Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdańsk niedroga sala na 40 osób?

Polecane posty

Gość gość

Poszukiwana w Gdańsku niedroga sala weselna na ok 40-45 osób, może podpowiedzieć? Wiem, że tanio cudów oczekiwac nie mogę, ale zależy mi na cenie...

Gość Dorota451
Też wydaje mi się, że jak osób jest niewiele, a finanse nie pozwalają na szaleństwa, to najlepiej wynająć część sali w jakim domu weselnym, albo restauracji, to wyjdzie taniej. Albo przejrzeć ogłoszenia w bazach typu sale weselne Gdańsk, http://www.saleweselne.com/gdansk - jak tutaj i podzwonić i popytać po prostu o to kto ma tanio.

Gość gość
tez poszukuje jakiegos fajnego miejsca na wesele. Moze byc nawet w okolicach Gdanska. Zalezy mi na tym, żeby to było w miarę eleganckie miejsce no i z dobrym cateringiem. macie jakies pomysły?

Gość gość
Moja siostra miala w te wakacje wesele w hotelu Spichrz w Borczu http://hotelspichrz.com.pl/imprezy-okolicznosciowe/. Oni zajmuja się organizucacją róznych imprez okolicznościowych, a w przypadku wesela sa promocyjne ceny na pokoje hotelowe, a dla młodej pary za darmo. Poza tym mają bardzo dobrą restaurację. Menu oczywiście ustalają para mlodą. W każdym razie były bardzo dobre dania typowe dla kuchni polskiej. Ten hotel znajduje się w bardzo ładnym miejsce, tam jest taki kompleks dworkowo – pałacowy więc jest też super opcja na zdjęcia.

Proponujemy organizację wesela w Hotelu Kozi Gród na Kaszubach. :) Blisko Gdańska, ok. 30 km. Piękne otoczenie, ogród i pyszne jedzenie. Na uroczystość weselną do 40 osób oferujemy Salę Kominkową z widokiem na ogród i staw, która posiada własny taras. Zachęcam do kontaktu: +48 697 774 050, marcinkopicki@kozigrod.pl.

Gość aurelia_
Najlepiej będzie po prostu poszukać restauracji. Elegancko wygląda np. Restauracja Grand Cru w Q Hotel Gdańsk. Jest w samym centrum miasta, urządzona jest gustownie w hotelowej piwniczce. Z tego, co czytałam na stronie, to mieści się tam do 100 osób.

Gość gość
W tym roku komunię synka robiliśmy i lokal wynajmowałem w Zieleniaku na 16 piętrze, restauracja Panorama dokładnie – wszystko w porządku, przyjęcie się udało, mają dostatecznie dużo miejsca na takie imprezy okolicznościowe.

Gość Lucyna

W Szkole Tańca Sosalsa w Gdańskich dokach mają do wynajęcia sale o różnych powierzchniach od 30 do 300m w bardzo przystępnych cenach. Sama skorzystałam i jestem w 100% zadowolona. Na początku organizowałam tam szkolenie na 50 osób a później Komunię córki. Naprawdę świetne, nowoczesne i klimatyczne miejsce. Polecam!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować