Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Cześć,jak mam zrobić by moi rodzice zaakceptowali mojego chłopaka? Jesteśmy już razem 6 msc, a on ani razu u mnie nie był kiedy moi rodzice byli w domu.. A nawet zaproszenie od niego na komunie do rodziny wywołało wielką kontrowersję i słowa mojej mamy typu:'' Na komunię idzię się jak się jest w poważnym zwiazku,a Ty jesteś za młoda''Co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama ma rację. ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę szybko z tą komunią mama ma troche racji ;) zwłaszcza,że nie jesteście narzeczonymi i to tylko 6 miesiecy zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 18,a chłopak 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cie zaprosił na komunie? a co na to jego rodzice? to chyba predzej jego mama Cie powinna zapraszać skoro ona organizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak,ale to tylko komunia nic nie znacząca.... juz nawet nie chodzi o komunię ,tylko o akceptację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martwi sie o Ciebie ,żebyś przypadkiem pewnie w ciążę nie zaszła. Każdy rodzic sie martwi :P zobaczysz jak będziesz miała swoje dzieci. Też tak się wkurzałam na rodziców o wszystko a teraz w sumie ich troche rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunię organizuje jego ciocia z wujkiem bo to komunia ich córki,jego rodzice mnie uwielbiają i chca zebym z nim szła,jestem pomiędzy młotem,a kowadłem''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może z natury jesteś dziecinna albo łatwowierna i rodzice po prostu boją się żebyś nie zrobiła jakiejś głupoty albo nie zaszła w ciąże. I nie akceptują nie tylko Twojego chłopaka, ale w ogóle tego że jesteś z kimś w związku. To naturalne że się boją. Chcesz akceptacji to pokaż że mogą Ci ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,że się martwi,ja też prawdopodobnie będę się martwiła o swoje dzieci,ale na pewno będę lepszą matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 22.00 zawsze mam być w domu,bo potem mają do mnie spiny.. Czasem wole ich skłamać,żeby potem nie było kłotni w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dziewczyna jest dorosła to sama powinna decydować o tym, z kim się spotyka i wgl mieć prawo do własnego życia i rodzice nie powinni jej tak wszystkiego zabraniać bo nie jest dzieckiem.. na miejscu autorki bez zastanowienia bym poszła z ukochanym na tą komunię i koniec. a rodzice nie powinni wykorzystywać faktu, że skoro jeszcze z nimi mieszka, to mogą nią rządzić jak chcą. .. ja tez mam kiepsko w domu i czekam teraz do czerwca, żeby iść do pracy, którą mam pewną i wynająć pokój. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dżasta,to chyba możemy sobie przybić piątkę: high five... ja nie wiem jak już mam z nimi rozmawiać... wszystko co zwiazane jest z nim jest złe,nie znajac go mówia,że zostawi mnie z dziećmi ,a wiadomo,ze ja jestem młoda i nie czas na takie planowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×