Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

DJ czy orkiestra na wesele?

Polecane posty

Gość gość
Kwestia wyobrażeń na temat naszego wesela. Uważam, że lepiej wybrać nie mogliśmy. Dj Roni Tychy był dla nas zagadką, a na weselu okazał się być rozrywoym artystą.

Gość adams23
Miałem dj na weselu i polecam. Świetnie dobierał piosenki a do tego fajne miał w repertuarze zabawy taneczne. Było parę konkursów i też były na poziomie. Fakt że miałem najlepszego dj w okolicy i wcześniej miałem okazję być na jego weselu i sprawdzić. Byłem na weselu gdzie był zespół, też było ok ale osobiście wolę dj. Zespół robi dłuższe przerwy i pewne piosenki zagra nieciekawie, nie da się wszystko ładnie zagrać. Dj musi być też dobry wodzirejem czy dobrze prowadzić zabawę. Jeśli dj jest w miarę sprawdzony i cena przystępna to polecam dj niż zespół.

Gość Munerki
Postaw na jakiegoś DJ, mam wrażenie że przy nich ludzie bawią się znacznie lepiej. Sami tak zrobiliśmy na weselu i nie pożałowaliśmy. Od siebie mogę polecić Djów z agencji Playdjs. Mają bardzo przystępne ceny i ciekawą ofertę.

Gość Gonkerka
Też korzystałam z usług tej agencji, do nas trafił DJ Kuba i fakt, ceny mają bardzo przystępne, warto postawić na nich, jeżeli zależy wam na ciekawej oprawie muzycznej.

Gość Ola1995
Oczywiście, że DJ. Moja siostra organizując wesele miała obawy co do DJ'a, ale trafiła na Pana Macieja Wilkanowskiego i nie żałowała, współpraca z nim to sama przyjemność a i goście będą zadowoleni.

Gość gość
Posłuchałam i wybrałam Macieja Wilkanowskiego, faktycznie sprawdził się idealnie na naszym weselu. Dzięki!

Gość Aleksa1987
Dorzuce swoje trzy grosze o Macieju Wilkanowskim, nie grał może na weselu, ale na studniówce, jednak tak czy inaczej sprawdził się doskonale ;)

Gość gość
Przed weselem było bardzo dużo rozmów na ten temat, ponieważ zawsze chciałam mieć na weselu zespół, niestety mój mąż był innego zdania. Stanęło na tym, że wybraliśmy dj i nie żałuję! Zabawa była świetna. https://www.sebastianpaczkowski.pl/blog najlepszy dj i wodzirej! Goście zadowoleni, my również, zabawa do białego rana!

Gość gość
My zamawialiśmy z mężem wszystko, czyli dj-a, wokalistkę, fotobudkę, dekoracje światłem w soft-music.pl. Przede wszystkim umówiliśmy się z dj-em Marcinem na spotkanie. Miły kontakt od samego początku. Powiedział, co i jak. Jasna umowa. Dekoracje super, fotobudka z opieką techniczną, więc o nic się nie trzeba martwić. Cenowo to raczej średnia branżowa, nie przepłacasz niesamowicie, natomiast sama obsługa, konkursy, energia jest niesamowita. Wiele osób właśnie brało kontakt już po weselu do tego dj-a, to tym bardziej świadczy o klasie.

Gość Aniaa382
U mnie grał zespół no to gramy i wszyscy bawili się świetnie, dlatego że dobrze prowadzili zabawę i mieli przygotowane fajne atrakcje. Tak na prawdę WSZYSTKO zależy od tego jak ta osoba poprowadzi imprezę, a nie jak puszcza muzykę ;) dlatego polecam Ci szukać wśród zespołów, DJ i orkiestr, przeglądając ich nagrania z wesel :)

Gość gość
Byliśmy ostatnio na weselu i był prawdziwy zespół. Prawdziwa perkusja, gitary. Nie dało się tego przyciszyć, solistka dobra, ale za głośno. Mieli dobry sprzęt nagłaśniający, ale duża część gości wychodziła, bo pogadać się nie dało. Chyba DJ lepszy, łatwiej go namówić na przyciszenie zestawu i nie wali po uszach, jak oryginalna perkusja.

Gość Gosc

Ja polecam pphu domson najlepszy dj który ma już za sobą bardzo duże doświadczenie. Ja bawiłem się świetnie super muzyka również sprzęt który posiada jest super. Światła i lasery które wsprawija w fajny klimat 

Gość Marian

Sam osobiście byłem nad taką decyzją i wybrałem dj domson. Dominik t super dj sprawił że moje wydarzenie było jeszcze piękniejsze niż sobie to wyobrażaliśmy dzięki jego muzyce i prowadzeniu imprezy goście do dziś wspominają naszą impreze super polecam każdemu !!! 

Coraz więcej zespołów ma opcję łączoną - zespół + dj. Co także jest fajnym rozwiązaniem.

Natomiast może to zaskakujące, ale mało par podejmuję decyzje zespół/dj  pod kątem akustyki sali, w której będzie impreza.

Czasami rzeczywiście lepiej wziąć dj-a jeżeli w sali jest mało miejsca, a do tego wszędzie jest glazura i dużo szkła.

Wówczas płacicie za zespół kilka tysięcy, a zespół nie brzmi na "swoim" prawdziwym poziomie.

Taką salę rzeczywiście dj-owi będzie łatwiej ogarnąć.

Tutaj jest fajny artykuł na temat jak sprawdzić czy w sali jest dobra akustyka dla zespołu:

https://zespoly.com/sala-weselna.html

Gość Kasia

Dj którego mogę poleci. Dj Dominik super muzyka przy której nie ma nudów. Bawiłem się nie raz przy jego muzyce i jest godny polecenia 

Gość krystian

Tak również polecam dj dominik robi najlepszą robotę!! super muzyka!! z nim nie ma nudów a zabawa z nim może trwać bez końca!!! 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować