Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_amelia

Matura 2015. co dalej po maturze? Szkoły policealnej

Polecane posty

Gość gość_amelia

Witajcie, piszę za parę dni maturę - stres jest ogromny, nie wiem za bardzo co chcę dalej robić w życiu, ale ostatnio starsza znajoma podpowiedziała mi jedno rozwiązanie. "Jeśli nie chcesz tracić 5 lat na studia to może pomyśl o czymś innym. Znasz szkoły policealne?" Tutaj mnie trochę zaskoczyła, bo nie słyszałam o tej szkole. Potem po przeszukaniu internetu w celu znalezieniu jakiś informacji zobaczyłam ofertę kilku szkół. Okazało się, że tam można nauczyć się zawodu i to już w 2 lata. Tak szczerze to zupełnie nie miałam o tym pojęcia, że są takie szkoły. Weszłam na stronę którą mi poleciła właśnie ta sama znajoma http://www.szkoly.gowork.pl tam zobaczyłam, że można się uczyć np masażu i dostać tytuł technika już w 2 lata. Mam teraz takie pytanie do was, czy ktoś z was znalazł pracę po szkole policealnej a może założył swoją działalność ? Jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llenkaa
Hej! Mam sprawdzony sposób na stres przed maturą! Ja przed matura przetestowałam specjalne nagrania, które poleciła mi moja koleżanka. Obniżają stres, poprawiają pamięć i motywują do nauki. Jeśli jesteś zestresowana przed maturą to naprawdę polecam! http://skuteczneafirmacje.com/zdaj-egzamin-maturalny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkola to gowno i niczego w zyciu nie przynosi a wiec przeciwnie sprawia ze nie zarabia sie dobrze tylko sie zre ze smietnika a ci co bez szkoly miliony maja forsy 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam maturę już pare lat temu i poszłam do szkoły policealnej. Może kiedyś Pojdę na studia, ale na razie nie jest mi to potrzebne. Chodziłam na wizaz i stylizacje do studia sztuki w Warszawiehttp://studiosztuki.pl/ss_home.htm. to artystyczna szkoła i dostajemy ciekawe propozycje, zdecydowanie cos więcej ponad makijaz na wesele. Malowałam już aktorski z polskich seriali, ale chciałabym osiągnąć jeszcze więcej, trzeba mieć jakies umijetnosci ,a nie isc na studia bo wszyscy Ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliz
Kilka dni temu zdawałam egzamin kwalifikacyjny na kosmetyczkę w Omega Edukacja, podczas praktyk byłam bardzo chwalona, właścicielka zaproponowała mi pracę. Miałam dużo zajęć praktycznych w trakcie nauki, kierunek był za darmo, miałam bardzo fajną grupkę, teraz zapisuję się na kurs fryzjerski do tej samej szkoły, w porównaniu do innych szkół Omega cenowo wypada bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka szkoła policealna to idealna alternatywa dla studiów. Moim placówką godną polecenia jest Gowork gdzie znajdziemy interesujące kierunki prowadzone przez dobrze wykwalifikowaną kadrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie wejdź sobie na www.study4u.eu ja tam znalazłam fajną szkołę policealną i jestem bardzo zadowolona, więc może Tobie też coś uda się wyszukać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam studium i kierunek psychoterapia, chodzę na zajęcia do http://www.psychologia.org/ według mnie warto się zdecydować na naukę w tego typu szkole, ja mam bardzo ciekawe zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanniczek2224
Po maturze wcale nie trzeba iść na studia. W obecnych czasach liczy się wiedza praktyczna, a coraz częściej lepiej przygotowują do pracy właśnie szkoły policealne. Sama skończyłam nova centrum edukacyjne i nie żałuję. Bardzo dużo praktyki, teoria też oczywiście jest, ale nie zajmuje 100% zajęć. No i ogromny wybór kierunków. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×