Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie buty dla dziecka, które bardzo niszczy obuwie?

Polecane posty

Gość gość

Co polecacie? Jakieś dobre ale i niezbyt drogie buty, których nie szkoda będzie wyrzucić po miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dobre" i "niezbyt drogie" niestety nie idzie w parze. Albo rybki albo akwarium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawiłaś mnie każde dziecko niszczy szybko buty, szczególnie jak kupujesz tanie. chciałaś dziecko trzeba się z tym liczyć że ono kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam ostatnio tarmpki w smyku za 50 zł, po 2 tyg już pozaginane, guma się miejscami odrywa... trudno, trzeba kupić drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne trampki i niedrogie można kupić w smyku. Sa wytrzymałe. Mówię o takich z grubszą podeszwą i na rzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogie buty? Jeżeli buty za prawie 300 zł są Twoim zdaniem niedrogie to ok, ale dla mnie to jest dużo. Po trzech tygodniach nie nadają się do niczego, całe czubki pozdzierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję w Decathlon, ostatnio mocno je reklamują, wytrzymują co najmniej sezon więc za cenę ok 40 złotych są naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obuwie kupuję w sprawdzonych sklepach takich jak http://aligoo.pl jestem zadowolona, dobrze się noszą, są wygodne, nie niszczą się. kupuję i wiem za co płacę. i dostarczają do domu. więc nie tracę czasu za dużo na poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim, to zaprowadx dziecko do ortopedy. Czesto takie niszczenie obuwia wskazuje na wade postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyłam się że na butach dla dziecka się nie oszczędza, kupuje tylko sportowe firmowe buty nike, adidas...jak kupie normalne adidasy to po miesiącu, max dwóch nadają się na śmietnik. Nike wytrzymują od wiosny do zimy, potem zimowe, które kupuje w decathlon. Nie raz chciałam zaoszczędzić, ostatnio też mnie coś wzięło i kupiłam zwykle za 40 w promocji i padły po ponad miesiącu, więc przeliczajac markowe sportowe wychodzą taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria2111
Ja na zimę swoim maluchom, które bardzo niszczą buty kupuje solidne śniegowce, to daje mi pewność że im buty nie przemokną. http://www.asport.pl/p/19673,828/buty-zimowe--sniegowce-dzieciece-snow-mar-rozowe-demar/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź - Pancerne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, ze powinnaś zaprowadzić dziecko do ortopedy, warto to sprawdzić zanim kupisz kolejne buty. Szkoda pieniędzy i zdrowia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z doświadczenia wiem, że te tanie buty się nie sprawdzają dlatego jeśli mam cokolwiek polecić to zdecydowanie buty z tej strony http://www.zdrowastopka.pl/dziewczynki.html - nie są tanie, ale nie są też badziewne. Musisz też myśleć o tym, że buty muszą być wygodne, a tego zazwyczaj brakuje w tych tanich i niejednokrotnie potrafią śmierdzieć gumą i klejem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dzieciaki chyba niszczą buty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Pankówa
Małe Glany xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estrina
Dziewczyny, a czy któraś z Was używała może tego kleju Tadam? Widziałam reklamę w TV i chyba kupię, bo moje dzieciaki tak niszczą buty, że to jakiś dramat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jakie buty dla dziecka, które bardzo niszczy obuwie?" x Betonowe. Tych raczej nie zniszczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Estrina, klej TADAM® to dobry wybór na domową naprawę butów. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Wskazane jest przytrzymanie klejonych części dociśniętych do siebie przez dodatkowe 5 minut, bez ruszania butem. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM http://tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboora90
A czy on jest wystarczająco elastyczny do dziecięcych butów sportowych? Ja nie jestem zwolenniczką sztywnej podeszwy i pięty. Stopa musi pracować, więc wybieram buty bardzo giętkie i miekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Barboora90, tak. Klej TADAM® jest elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM www.tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie. U nas buty się co prawda nie rozlatują, ale błyskawicznie mają zdarte czubki. To od jazdy na rowerkach, jeździkach i tego typu sprzętach. Jedyne buty, jakie wytrzymują te harce, to takie z wysoko zalaną gumą z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantukinny
szukałem u siebie w sklepach tego kleju tadam, ale nie mogłem go znaleźć. gdzie go szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Lasocki dają radę, w promocji bywają nawet w cenie 50-80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kantukinny, klej TADAM® znajdziesz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ormenia
Co w sytuacji, jeśli nie uda mi się odmierzyć odpowiedniej ilości? Co z nadmiarem kleju? Boję się, że będzie to nieestetycznie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×