Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PreczZPreczem

Kto ma praktykę w ukrywaniu romansu?

Polecane posty

Jakieś wskazówki - uwagi? Jeśli tak, proszę o dzielenie się doświadczeniami lub spostrzeżeniami. Zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza jest największym gównem jakie może Ci się w życiu przytrafić. Skoro zdradzasz, to faktycznie nie masz jaj, więc potrzebujesz wsparci. :) Ja Ci go nie udzielę. :) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ? Weź, no. Chyba dupko. Do kobiety piszesz, bez jajeczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jedyne co potrafisz wnosić, to obrażanie nieznajomych, DOOPKO. Kompleksy? Trudno...a lecz się na innym jakimś topie, OK? Dzięki z góry (jesteś niemile widziana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto to mówi? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktykromansu
3 proste sprawy.Musisz mieć: 1 własną firmę 2 kasę na wynajem lokaly na schadzki 3 babkę która nie poleci do twojej żony jak ci się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój. Definicję uczciwości, zna intuicyjnie nawet pięciolatek, więc z czym do mnie wyskakujesz człowieku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlladinSurender
Tematem nie jest uczciwość - proszę zapoznać się z treścią. Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUSZNA UWAGA :) Mnie chodzi o podzielenie się informacjami a nie o wskazówki że kobita ma być dyskretna...no kuźwa ludzieeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zdradzać swoją kobietę z mężatką, taki dyskretny układ bez zobowiązań, tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co opisywac takich rzeczy na forach, bo żonki takie fora czytaja a im mniej wiedza tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac tu są sami wierni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam praktykę (jestem kobietą) główna zasada - żadnych kontaktów poza umówionymi spotkaniami druga główna zasada - tylko seks i absolutnie żadnego zaangażowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohyda zdradzac ukochana osobe i byc tak obludnym w swoim zaklamaniu!Petamy sie swgo partnera czy partnerke i uprawiamy seks we trojke lub wymiane partnerow. Mojemu tylko gdy zasugerowalam seks we troje to namowil mnie na dwoch facetow i on.Bylo wspaniale.Teraz mamy wymiane partnerow ze stala para jest wiela lepiej bo maz nie czuje sie izolowany.Widze jak maz tamta sie kocha a oni widza jak kochanek sie ze mna kocha wspanialy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. ZERO kontaktu jak jesteś w domu, nie dodawaj jej do znajomych, komunikatory z wyłączoną opcją zapamiętywania rozmów - gg tylko i wyłącznie przez stronę www, załóż inny email do kontaktów, 2. Najlepiej osobny telefon, 3. Sprawdzasz dokładnie auto, ubrania (nawet gacie!) pod kątem obecności jej włosów, uważaj na zapachy perfum, podkładu czy szminki na ubraniach, a już najlepiej kup jej perfumy których używa twoja żona. 4. Omijaj lokale i miejsca które są "wasze" - tj. Twoje i żony. I w drugą stronę. W miejsca w których byłeś z kochanką nie zabieraj żony, bo albo ktoś się z tobą przywita jakby cię znał, albo sam nieświadomie coś walniesz czy błyśniesz znajomością atrakcji miejsca. 5. Nie zmieniaj zwyczajów - tj. np godziny powrotów/ wyjść z/do pracy, 6. W razie drobnych wpadek musisz mieć dobre wytłumaczenie. Nie możesz dać się zaskoczyć. Najlepiej mieć kumpla który to potwierdzi. 7. Seks z żoną musi być tak samo częstotliwy jak miał miejsce wcześniej. 8. Nie wtajemniczaj znajomych, 9. Najlepsza mężatka :p która ma do stracenia tyle co ty. 10. Wszelkie płatności wyłącznie gotówką i to taką "zakitraną" ! Zbyt duża liczba wypłat gotówkowych też może wiązać się z pytaniami. Paragony zostają w koszu ! Tak na szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna instrukcja! Zgadzam się z nią w 100%! Piwo dla tego Pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek098765
Ukrywaj ale wierz mi że prędzej czy później i tak wszytsko wyjdzie na jaw ... Miałam romans z szefem pół roku , pochwalił się koledze no i mleko się wylało .. wszystko wyszło na jaw ... kłamstwo ma krótkie nogi i to jest święta prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie stały związek ma wyglądać idealnie tak jak zwykle. Nawet lepiej, nigdy gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreczZPreczem1
No i takie odpowiedzi to ja rozumiem! Niestety już je znam :) Macie coś więcej, Moi Drodzy? PS Przypominam iż to nie forum o ocenach moralnych ale jak w temacie. Od pouczania są inne tematy, a jeśli ich nie ma - załóżcie swój i nie zaśmiecajcie mojego. Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec tak: 1- męzatka 2- nie obiecuj dużo żeby sie nie zaangażowała, nie mów ze kochasz. 3- nie mów nikomu, nawet najbardziej zaufanym osobom. 4- ona tez nie może nikomu mówić a szczególnie najlepszej koleżance. To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci ktorzy zycza sobie zjesc ciastko i miec ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×