Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

DJ czy orkiestra na wesele?

Polecane posty

Zgłoś się na stronę www.bartysci.pl ogarnęli nam całe wesele, wybrali zespół samochód do ślubu i mielismy super panów którzy robili napoje alkohole na naszym weselu w pakiecie zawsze lepiej i taniej :):):) Nasi goście byli zachwyceni !!!!

Dobre polecenie, jak będę organizowała weselę to się zastanowię właśnie nad tą ofertą tego zespołu :) Tak już myśleliśmy z chłopakiem czy to będzie lepiej jeśli właśnie weźmiemy na nasze wesele takiego profesjonalnego DJ czy jeśli weźmiemy jednak orkiestrę z normalnym DJ..Doszliśmy do takiego wniosku, że chyba lepiej jeśli się was posłuchamy i zrobimy nowocześnie czyli DJ.

Gość ankaanka172
Hmm to chyba zależy od DJa i zespołu no i od Twoich gustów, tu masz kilka za i przeci: http://weselnelinki.pl/dj-na-wesele-za-i-przeciw/ ja osobiście wybrałam DJa i nie żałuje ale ja po prostu nie znoszę klimatów większości weselnych zespołów. Te naprawdę na poziomie są zwykle bardzo drogie.

Gość Instrumentalista
Widac kryzys na dj jest bo tutaj sie zalegli i co chwila wyskakują posciki jacy to jestesmy "profesjonalni" :) Klikac po kpmputerze to kazdy idiota potrafi,ale zagrać to już poziom nie do osiagniecia dla takiego dj. Za wysokie progi i taka jest prawda. Od Kłapania ozorem po forach dj.ani rozumu ani umiejętności nie przybędzie. Jak przyjdzie sie do czego to wydzwaniacie po zespołach i szukacie akordeonisty, skrzypka... bo sami nie potraficie, tacy z was fachowcy......ha.. ha....

Gość gość
po co mam dla skaczącego pajaca nad gramofonem, żaden dj nie zastąpi i nie dorówna zespołowi, a ne weselu liczy się show, wokal który jest najważniejszym instrumentem i dobra zabawa tylko z zespołem. pozdrawiam.

Gość gość
Ja jestem zdecydowanie za zespołem. Tylko niestety prawda jest taka, że dobry zespół kosztuj***ardzo dużo :(

Gość gość
Faktycznie, zespół, minimum cztery osoby, z klasycznymi instrumentami i to niestety kosztuje. Bo brzmienia saksofonu, czy nawet akordeonu w paryskim walczyku nie zastąpi nic.

Gość Roland Korg 53
Prawda jest taka, że nie potraficie odróżnić muzyki granej z ręki na keyboardzie a muzyki z mini dysku..... czy midi, chociaż nie ma czegoś takiego jak gotowe midi, żeby to brzmiało trzeba jeszcze wiele rzeczy dopracować do danego instrumentu, ale szkoda mi czasu na wykład :) Grałem w składach różnych 6,5,4,3 - osobowych nawet jako Człowiek orkiestra gdzie wszystkie utwory były grane z ręki na keyboardzie(w zawodzie ponad 30 lat) Żeby na żywo grać to trzeba 4 osoby? Bzdura! grałem w składzie 3 - osobowym - perkusja, gitara + klawisze gdzie lewa ręka pracowała jako bas,ale to wyższa szkoła jazdy. Takie były czasy i nie udawać ekspertów - dzieciaki :)

Gość gość
a jak grałeś, jak potrzebny był saksofon, czy akordeon. Bez tego na weselu tak sobie. Lewą ręką basy na kibordzie, a prawą obsługiwałeś saksofon?

Gość gość
A w ty myslisz gnojku że zawsze był keyboardy? jak inni grali na B -1 ,B-11, student,żaczek, B-12..... to ciebie zasrańcu jeszcze ojciec nawet nie planował. Milcz jak dorośli tłumaczą, ale pewnych kwestii takim jełopom nie da się wytłumaczyć i nie warto.

Gość gość
Zawsze po weselnej wódce jesteś dziadek taki agresywny? Na sali też zdarza ci się pyskować przez mikrofon, jak cię ktoś wkurzy? Kultura panie weselnych muzykantów ochlajusów.

Gość gość
Zdecydowanie normalny zespol, ja swietnie bawilam się na weseky gdzie gral zespol www.key-band.pl

Gość gość
Polecam Wam jednak wybór Dj. Na naszym weselu rok temu w maju grał dj Marcin Bartoszewski. Bardzo dużo dobrej muzyki z kulturalnym prowadzeniem.

