Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obiad poślubny w kameralnym gronie

Polecane posty

Gość gość

Latem biorę ślub i szukam miejsca w Warszawie na obiad dla rodziny i przyjaciół (12-15 osób) w niskiej cenie (wesele planuję po ślubie kościelnym, a to tylko cywilny). Najchętniej w okolicy Ursynowa, Mokotowa. Znacie może coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna "katoliczka" z koziej dvpy. :o Czy ty sama nie widzisz, jak jesteś żałosna, robiąc szopkę z wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem katoliczką! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po cholere ci slub koscielny?bo babcia sie obrazi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, rety. Po co się wypowiadać nie znając tematu? Czy ja pisałam, że w kościele katolickim ślub biorę??? Nie! Niestety ślub konkordatowy akurat w moim kościele nie jest możliwy, więc muszę wziąć cywilny i wypada zaprosić na obiad rodziców i świadków, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie wypowiadac? no przeciez to kafeteria :) :) a ty na jakas konkretna pomoc tu liczylas buahahaha no nie bo padne , rownie dobrze moglabys to pytanie zadac na swietlicy w psychiatryku - ten sam poziom dyskutantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, liczyłam na wypowiedzi zgodne z tematem, jakiś konkret, no ale człowiek się uczy na błędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to problem zrobić normalnie: ślub cywilny, a od niego pojechać na kościelny, jako drzewiej bywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia czy katoliczka czy islamistka. Jeśli wiara byłaby dla ciebie ważna, to ślub wyznaniowy miałby bezwzględne pierwszeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma. Ale cywilny i tak wziąć muszę, a terminy prawdopodobnie się nie pokryją z niezależnych ode mnie powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Jeśli dla kogoś ma to tu znaczenie, to wyjaśniam- chrześcijanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, że napisałaś, że ,,nie jesteś katoliczką"a chcesz brac ślub kościelny dla mnie to dno:/ jak tak można w ogóle zrobić? bo co bo kościółek ładny a tatuś zaprowadzi do ołtarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoda pod mlynem. Przy metrze Ursynów. Ulicy nie pamiętam. Wiolinowa? Pięciolinii czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance pewnie chodzilo o ślub wyznaniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze osób wypowiadają się tutaj niby "wierzące" chyba nie wiedza jakie jest najważniejsze przykazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeszowie mogę polecić restaurację Grein Hotelu http://www.greinhotel.pl/restauracja/ Doskonałe miejsce na różne imprezy okolicznościowe, bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różana na Chocimskiej. Tylko i wyłącznie na taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chodzi o to, że napisałaś, że ,,nie jesteś katoliczką"a chcesz brac ślub kościelny dla mnie to dno:/ jak tak można w ogóle zrobić? bo co bo kościółek ładny a tatuś zaprowadzi do ołtarza?"- wyjaśniam po raz kolejny (choć to nie ma związku z moim pytaniem i chciałabym zakończyć tą dyskusję)- jestem chrześcijanką, protestantką i zamierzam wziąć ślub w swoim kościele, NIE W KOŚCIELE KATOLICKIM. Z pewnych względów najprawdopodobniej jednak nie będzie możliwości by odbył się on w tym samym dniu co cywilny i część gości będzie tylko na cywilnym. Dla mnie osobiście ślub cywilny nie ma znaczenia, ale tak musi być. Dlatego szukam sympatycznego lecz niedrogiego miejsca na obiad. Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne i dalsze komentarze będą miały związek z pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Dziękuję za podpowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecic ci dom weselny http://www.ballaton.pl/, który znajduje się pod Radomiem także niedaleko Warszawy. Maja swietne warunki i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalmajch
na przyjęcie weselne chętnie polecę hotel http://campoverde.pl w łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×