Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie biegają po ścieżkach rowerowych?

Polecane posty

Gość gość

dlaczego ci wspaniali biegacze tak bardzo pragną zostać walnięci przez rower, rolkarza albo inny środek transportu, którymi się JEŹDZI po tych ścieżkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Bo sa kretynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowni Warszawiacy! uprzejmie uprasza się osoby biegające o opuszczenie ścieżek rowerowych. inaczej zacznę w was wjeżdżać, tak dla przykładu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie biegać po ścieżkach rowerowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj aby w Twoja styje nikt nie wjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
jezeli piesi ida po sciezkach po prostej lini to nie ma problemu . Gorzej jesli chodzą po sznurką i wtedy rowerzysta moze ich zahaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest tak, że są tylko nowe scieżki rowerowe i chodniki rodem z zeszłego wieku, zdezelowane z dziurami, można sie zabić chodząc i biegajac, szybciej niż zostać potraconym przez rowerzystę, to samo jak np. wiozę torbę na kółkach, inaczej bym ją sobie zniszczyła. Jak wybudują chodniki to ludzie przestaną chodzić po ścieżkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
tak , ale jak ja jade rowerem po chodniku to jak zbliżam sie do pieszego to zwalniam do 5 km/h a na ściezce rowerowej nie zwalniam tylko dalej pedałuje 25 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowerzystkaaaaa
Ja jeżdżę po lasach, ale żeby się tam dostać muszę pokonać kawałek miasta, więc albo jadę poboczem ulicy, albo wytyczoną ścieżką rowerową. Ile razy to spotykam, ze ludzie łażą po ścieżkach rowerowych, a obok chodnik dla pieszych do całej ich dyspozycji :o nienawidzę gdy ktoś sobie powolutku podąża ścieżką DLA ROWEROW, zawsze głośno komentuję jego zachowanie mijając go. Trochę więcej oleju w głowie, proszę państwa! Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile mi wiadomo, popełniasz wykroczenie jadąc rowerem po chodniku. Tak jak Ty pewnie masz powody, dla których łamiesz przepisy (obawiasz się potrącenia przez samochód, źle jeździsz), tak inni mają powody dla których chodzą czy biegają po ścieżkach rowerowych (są równiejsze, szersze, znajdują się tam, gdzie nie ma chodnika, są źle oznaczone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
w moim miescie i tak nie ma praktycznie ściezek rowerowych dlatego ja jezdze zwykle ulicą Tutaj masz rowerzystów którzy poruszają sie autostradą 124 km/h https://www.youtube.com/watch?v=iO7_Fq56g2c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jechać rowerem po chodniku, jeżeli chodnik jest odpowiednio szeroki, przepis podaje szerokość, ale nie pamiętam, nie wiem też czy jest aktualny :) Co do biegania po ścieżce rowerowej to ścieżki te mają przyjaźniejszą dla biegacza nawierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem autorką tematu. akurat tutaj z nawierzchnią chodnika jest wybitnie dobrze. a i tak ludzie biegają po ścieżce, chodnik zaś jest pusty. aż mam ochotę teraz wyjść i pojeździć zwracając na to głośno uwagę, bo wiem, że teraz też są ci cholerni beigacze na ścieżkach - często biega po nich dwoje ludzi - obok siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz znak przed ścieżkami? W moim mieście jest piktogram roweru i ludzi, co oznacza, że i jedni i drudzy mogą korzystać ze ścieżki rowerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile w Polsce jest tych ścieżek?! Kierowca głupi to i rowerzysta idiota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko rowery, nie czepiałabym się, ale są obok siebie wyłącznie rowery obrócone w dwóch różnych kierunkach. i wkurza mnie to, że nie mogę jeździć sobie spokojnie, bo muszę skupić się na tym, by w któregoś idiotę nie wjechać. po chodniku nie jeżdżę, mam tu ścieżkę na 2-3 km. i wiecie co jest najgorsze? biegają sobie po owych ścieżkach powolutku, tr****ikiem. no szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do drzwi to po trawniku a nie po chodniku z**********z!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jestem już zbyt zmęczona po pracy, ale wiem, że jak jutro wyjdę rano pojeździć na rowerze, to znajdą się biegacze poranni, którzy tuptają sobie wesoło, a widzę po spojrzeniach innych rowerzystów, że ich wścieklizna bierze. i naprawdę, chodnik nowy, żadnych dziur, kostki zaś duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego samego powodu dla ktorego rowerzysci jezdza po chodniku. Nie wszedzie sa sciezki rowerowe. w obu tych przypadkach jestem wnerwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mortifier, środek ścieżki jest tuż przy moim bloku, nie wymyślaj więc. akurat wiem o sobie, że zachowuję się w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×