Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Mam propozycje!

Polecane posty

Kafeteria bardzo się zmieniła przez ostatni rok. Mniej ludzi, mniej tematów, zwlaszcza tych interesujących, większy odsetek osób o niskiej inteligencji, z patologii społecznej(sądząc po sposobie wypowiadania się). Mniej ciekawych osób do porozmawiania. Najbardziej ucierpiała niegdyś tętniąca zyciem dyskusja ogólna. Nuda i cień tego co było kiedyś :) Ja proponuje - w tym temacie wszyscy się ze sobą pożegnają, a potem gasimy światło i rozchodzimy się w swoją strone pozostawiając to forum, jako pusty skansen. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść :) Ja najchętniej opuściłabym to forum już, ale nie potrafie, zawsze wracam. Musimy to zrobić razem, razem damy rade! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram! i żegnam, było miło ale się skończyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi o*******esz z polykiem to sie zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nic mądrego do powiedzenia,twoje zainteresowania to głównie seks,ekskrementy i te klimaty trafiłeś na właściwe miejsce,jeśli nie to będziesz głupszy o wszystko,albo prawie wszystko co tu przeczytasz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria NIC, a NIC się nie zmieniła. Bywałem tutaj ponad dziesięć lat temu... ludzie tacy sami. Wykształceni we werkach z głupotą. Po studiach. Normalny człowiek niczego tutaj nie szuka. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO. Potem i WY założycie własne forum na, którym wasze wpisy będą bardziej przymusem aniżeli frajdą. W życiu nie ma niczego nowego... bo to co jest było już dawno, a to co było, BĘDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×