkową w Tenczynku, naprawdę warto!

mają jedzenie z najwyższej półki po naprawdę niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Rzeczywiście Zamkowa jest najlepsza byłem tam na 40 urodzinach kumpla, przyjemne wnętrza i potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Polecam z serca Restauracja zamkowa , bardzo fajne wnętrza i miła atmosfera do tego aby pogadać ze znajomymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Jeżeli chodzi o najlepszą restaurację to bez dwóch zdań zachęcam do odwiedzenia zamkowej. Dobre menu i ceny na które stać każdego. Często mąż zaprasza mnie tu na kolację gdy mamy rocznicę naszego ślubu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmund

Moją ulubioną restauracją gdzie zawsze jestem miło obsłużony i najedzony jest Restauracja Zamkowa polecam serdecznie wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert

Dla mnie odpowiedź jest jedna jak u większości forumowiczów widzę a mianowicie Restauracja Zamkowa. Dobry klimat, obsługa i ceny poniżej 30 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Byłam w restauracji na weselu mojego brata w zeszłym roku i rzeczywiście mogę potwierdzić, że jest najlepsza pod względem jedzenia i atmosfery. Z tego co wiem mają jeszcze usługę cateringową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyberiusz

Restauracja Zamkowa najlepsza w Polsce a nawet może na całym świecie. Przyjdźcie i oceńcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziemowit

Widzę,że jest tu sporo osób, które lubią i polecają restaurację zamkową i fajnie bo będę następny. Zamkowa zauroczyła mnie atmosferą, wystrojem i  przede wszystkim smacznym jedzeniem. Polecam jeżeli jesteście z dala od domu na delegacji lub wycieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga

Byliśmy tutaj na urodzinach naszej wnusi i wszystko zorganizowali na tip-top. Polecamy Zamkową na wszelkie uroczystości rodzinne. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Podolski

Zamkowa kojarzyć mi się będzie z miłą atmosferą i pysznym tradycyjnym jedzeniem za dobrą cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
Dnia 31.03.2019 o 01:36, Gość Natalia napisał:

Polecam z serca Restauracja zamkowa , bardzo fajne wnętrza i miła atmosfera do tego aby pogadać ze znajomymi. 

Oczywiście,że tak polecam pogaduchy przy pysznej Margericie.🍕🍕🍕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 18.12.2019 o 12:30, Gość Paulina napisał:

Oczywiście,że tak polecam pogaduchy przy pysznej Margericie.🍕🍕🍕

 

Margarita w zamkowej, to radość dla podniebienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×