Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skrzypce na weselu

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o takim pomyśle , żeby wynając skrzypaczkę na wesele? do kościoła? zbytek czy fajny dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na wesele czy na ślub??B o to nie to samo, choć jednego dnia ;) Zwłaszcza, ze w kościele skrzypek/flecista/trębacz/śpiewaczka powinien wykonywać ciut inne utwory, niż np. w czasie spożywania przez gości weselnego rosołku ;) Bo przygrywanie na żywo do rosołku też się zdarza ;) A czy to zbytek czy nie - o już indywidualne podejście i decyzja. Dla jednego ważniejsze jest dopasowanie bukiecików na stole do odcienia majtków świadkowej, dla innego - oprawa muzyczna ceremonii ślubnej lub późniejszego przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kościoła :) a na weselach też grają? na weselu jest orkiestra więc skrzypce raczej nie są potrzebne. ale do kościoła na pewno będzie fajny klimat jak ktoś zagra i wszystkie mamy i babcie uronią łęzkę :D i ja na pewno też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w kościele grała p. Ilona http://yloviolin.com/#ylo cudowne brzmienie! sama byłam wzruszona jak grała ave maria a mojej mamie zabrakło husteczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia166
U nas na weselu, juz po samym ślubie w kosciele mieliśmy kilka atrakcji podczas przyjęcia. Ponieważ sama jestem muzykiem po Szkole muzycznej to bardzo skupilam sie na samej oprawie muzycznej i oprócz super skrzypaczki w kościele to na weselu zagrał nam mini koncert gitarzysta flamenco! Goście nie mogli wyjść z podziwu. Brawo bili kilka minut a gitarzysta dlugo jezzcze bisowal :-) ppzniej oczywiście dalej gral zespół. Nie wyobrażam sobie ślubu i wesela bez muzyki na żywo i to granej przez profesjonalnych muzyków. Oprawa muzyczna była dla mnie wazniejsza niż przebranie stołów czy menu - tym zajmował się narzeczony i moja mama :-) A co do skrzypiec na weselu? Hmm.. Uważam, że jeśli trafi się na dobrego skrzypka z programem rozrywkowym i np . grającego na skrzypcach elektrycznych to musi być super sprawa. Każdy instrument ma swojwfo wirtuoza a ile radości daje słuchaczom! Nie mówiąc już o wspaniałych emocjach :-) przecież goście nie tylko muszą całą noc jeść, pić i tańczyć. Ja dałam im możliwość posłuchania wspaniałego koncertu przez pół godziny a potem sobie dalej ucztowali. Teraz już długo po miloim weselu to właściwe tylko o atrakcjach muzycznych opowiadają i nie mogą wyjść z podziwu jaką im niespodziankę przyszykowalismy z narzeczonym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha widzę jaką "muzyczką" jesteś skoro uważasz, że skrzypce elektryczne można porównywać z normalnymi, albo ba, uważać że są lepsze. Każdy szanujący się muzyk wie, że wszystko co jest akustyczne jest lepsze, bo dźwięk wydobywa się z instrumentu a nie zostaje przetworzony i wypuszczony z głośników, jak to jest w przypadku wszystkich instrumentów elektrycznych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wynajęcie skrzypaczki na ślub to jest naprawdę świetny pomysł. Ja bardzo lubię dźwięki smyków, więc w sumie podsunełaś mi pewnien pomysł! W agencji artystycznej Art-Margot (http://www.artmargot.pl/) na pewno mają jakieś skrzypaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzypce na weselu to fajny pomysl,np przy oczepinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×