Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem ona mnie chce?

Polecane posty

Gość gość

Napisałem ostatnio do dziewczyny, z którą kiedyś się spotykaliśmy ( ale ona przestała się odzywać niestety troche z mojej winy). Dowiedziałem się, że jedzie z naszą starą paczkę znajonych na Mazury i ja też tam będę więc napisałem- " Witam Cię serdecznie usmiech.gif Zbliża się wyjazd na Mazury i dowiedziałem się , że jedziesz, to prawda? Ja jadę i jeśli oczywiście bedziesz chciała ja i moj kolela będziemy pływać żagłówką i możesz się z nami zabrać usmiech.gif Co u Ciebie? uczysz się już do egzaminów? Pozdrawiam i całuję usmiech.gif " A ona na to odpisała- " Hej, tak będę na wyjeździe Mazurach. A u mnie wszystko w porządku, uczę się już trochę do egzaminu bo zdaję za juz za dwa tygodnie. Pozdrawiam usmiech.gif " Myślicie, że jeste jakas szansa, ze zaczniemy sie znow kontaktować czy olała mnie raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. tym bardziej, że wcześniej cię ignorowala, tak jak teraz zignorowala twoja propozycje. przykro mi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, olala twoja propozycje i tylko grzecznie odpowiedziala na twojego smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem jej drugiego smsa czy sie z nami wybiera na żagle ,a ona opdisała - " Jak mi czas pozwoli i będziecie pogoda to może czemu nie :)" to wg was jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On atraktuje ci raczej tylko po kolezensku. Nie licz na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×