Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po zdradzie dziewczyny nie jestem sobą

Polecane posty

Gość gość

Pierwsza dziewczyna zdradziła mnie po 4 miesiącach ze swoim exem. Są już ponad rok. Nigdy mnie nie kochała, po tym jak mnie zdradziła nie powiedziała nawet przepraszam tylko zbluzgała i wyśmiewała wielokrotnie,bo ona wróciła do swojej "wielkiej miłości" a ja jestem zerem(nie chodzi o pracę ani wykształcenie tylko osobowość). Wracała i odchodziła. Dałem się wykorzystać babie ale nie to jest najgorsze. czułem się jak zero i nadal czuję. nie umiem sobie ułożyć życia z kimś innym, jestem agresywny i irytuje mnie fakt że zdradziła mnie z człowiekiem który ją rzucił, miał w d***e i którego cały czas obrażała w trakcie naszego związku. Myślę ze mini mi dopiero jak on ją zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź sobie lepszą, minie szybciej niż myślisz. Skoro zdradziła i odeszła do niego tzn że nie jest warta Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popraw temat "po zdradzie moja dziewczyna nie jet sobą" ... tak się poznaje zdrajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę jej wierzyłem bo mówiła tak pięknie wierności, jak mnie kocha, była moją pierwszą a mam prawie 23 lata. Liczyłem że człowiek w tym wieku umie się zachować. Na dodatek pierwsza dziewczyna z którą miałem wspólny język i dla której wiele zrobiłem,bo ona tak chciała,a ja chciałem pokazać że jest dla mnie wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, szmata jeszcze pożałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdol taką żdzirę nie była Ciebie warta.. tylko, żebyś docenił teraz prawdziwe wartościowe dziewczyny, a nie nadal uganiał się za ścierwem i tu narzekał,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym wiedział ze ścierwo to bym nie latał. Ona taka grzeczna,nieimprezowa, zero facetów, w ogóle święta Terasa a potem wyszło ze kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli po tym, co ci zrobiła, czujesz urazę do wszystkich kobiet, to lepiej nawet nie podchodź do żadnej. Na o2 jest już taki jeden, który się zawiodł na jednej czy dwóch, a teraz od lat toczy pianę na wszystkie kobiety i chce się mścić na wszystkich kobietach. Gdyby wszyscy ludzie tak reagowali po rozczarowaniach, to gatunek ludzki by wyginął. Większości ludzi zdarzyło się zostać skrzywdzonym przed drugiego, ale to nie powód, by uogólniać na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uogólniam, uważam że większość jest bardzo fajnych i normalnych ale przejechałem sie już 3 raz na takim zachowaniu albo oszustwie i jakoś ciężko mi zaufać i cieszyć się z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinieneś przeanalizować swoje kryteria doboru kobiet. Niektóre kobiety tak mają, że podświadomie ciągnie je do bad boyów, a ty może masz tak, że ciągnie cię do oszustek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak mam że lgnę do takich bo wydają mi się na początku miłe i oddane a potem okazuje sie jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wybrała miłość, nie kochała Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym ale sposób w jaki to zrobiła był żałosny. Mydliła mi oczy, mówiła że kocha a jednocześnie zdradzała i jak tylko do niego wróciła to wyżywała się na mnie, pisała jak jej dobrze i że mnie nigdy nie kochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×