Gość gość
na weselu koleżanki grał zespół Izba Przyjęc http://izbaprzyjec.com i było super, natomiast kiedyś byłam na weselu gdzie grał dj i było średnio na jeża, osobiście wole zespół ale ile ludzi tyle zdań i należy je uszanować

Gość siekba
Jestem za fachowcami z branży weselnej, zespołem grającą muzykę/bez tzw.słupów/,potrafiących wykonywać różne gatunki muzyki tanecznej,z koncepcją bawienia gości z wyczuciem sytuacji.To lepsze od najlepszego "odtwo-rzyciela":) muzyki.:)W przypadku bardzo małych wesel dobrym rozwiązaniem jest śpiewający" człowiek orkiestra":)

Gość gość
Warto popatrzeć sobie na stronach agencji artystycznych (np. http://www.artmargot.pl/) jak wyglądają imprezy prowadzone przez zespoły, a jak przez djów. Moim zdaniem DJ to naprawdę dobre rozwiazanie i chyba ku temu bym się skłaniała.

Gość gość
wolę zespół, u siostry parę tygodni temu grał Pif Paf Band, świetnie zagrali,ogromny repertuar, goście bawili się do białego rana

Gość gość
Ciekaw byłam jak wygląda wesele z dj, ale mocno sie zawiodłam. Jenak brakowało instrumentów,wokalu, muzyka jak na co dzień w tv czy radio, na wyjscie z domu Pary Młodej był cicho jak na stypie. Zdecydowanie zespoł z dobrym wokalem i prowadzeniem jest najlepszym i o wiele ciekawszym rozwiązaniem. od dj-a.

Gość Były video kamer_man
Metodą KOPIJU WKLEJ: Przez pewien czas zajmowałem się video-filmowaniem, m.in. wesel. I na podstawie tego, co widziałem i słyszałem na wielu weselach , co widziałem i słyszałem w czasie obróbki filmu za pomocą komputera postanowiłem sobie, że za żadne skarby nie pozwolę, aby na zabawach weselnych moich dzieci występował tzw. zespół (orkiestra - hehe). Totalne nieporozumienie. Począwszy od tego jak ci grajkowie grali i śpiewali , jakie były przerwy, a zakończywszy na tym, jakie mieli faktyczne (te nieoficlne, ale prawdziwe) podejście do młodych, do gości weselnych .Stosunek grajków do młodej pary najłatwiej było wyczuć w czasie luźnej rozmowy przy osobnym stole , przy stole, który jest przeznaczony na posiłek dla muzykantów, m.in. dla mnie, dla fotografa itp.. Póki co, to na weselu syna muzykę zapewnił DJ-operator. To samo będzie na weselach moich pozostałych dzieci. Było ciężko przekonać teściów mojego syna, byli negatywnie zapatrzeni na takie źródło oprawy muzycznej, ale udało się. Ja jestem zadowolony, moja żona, młodzi, rodzice zony mojego syna ...

Gość Calanthe2
Z zespołami jest ciężko, są dużo droższe, robią sobie o wiele dłuższe przerwy, nie chcą grać pewnych utworów bo to "obciach" etc. Dj jest zdecydowanie bardziej elastyczny, dlatego mnie osobiście bardziej przekonuje taka opcja :) Polecam np. ekipę z http://www.audio-stage.pl/wesela// :)

Gość gość
Jak byłam na przyjęciu koleżanki w http://zakatek-smaku.pl w Ościsłowie to grał DJ i dzięki bogu nie było to disco polo tylko normalna muzyka więc wyszalałyśmy się jak za starych lat :)

Gość gość
U mnie na weselu grał Dj i była świetna zabawa ;-). Zespół to już takie oklepane i chcieliśmy czegoś innego. Poza tym chodzi też o koszty które w tym przypadku rozkładały się na jedną osobę a nie na kilka. Jak coś to swojego znalazłam na portalu Ślub i Weselle www.slubiweselle.pl. A zapomniałam dodać że przy okazji był też bardzo dobrym wodzirejem ;-)

Jedna i druga opcja ma swoje zalety i wady. Osobiście poradziłbym Ci rozważyć za i przeciw każdej opcji i wtedy ostatecznie zdecydować. Od siebie powiem, że lepiej za te same pieniądze dobry DJ niż kiepski zespół. Polecam Ci ten artykuł, może Ci trochę podpowie. http://www.schlossguthotels.pl/uslugi/dj-czy-zespol-na-wesele-w-lubelskim/

Gość Marinta
Szukając dobrego dj na śląsku, możecie sobie sprawdzić dj Daro - http://djdaro.pl/ . Naprawdę dobra i profesjonalna organizacja imprez weselnych. Być może i was jego oferta zainteresuje.

Gość gość
No racja, zepsół wszystkiego nie zagra,a le to z drugiej strony tradycja, jednak ciężko znaleźć świetną kapele w dobrej cenie. Dj moim zdaniem zazwyczaj jest wygadany, ja trafiałam na dj z playdjs dj Maciej i byłam zadowolona z tego co grał iw jaki sposób łapał kontakt z gośćmi.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować