Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Hej
14 godzin temu, Gość Edith napisał:

Hej,

Mam kilka pytań a mianowicie 08.08 jestem umówiona do Pani doktor na konsultacje. Możesz mi w telegraficznym skrócie opisać jakoś jej pracy czy jesteś zadowolona z operacji, jak się czujesz i na co powinnam zwrócić szczególna uwagę :-).  Z góry wielkie dzięki. Ps. Jaki koszt ;-)? 

Ja zapłaciłam 13 800zl.Mam mentory wysoki profil 650 ccc.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z jej pracy;).Jestem dopiero prawie miesiąc po operacji Ale już mogę śmiało polecić panią doktor;) .Czuje się już dobrze choć bóle miałam przez 2 tyg bardzo silne ale to przez duży implant .Teraz już tylko.miesnie bolą i kręgosłup od spania na plecach. Ale tak to jest ok;)..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleństwo
Dnia 30.07.2016 o 23:39, Gość gośćAnna napisał:

hej ja mam dobrane implanty 235ml a waze 55kg i mam 165cm wzrostu ale piersi - zero , nie chce miec duzych tylko po prostu chce mieć jestem bardzo aktywna fizycznie i nie chce nosic staniki sportowe a nie push upy . Wiec cyce będą moje mi lekarz powiedział , moze sobie pani nasypac 235ml ryzu do woreczka i przymierzyć do piersi , tak mniej wiecej wielkosć

Cześć, I jak ci wyszedł ten rozmiar piersi? Jesteś zadowolona? Bo ja mam dobrany taki sam rozmiar i zastanawiam się czy to nie za mało.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen

Cześć dziewczyny,

przy wyborze rozmiaru implantów, musicie wiedzieć m.in to, że będzie on nieco mniejszy gdy już będzie on osadzony i opuchlizna zejdzie - od tego którego przymierzałyście w trakcie konsultacji :classic_wink: Także efekt końcowy będzie na pewno superowy….lecz niektóre dziewczyny piszą czasami że mogłyby wybrać trochę większy - stąd to się bierze :classic_rolleyes:

Pozdrawiam, szczęśliwa posiadaczka motivy 315 HP :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterska

Ja to przez miesiąc się oszczędzałam jak wyszłam z kliniki w Polanicy żeby nie skomplikować sprawy. Doktor Łątkowski wstawił implanty firmy Mentor i efekt naprawdę mi się podoba, w końcu mam takie piersi o jakich marzyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Cześć dziewczyny...widze, że wątek nieco wygasł...Sąmoże dziewczyny, które obserwują i decydują się w tym roku na operację? Ja mam 31 lat i po dwóch latach myślenia i wszystkich za i przeciw oraz namówieniem męża wreszcie się zdecydowałam 🙂 nigdy nie miałam markizy,żadnej operacji ani nawet złamanego czegokolwiek...dlatego trochę panikuj bo strasznie boję się narkozy i późniejszych ewentualnych komplikacji 😞 przeczytałam cały ten wątek od 2015 roku heh... wariatka ze  mnie... konsultacja przede mną, muszę zrobić listę pytań i właśnie chciałam się spytać o najważniejsze pytania jakie Wy miałyście i o co chirurg pytał? Mieszkam w Niemczech i też tutaj będę miala operację.  Pozdrawiam  Daria S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Cześć dziewczyny 🙂  jestem posiadaczka nowych, kształtnych piersi - dziś piątek a operacje miałam w środę. Oczywiście jestem już w domku. Odrazu po operacji był ból i płacz, kiedy kazali wstawać godzinę po operacji ale teraz Samopoczucie bardzo dobre - aż zastanawiam się czy to największe zło jeszcze nadejdzie 😄 Czasami boli mnie tylko mostek - głównie przy wstawaniu i to wszystko. Mam mentory anatomiczne 495 ml. Mam 173  wzrostu, 63 kg. Dziwi mnie jak dziewczyny piszą ze miały dość duza przerwę przy anatomach bo ja z tego co widzę będę miała śliczny przedziałek 😊 była to moja pierwsza operacja i pierwsza narkoza - rewelacja - nie wiem kiedy mnie odcięło, a świadomość odzyskałam już w pokoju pod kołderka. Przy okazji chciałabym rozwiać mit na temat okresu w trakcie operacji - ja miałam taks sytuacje i nie było to przeciwwskazaniem do operacji, a różnych rzeczy naczytałam się w internecie przez co bardzo się stresowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Cześć Klaudia 🙂 gratulacje! Fajnie, że masz to za sobą ja dopiero będę mieć operację i powiem szczerze,że już świruje...czytam o komplikacjach itd. Też to będzie moja pierwsza operacja i narkoza i właśnie bardzo boję się narkozy i komplikacji  😞 no ale trzeba być dobrej myśli...Napisz Klaudia jak się dziś czujesz 🙂 Pozdrawiam Daria S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2018 o 21:06, Gość Kimmi_Pyza napisał:

Hej cycolinki :) również jestem niedługo po operacji, operował dr Mazan w klinice Mazan w Katowicach. Moje implanty to Polytech anatomiczne 295cc o niskim profilu. Wyjściowo "0", aktualnie nie mam pewności, bo jeszcze w gorsecie. gośćjmjulka nie martw się na zapas :) sama tak się denerwowałam, po operacji miałam opuchnięte nie tylko okolice piersi, ale również brzuch, ramiona, nogi. Przez to odnosi się wrażenie, że tego cycka prawie nie ma, teraz w 5 dobie po operacji zaczynam widzieć różnicę i co nieco tam jest ;)

Cześć :). Czy jest możliwość jakiegoś kontaktu z Tobą? Chcialam sie dopytac co do implantow :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×