Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubertx96

Swieżak w sexie z problemem

Polecane posty

Witam , moj problem polega na tym ze podczas pierwszego razu moj stosunek trwal na prawde długo okolo 10-15 minut a teraz z ta sama partnerka max 2-4 minuty i dochodze , mozecie mi napisac od czego to zalezy ? Czy to przedwczesny wytrysk czy poprostu jestem w te sprawy jeszcze NOWY i sie unormuje , prosze o porady ;) pozdro dodam ze stresuje sie troche podczas stosunku i mysle o tym ze ,, kurde szybko dojde ,, ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema. Jestem 34letnim facetem i mogę Ci powiedzieć, ze to jest bardzo pospolity problem. Aby go rozwiązać działaj dwutorowo. Po pierwsze poświęć dużo czasu na grę wstępna. Pięść ja na rożne sposoby, by czas bliskości był dłuższy. Po drugie użyj grubszych prezerwatyw i rób krótkie przerwy, gdy poczujesz, ze zaraz dojdziesz. A obiecuje, ze w koncu to sie unormuje. Nie miej kompleksów z tego tytułu. Tez tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli cwiczen ani nic nie musze robić tylko czas mi pomoże tak ? a co z prezerwatywami na przedluzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jezyku polskim nie istnieje 'w sexie' matole, jedyna dopuszczalna forma to 'w seksie' zamiast za seks, to ty sie wez za ortografie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Czas pomoże. Prezerwatywy na przedłużenie działają dobrze. Tylko ze względu na to, że mają jakiś środek znieczulający, to niestety działają na obie strony. Lepiej jest założyć jakąś super safe, niż taką przedłużającą. No i spróbuj zmienić nastawienie. Penetracja to tylko wisienka na torcie. Skup się bardziej na torcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×